BU TAŞ İÇİN ACİL YARDIM

Bir Defineci Başarılı Olmak İçin Jeolojinin Ele Aldığı Konuları Dikkate Almalıdır. Arazide Karşılaşabileceğimiz Kaya Çeşitlerini Öğrenirsek, Kapalı Bir Giriş ve Doğal Kaya Arasındaki Farkı Çok Daha Kolay Anlayabiliriz. Bu Foruma Paylaşımlarınızı Bekliyoruz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

femur5

BU TAŞ İÇİN ACİL YARDIM

Okunmamış mesaj gönderen femur5 » 24 Ara 2011, 17:09

DOĞAL ORTAMDA BUKLDUĞUM BU TAŞIN NE OLDUĞUNU ANLAMADIM BİR PARCASINI KIRIP TOZ HALİNE GETİRDİM. VE KEZZAP İÇERİSİNDE BEKLETTİM SONUÇ OLARAK SADECE PARLAK KÜÇÜK PARÇALAR KALDI . BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARMI ALTIN OLMA İHTİMALİ NEDİR.

Resim

femur5

Re: BU TAŞ İÇİN ACİL YARDIM

Okunmamış mesaj gönderen femur5 » 24 Ara 2011, 17:14

DOĞAL ORTAMDA BUKLDUĞUM BU TAŞIN NE OLDUĞUNU ANLAMADIM BİR PARCASINI KIRIP TOZ HALİNE GETİRDİM. VE KEZZAP İÇERİSİNDE BEKLETTİM SONUÇ OLARAK SADECE PARLAK KÜÇÜK PARÇALAR KALDI . BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARMI ALTIN OLMA İHTİMALİ NEDİR.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

ali soylu

Okunmamış mesaj gönderen ali soylu » 24 Ara 2011, 19:40

SELAMLAR ,,
Büyük olasılıkla pirit madeni yinede bi tahlil ettirin resimler bulanık bu şekilde sıhhatli yorum alamazsınız ,,
saygılarımla,,

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 24 Ara 2011, 19:50

cevher bu yani içerisinde maden olan bir cevher. bu görünümü ile altın cevherine benziyor.
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

femur5

Okunmamış mesaj gönderen femur5 » 24 Ara 2011, 21:01

KEZZAPTA TOZ HALİNE GETİRİP BIRAKTIM. REAKSİYON VERDİ. VE SONUC OLARAKTA KÜÇÜK PULLAR KALDI AYNI SİM GİBİ PARLAK. ALTIN OLUP OLMADIĞINI ÇOK MERAK ETTİM. FOTOLAR İÇİN KUSURA BAKMAYIN. ANCA ÇEKEBİLDİM. MAKİNAM KÖTÜ İDİ. BASİT BİR ANALİZ YÖNTEMİ VARMI YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

“JEOLOJİ” sayfasına dön