Foruma 2 Yeni ve Kolay Fotoğraf Ekleme Yöntemi

Sitemize Yeni Üye Olanların Selamlaşma ve Tanışma Forumudur, Unutmayın Bir Merhabayla Başlar Arkadaşlıklar...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Foruma 2 Yeni ve Kolay Fotoğraf Ekleme Yöntemi

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 30 Ara 2009, 23:21

Resim

Hotlink For Forums 1 Yazan Yeri Aşağıdaki Resimde Görebilirsiniz.
Resim

Soldaki Seçenek Tamamen Türkçedir ve En Basit Yöntemdir. Ama fotoğraflar Resimde Küçük Ebatta Görünür, TIklayınca Büyür. İkinci Seçenek İngilizcedir Ama Resimde Tarif Ettiğim Gibi Yaparsanız Fotoğraflarınız Forumdada Büyük Ebatta Görünür.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

ANGARALI

Re: Foruma 2 Yeni ve Kolay Fotoğraf Ekleme Yöntemi

Okunmamış mesaj gönderen ANGARALI » 31 Ara 2009, 01:45

SLM. USTAM LİNKİ GÖREMİYORUM ACABA BENİM BS. DEMİ SORUN VAR
ANKARADA 1500 İLE 2000 YILLIK HUN İZLERİ BULUNDU

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 31 Ara 2009, 02:15

F5'e bas sayfanı yenile düzelir, düzelmese çerezlerini sil, araçlar, internet seçenekleri var yukarıda, oradan geçmişi sil sonra dene bakayım.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

sihirlitas_55
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen sihirlitas_55 » 11 Mar 2010, 23:06

arkadaşlar aranıza yenı katıldım.sızı heyecanlandıracak fotolarım var..bırde foto atmayı ögrenebılsem.sayın ANGARALI kardeşım çok yardımcı oldun??teşkkrler.

erciercie

Okunmamış mesaj gönderen erciercie » 23 May 2010, 06:37

Sayin yonetim:Gozunuzu seveyim şu İMAGESHACk 'la resim yuklemeyi kaldirin...Çoğu resime tam bakamiyorum açamiyorum.Deli oluyorum merak ediyorum açilmiyor.:

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 23 May 2010, 22:46

İkiside en büyük resim upload sitelerinden, ikisindende vazgecemeyecek forum kullanıcıları gibi görünüyor, sadece tek upload sitesi ile devam etmekte risk almak demektir, yani heran ne olacağı belli olmaz, herhangi biri kapanır yada erişim engellenirse forumlardaki konuların yarısı anlamını yitirir, en azından yarısı anlamını yitirir 2 siteyi birden kullanırken, tek upload sitesi kullanırsak ve o site engellenir yada kapanırsa eski açılan başlıklar için sıkıntı olur, imageshackle ilgili olan kısımları üyelerimiz okuyup uygulayabilseler foruma sığacak şekilde büyük resimler yayınlayabilirler aslında, neyseki postimage yöntemine alıştılar son zamanlarda :)

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

FERİHA

Okunmamış mesaj gönderen FERİHA » 14 Eyl 2010, 23:16

SELAM ARKADAŞLAR ARANIZA YENİ KATILDIM.
FOTOĞRAFLAR VAR ELİMDE İNŞAALLAH YÜKLEYECEĞİM.
SİZLERİN O DERİN BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VAR.
BİRDE BİR KAYA ÜZERİNDE YA KUNDAKLI BEBEK YADA KÜP'E BENZER Bİ İŞARET VAR ANLAMI NEDİR BULAMADIM. BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. HAYIRLI HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM

ali artul
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen ali artul » 14 Eyl 2010, 23:19

aramıza hoşgeldin kardeş
BU DÜNYA YUVARLAKSA BAZILARI KÖŞEYİ NASIL DÖNÜYOR

FERİHA

Okunmamış mesaj gönderen FERİHA » 15 Eyl 2010, 11:28

teşekkür ederim hocam sağolasın

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 02 Eki 2010, 01:27

Bazı imageshack fotoğrafları internet explorer harici tarayıcılarla açılamayabiliyor, bugün denedim ve gördüm. Forumumuzu internet explorer ile dolaşmanız tavsiye edilir. Bugün yeni bir resim yükleme eklentisi daha ekledik foruma, cevap yazarken göreceğiniz > Resim Yükle Seçeneği eklendi, resimlerinizi o seçeneğe tıklayarak rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Resmi seçtikten sonra upload now'a tıklayıp yükleme sonunda verilecek kodu foruma yapıştırmanız yeterli.

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

tevfik

Okunmamış mesaj gönderen tevfik » 19 Mar 2012, 13:03

MustanG yazdı:Bazı imageshack fotoğrafları internet explorer harici tarayıcılarla açılamayabiliyor, bugün denedim ve gördüm. Forumumuzu internet explorer ile dolaşmanız tavsiye edilir. Bugün yeni bir resim yükleme eklentisi daha ekledik foruma, cevap yazarken göreceğiniz > Resim Yükle Seçeneği eklendi, resimlerinizi o seçeneğe tıklayarak rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Resmi seçtikten sonra upload now'a tıklayıp yükleme sonunda verilecek kodu foruma yapıştırmanız yeterli.
:tsk Bende Aranıza Yeni Geldim :lol: İnşallah Bende Fotoğrafları Hayırlısı İle Yükliyebilirim Saygılar. :geek:

gazier

Okunmamış mesaj gönderen gazier » 06 Tem 2012, 09:11

ters v işareti oyma ve net anlaşılıyor ortasıda kanal oyma yorumlarınız

remzi kılıç

Okunmamış mesaj gönderen remzi kılıç » 13 Şub 2013, 14:38

tevfik yazdı:
MustanG yazdı:Bazı imageshack fotoğrafları internet explorer harici tarayıcılarla açılamayabiliyor, bugün denedim ve gördüm. Forumumuzu internet explorer ile dolaşmanız tavsiye edilir. Bugün yeni bir resim yükleme eklentisi daha ekledik foruma, cevap yazarken göreceğiniz > Resim Yükle Seçeneği eklendi, resimlerinizi o seçeneğe tıklayarak rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Resmi seçtikten sonra upload now'a tıklayıp yükleme sonunda verilecek kodu foruma yapıştırmanız yeterli.
:tsk Bende Aranıza Yeni Geldim :lol: İnşallah Bende Fotoğrafları Hayırlısı İle Yükliyebilirim Saygılar. :geek:

“YENİ ÜYELERİN TANIŞMA FORUMU” sayfasına dön