Türkiye Gazetesinden 1 Milyon İmza Kampanyamıza İlgi

Sitemize Yeni Üye Olanların Selamlaşma ve Tanışma Forumudur, Unutmayın Bir Merhabayla Başlar Arkadaşlıklar...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Türkiye Gazetesinden 1 Milyon İmza Kampanyamıza İlgi

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 12 Şub 2011, 14:18

Resim

12.02.2011 tarihli Türkiye Gazetesi

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Araştırmacı Yazar Mehmet Koca'ya Teşekkürlerimizi İletiyoruz..

Haberdeki 1 milyon definecinin imzasıyla ilgili konu aşağıdaki linktedir ;

http://definem.org/forum/viewtopic.php?f=7&t=4325

Konuya Katılımlarınızı Bekliyoruz..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
SEYRANİ
YÖNETİM
YÖNETİM

Re: Türkiye Gazetesinden 1 Milyon İmza Kampanyamıza İlgi

Okunmamış mesaj gönderen SEYRANİ » 12 Şub 2011, 17:48

inş devamıda gelir
HER LAFA BİR CEVAP VERİRİZ MUTLAKA DA
ÖNCE ADAMA BAKARIZ ADAMMII DİYE SONRA DA LAFA BAKARIZ

varan

Okunmamış mesaj gönderen varan » 13 Şub 2011, 21:35

hakkımızda hayırlısı olsun gereken neyse katkıda bulunuruz

06 uruz

Okunmamış mesaj gönderen 06 uruz » 14 Şub 2011, 01:05

çok güzel bir girişim olmuş gerçekten dürüst ve ilkeli insanların düşüne bilecegi bir yoldasınız. tebrik ederim.

solmaz

Okunmamış mesaj gönderen solmaz » 14 Şub 2011, 08:45

Yazacak çok şey var. Öncelikle bunu bir başlangıç sayıp daha planlı programlı detaylı definecilik adına başta sorunları olmak üzere tüm çeşitli konuları yazılı ve görsel basından dogru olarak paylaşıp gündemler yaratmak gereklidir.
Definecilik bir kazma bir kürek sonsuz boş hayalallerle dag bayır dolaşıp mezar mezar gezerek kolay taşınsın deyi 2 kulplu içi çil çil altınla dolu yalan yanlış yanıltıcı bilgi olamaz.
Yukardaki haberin tüm kamu oyuyla bu kadar güzel paylaşılmasına vesile olan emegi geçen tüm DEFİNEM ORG EKİBİNE Defineciler adına :tsk

Kullanıcı avatarı
OzaN
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen OzaN » 14 Şub 2011, 18:11

Araştırmacı Yazar Mehmet Koca'ya çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org

OzaN

toros2
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen toros2 » 20 Şub 2011, 04:50

OzaN yazdı:Araştırmacı Yazar Mehmet Koca'ya çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
bende bu konuyu gündeme getirenlere cok tsk. ederim ayrıca turkiye gazetesinede katkılarından dolayı tsk.bir borc sayıyorum ..ayrıca biran evel icraata gecilmesini gecmemizi düsünüyorum saygılarımla

priene

Okunmamış mesaj gönderen priene » 12 Mar 2011, 01:19

GERÇEKTEN DEFİNECİLİKTE EN ÖNEMLİ OLAY BU.YASAL BİR ZEMİNDE ÇALIŞMANIN RAHATLIĞI VERİMLİLİĞİ FAZLA OLUR.MEVCUT YASADA ŞARTLAR ÇOK AĞIR.ZATEN KİMSE DEFİNE ÇIKACAĞINDAN %100 EMİN DEĞİL.
ÜLKEMİZİN DEĞERLERİNİ AVRUPALILAR KULLANDIĞI ZAMAN HERŞEY NORMAL; KENDİ HALKI KULLANDIĞI ZAMAN YA TARİH BOZGUNU YA DEFİNE HIRSIZI MUAMELESİ YAŞIYOR.
SİT ALANI İÇİNDE MUTLAKA KAZI YAPILMAMALI HEM FİKİRİM.ORMAN İÇİNDE KÖY MERASINDA DAĞDA TAŞTA BU KADAR SIKILIĞIN ANLAMIYOK.
HER TÜRLÜ DESTE HAZIRIM.SİZLERİ DESTEKLİYORUM.DAHA BÜYÜK PLATFORMDA SESİMİZİN DUYULMASI DİLEĞİMLE

dayı

Okunmamış mesaj gönderen dayı » 26 Kas 2011, 01:11

sebeb olandan ve destekeleyen herkezden Allah razı olsun .İnşAllah başarıya ulaşır .

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 26 Kas 2011, 11:22

dayı yazdı:sebeb olandan ve destekeleyen herkezden Allah razı olsun .İnşAllah başarıya ulaşır .
Hoşgeldiniz, hep birlikte İnşAllah..
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

hmkd

Okunmamış mesaj gönderen hmkd » 29 Oca 2012, 22:47

s.a degerli tüm vatandaşlar ben olaya çok geniş ele alayım türkiyede var olan bnca ton para bunca gizem vesır ve rivayet atlantisi yok eden silah davudun kalkanı fıratta dag kadar altın vedaha binlerce sır ülkemiz tam olarak müslüman türk milletin eline geçene kadar define kanunun çıkacagını sanmıyorum ama bu yıl çok umutluyum .....neyse s.a .....

sleperd

Okunmamış mesaj gönderen sleperd » 30 Oca 2012, 00:17

Çok güzel haber ve ümit vadedici bi durum ama inşaallah görmesi gereken kişiler bunu görür ve istenilen seviyeye gelir durum.Fakat bu işlerin içinde o kdar karışık işler var ki bi çoğunuzunda haberi vardır aslında..Bu yasayı görmezden gelenlerin bi çoğu bile fazlasıyla nemalanıyor bu işten çogununda işine gelmior aslında.Yasal oldugu zaman bi çok yer ve bölge vatandaşlar tarafından halledilecegi icin onlara bişey kalmayacak.Söyleyecek cok şey var ama inşaallah olur demekten başka bişey diyemiyorum..Bu yazının yazılmasında emeği geçen herkese başta yazan Usta Kaleme çok tşk ediyorum kendi adıma.saygılar.

tevfik

Okunmamış mesaj gönderen tevfik » 15 Mar 2012, 18:04

Hakkımızda Hayırlı Olsun Derim İnşallah Olur Saygılar. :idea:

“YENİ ÜYELERİN TANIŞMA FORUMU” sayfasına dön