sinop ve durağanlı arkadaşlar .....

Sitemize Yeni Üye Olanların Selamlaşma ve Tanışma Forumudur, Unutmayın Bir Merhabayla Başlar Arkadaşlıklar...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

ŞEFİMO--BAFRALI

sinop ve durağanlı arkadaşlar .....

Okunmamış mesaj gönderen ŞEFİMO--BAFRALI » 02 May 2013, 16:51

s.aleyküm...sinop ve durağanda yaşayan bölge hakkında bilgisi olan ve definecilikde kendini yetişdirmiş emek vermiş sözü güzel özü güzel insanlarla tanışmak görüşmek paylaşmak istiyoruz....kaç kişi olduğumuzun bir önemi yok bizim için önemli olan beraber resmi yollardan başarmak sonuca varmak ve hakkıyla paylaşabiliyorsak ne mutlu bizlere...yoksa insanımız bilsin kimsenin ömrü yetmez define aramakla kazmakla anadolumuzun batısından doğusuna ..kuzeyden güneye ...ilk önce ne aradığımızın ve nereyi aradığımızın bilincinde olmalıyız...saygılar...

ŞEFİMO--BAFRALI

Re: sinop ve durağanlı arkadaşlar .....

Okunmamış mesaj gönderen ŞEFİMO--BAFRALI » 05 May 2013, 16:08

s.aleyküm...teşkkürederim hüseyin..boyabatla ilgili bilgimiz yok olursa paylaşmaktan memnun oluruz..biz özellikle durağan bölgesi ve buzluk mevkini iyi bilen ..bu konularda bilgisi olan tecrübesi olan arkadaşlarla tanışmak ve bilgimizi paylaşmak istiyoruz..tabiki orda arkadaşınız dostlarınız olabilir sayıca kalabalıkda olabiliriz..ama asla yakınımızda niyeti kötü kendini bilmiyen bencil ..nefsinin kölesi olmuş insanlar olamaz ..bu işlerin hayrınıda göremezler cnb.Allah herşeyin hayırlısını nasib etsin İnşAllah..saygılar...

HarbiDefine

Okunmamış mesaj gönderen HarbiDefine » 12 May 2013, 01:21

ŞEFİMO--BAFRALI yazdı:s.aleyküm...sinop ve durağanda yaşayan bölge hakkında bilgisi olan ve definecilikde kendini yetişdirmiş emek vermiş sözü güzel özü güzel insanlarla tanışmak görüşmek paylaşmak istiyoruz....kaç kişi olduğumuzun bir önemi yok bizim için önemli olan beraber resmi yollardan başarmak sonuca varmak ve hakkıyla paylaşabiliyorsak ne mutlu bizlere...yoksa insanımız bilsin kimsenin ömrü yetmez define aramakla kazmakla anadolumuzun batısından doğusuna ..kuzeyden güneye ...ilk önce ne aradığımızın ve nereyi aradığımızın bilincinde olmalıyız...saygılar...
vaay üstad bilmiyodum senin durağanlı olduğunu benim anne tarafı yandak köyünden ama ben şuan edirnede yaşıyorum yinede seni tanıyabilmek isterdim

ŞEFİMO--BAFRALI

Okunmamış mesaj gönderen ŞEFİMO--BAFRALI » 13 May 2013, 15:28

s.aleyküm harbidefine ...yanlış anlaşıldım galiba ben bafralıyım ege bölgesinde ikamet ediyorum tabiki sinopda ve durağanda tanıdığımız ve arkadaşlarımızın arkadaşları var bu konularla ilgili değiller...bizim için insanın nereli olduğunun bir önemi yok ...insan olması..niyetinin iyi olması ..devletimize milletimize sadık faydalı güzel düşünceler taşıyan bölgeyi ve mevkiyi iyi bilen emek ve zaman kaybeden hakeden insanlarımız olmalı nasib..kısmet cnb.Allah'ın takdiri..bizde sizinle tanışmak..yardımlaşmak..paylaşmak isteriz..çünkü gördüğün ayaklarda çelişki ve arayış içindesin oralarda mezar arama beş kişinin parası gömülü harbi define var tabiki daha önce açılıp kapatmadılarsa bilemem ..galiba yer açığa çıkmasın diye resimlerini paylaşmıyorsun..parasız para kazanmak zor alırsın ruhsatını paylaşırsın resimlerini bilgisi tecrübesi olan insanımızda yardımcı olur çözümüne sitemizede güzel bir örnek olur başarı ve sonuç..saygılar....

HarbiDefine

Okunmamış mesaj gönderen HarbiDefine » 14 May 2013, 01:27

ŞEFİMO--BAFRALI yazdı:s.aleyküm harbidefine ...yanlış anlaşıldım galiba ben bafralıyım ege bölgesinde ikamet ediyorum tabiki sinopda ve durağanda tanıdığımız ve arkadaşlarımızın arkadaşları var bu konularla ilgili değiller...bizim için insanın nereli olduğunun bir önemi yok ...insan olması..niyetinin iyi olması ..devletimize milletimize sadık faydalı güzel düşünceler taşıyan bölgeyi ve mevkiyi iyi bilen emek ve zaman kaybeden hakeden insanlarımız olmalı nasib..kısmet cnb.Allah'ın takdiri..bizde sizinle tanışmak..yardımlaşmak..paylaşmak isteriz..çünkü gördüğün ayaklarda çelişki ve arayış içindesin oralarda mezar arama beş kişinin parası gömülü harbi define var tabiki daha önce açılıp kapatmadılarsa bilemem ..galiba yer açığa çıkmasın diye resimlerini paylaşmıyorsun..parasız para kazanmak zor alırsın ruhsatını paylaşırsın resimlerini bilgisi tecrübesi olan insanımızda yardımcı olur çözümüne sitemizede güzel bir örnek olur başarı ve sonuç..saygılar....

anladım ustam ben oralı sandım sizi bundan 4 5 yıl önce gitmiştim ben durağana çok güzel yerler var mağralar vs. ama daha ufaktım inceleme gibi bi zahmette bulunmadım umarım oralı bi arkadaşımız çıkar yardımcı olur sana ayak konusuna gelince yerin açığa çıkmasıyla alakası yok onlar vardı sadece elimde onları koydum işimden dolyı gidip fotoğraf çekmeye vaktimde yok ama en yakın zamanda gidicem tekrardan ve daha net fotoğraflar alıcam birde son olarak ruhsattan kastın nedir üstad

“YENİ ÜYELERİN TANIŞMA FORUMU” sayfasına dön