Herkese Merhaba

Sitemize Yeni Üye Olanların Selamlaşma ve Tanışma Forumudur, Unutmayın Bir Merhabayla Başlar Arkadaşlıklar...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

yincesu

Herkese Merhaba

Okunmamış mesaj gönderen yincesu » 23 Nis 2012, 08:32

Site sakinleri hepinize selamlar , ben arkeloji 3. sınıf öğrencisiyim. Mezarlar hakkında bir konuyu araştırırken kendimi bu sitede buldum , mezarlar hakkındaki görüşlerinizin sağlıklı olmadığını , taşlara bakıp mezarların yerlerini nasıl tespit ediyorsunuz en çok bunu merak ettim ?

philippus

Re: Herkese Merhaba

Okunmamış mesaj gönderen philippus » 24 Nis 2012, 14:57

yincesu yazdı:Site sakinleri hepinize selamlar , ben arkeloji 3. sınıf öğrencisiyim. Mezarlar hakkında bir konuyu araştırırken kendimi bu sitede buldum , mezarlar hakkındaki görüşlerinizin sağlıklı olmadığını , taşlara bakıp mezarların yerlerini nasıl tespit ediyorsunuz en çok bunu merak ettim ?
siteye hoş geldiniz.
bende yeni üyeyim ustalar size mutlaka cevap verecektir..
fakat bende burda ve başka sitelerde yaptığım gözlemlere göre.
ustalar tecrübelerinden faydalanarak ve eski definecilerin bilgilerinden faydalanarak güzel yorumlar yapıyorlar..sizdende yorum bekliyorum..
geçenlerde bir arkeoloji 2.sınıf öğrencisi yanıma geldi.biraz sohbet ettik.ismini bile soramadım bir konuda bana çok güzel bir fikir verdi fakat bir daha uğramadı hemen hemen iki ay oldu halen bekliyorum gelecek diye çok tecrübesi varmış..
eğer yardımcı olursanız sizden yorum almak isterim..
konu başlığı ...magnetik alan..yorumunuzu bekliyorum tekrar hoş geldiniz...

tevfik

Okunmamış mesaj gönderen tevfik » 04 May 2012, 22:00

:hos :hos Hoş Geldiniz :hos

Kullanıcı avatarı
TigraN

Okunmamış mesaj gönderen TigraN » 12 May 2012, 01:14

okulda pratiğini öğrenirsin biz uygulamalı yaptığımız için biliyoruz :))
EN KALİTELİ DEDEKTÖR İNSAN BEYNİDİR

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

“YENİ ÜYELERİN TANIŞMA FORUMU” sayfasına dön