Canlı Yayında Definecilerin Sıkıntılarını Anlatacağız...

Sitemize Yeni Üye Olanların Selamlaşma ve Tanışma Forumudur, Unutmayın Bir Merhabayla Başlar Arkadaşlıklar...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: Canlı Yayında Definecilerin Sıkıntılarını Anlatacağız...

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 22 May 2011, 18:17

Merak etmiştim nerelerde diye, defineciliğe başladığını düşünmüştüm bir an :) Hala gelecekte mi defineci olmayı düşünüyorsun :)
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

sqnqt tqrihçiyim_05
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen sqnqt tqrihçiyim_05 » 22 May 2011, 20:14

valla eksikliğinizi hissettim.şu tatile bi girelim bende fotoğraf makinamı alıp çıkıyorum araziye.arazi acemi defineci görsün zaten her gördüğüm taşa üstünden tavuklar,yılanlar,topal ayılar fırlıycakmış gibi bakıyorum :komik bakalım resimlerime neler diyeceksiniz.çok güleceğiniz kesin.şimdi ben bi çizikten ne hikayeler uydururum :D hepinize teşekkürederim hayatıma yeni bir maacera kattığınız için. :P

abraham

Okunmamış mesaj gönderen abraham » 12 Tem 2011, 10:54

slm arkadaşlar güzel bir gelişme umarım sonuca ulaşır 11temuzda ntv izlerken ntv tarih adlı proğramlarından söz ettiler definecilik ve yapılan taribatları konu almışlar halkında bildikleri ve gördüklerini yazabileceklerini söylüyorlardı. bu programa av. Cihan ŞİMŞEK katılabilirse faydalı olacağını düşünüyorum...

orangutan

Okunmamış mesaj gönderen orangutan » 20 Kas 2011, 20:58

bulunan eserler müzeye teslim edildikten sonra herkes hakkını alsaydı zannedersem ülkemizde bu kaçakçılık olayları olmazdı. ama ne olursa olsun kanunlara saygılı olmak lazım

tevfik

Okunmamış mesaj gönderen tevfik » 14 Mar 2012, 01:33

MustanG yazdı:Değerli üyelerimiz, definecilerin karşılaştığı yasal sıkıntıların çözümü için 1 milyon definecinin imzasını toplamak gibi bir düşüncemiz oldu aylar önce ve bu düşüncemiz medyanın ilgisini çekmeye devam ediyor. "Samanyolu Haber" Televizyonunda önümüzde ki Pazar sabahı için 15 dakikalık canlı yayın teklifi aldık ve hukuk danışmanımız Tokat Barosu Avukatlarından Av. Cihan Şimşek definecilikle ilgili yeni yasa taleplerimizi bu canlı yayında anlatacak. Biz aklımıza gelen zorlukları, çelişkileri, sıkıntıları maddeler halinde sıraladık, bu başlıkları dahada genişletmeyi düşünüyoruz, siz değerli üyelerimizin de katkısıyla taleplerimizin tümünü özetleyip bu 15 dakikalık bölümde dile getirip ses getirmeyi düşünüyoruz. Linke tıklayıp sizlerde definecilikle ilgili olması gereken kanun taleplerinizi yazarsanız bu sessiz çoğunluğun sesi olursunuz.. Saygı ve Sevgilerimizle …

Link : http://www.definem.org/1-milyon-definec ... itmek.html
:kazi: Ellerinize Sağlık Ustam İnşallah Hayırlısı Olsun diyelim Saygılar. :kazi:

“YENİ ÜYELERİN TANIŞMA FORUMU” sayfasına dön