ELAZIĞDAN SELAMLAR

Sitemize Yeni Üye Olanların Selamlaşma ve Tanışma Forumudur, Unutmayın Bir Merhabayla Başlar Arkadaşlıklar...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

elazığlı

ELAZIĞDAN SELAMLAR

Okunmamış mesaj gönderen elazığlı » 03 Oca 2010, 02:19

ADIM LEVENT ELAZIĞLIYIM ELAZIGDA DOGDUM BUYUDUM HERKESE SELAMLAR DİYORUM BİLDİKLERİMİZİ PAYLAŞMAK BİLMEDİKLERİMİ ÖĞRENMEK ADINA BURADAYIM İŞARET KONUSUNDA İDDALIYIM YAPACAGIM YORUMLARDAN SİZLER KARAR VERİRSİNİZ ZATEN TABİKİ BU SİTEDE TAKDIR ETTIGIM COK INSAN VAR SUAN YONETİMDE VE MODERATOR ADMIN OLAN UYERELER HEPSİ BİR CEVHER BENIM İÇİN CUNKU SEZİLERİ SON DERECE KUVVETLİ VE SON DERECE YERİNDE TESBİP YAPIYORLAR UZUN Bİ TANISMA METNİ OLDU ZAMANINIZI ALDIGIM İÇİN ÖZÜR DİLİYORUM İYİ ŞEYLER OGERENEBİLMNEK UMİDİYLE HEREKESE MERHEBALAR.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: ELAZIĞDAN SELAMLAR

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 03 Oca 2010, 04:43

:hos aramıza hoşgeldin usta, iddialı insanları severim, birşeyler biliyorsanız ve paylaşmayı seviyorsanız bu bizi çok mutlu eder, Elazığ ile Benim Memleket arasında 100 km var :) Hemşehri sayılırız, aramıza hoşgeldin tekrar, yorumlarınızı memnuniyetle takip edeceğim, saygılar sunuyorum.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

indiana_jons

Okunmamış mesaj gönderen indiana_jons » 03 Oca 2010, 17:32

selam hemşerim aramıza hoşgeldin. Bende elazığlıyım baba şıhacı anne hankendi. Bende examiner cihazı var bilgin olsun gün olur lazım olursa paslaşırız.

eyupbaba

Okunmamış mesaj gönderen eyupbaba » 03 Oca 2010, 23:01

OOO gakgoslar cokmus bu sıtede bende elazıglıyım baba Kinederiç Anne pağinik isimlerden anlşıldığı gıbı eskı ermenı yerlesım yerleri buralar bos degıl soyleyeyım sızlere :)))

ELAZİGLİ2323

Okunmamış mesaj gönderen ELAZİGLİ2323 » 11 Oca 2012, 15:28

mrb hemşerim ben fırat elazığdan işaretlerden anlayan birini arıyorum msnen varsa yaz ben eklerim saygılar

gakkos

Okunmamış mesaj gönderen gakkos » 25 May 2015, 15:33

ELAZİGLİ2323 yazdı:mrb hemşerim ben fırat elazığdan işaretlerden anlayan birini arıyorum msnen varsa yaz ben eklerim saygılar
Slmlar hemserilerim elazigdan birebir yardimci olucak arkadaslar lutfen yazsin

“YENİ ÜYELERİN TANIŞMA FORUMU” sayfasına dön