TR1 - SIRLAR - Define Dosyası - TV Programında Canlı Yayın

Sitemize Yeni Üye Olanların Selamlaşma ve Tanışma Forumudur, Unutmayın Bir Merhabayla Başlar Arkadaşlıklar...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

TR1 - SIRLAR - Define Dosyası - TV Programında Canlı Yayın

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 12 Kas 2013, 00:15

Merhaba arkadaşlar, As Dedektör olarak Sırlar Programında canlı yayına katıldık, elimizden geldiğince sektördeki sıkıntıları ve dedektörcülerin 6-8 metre yalanlarını anlattık, bundan sonra ki ortamlarda da elimizden geldiğince her ortamda anlatacağız, ilginiz ve desteğiniz için teşekkürler..

http://www.youtube.com/watch?v=SfVAdCpdKF8

Youtube
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Re: TR1 - SIRLAR - Define Dosyası - TV Programında Canlı Yay

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 15 Kas 2013, 14:47

Siteye girmeyeli güzel şeyler olmuş. Bu arada recebimide nasıl özlemişim ya.. Yolunuz açık ola
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 25 Kas 2013, 21:30

merhabalar...

ellerinize, emeğinize, ağzınıza vede yüreğinize sağlık kardeşlerim..sırlar programını kaçırmadan izliyorum..yaptıklarınız için çok teşekkürler..uzun süredir siteye giremiyorum..malum bazı sıkıntılar söz konusu..onu ileriki zamanlarda açıklarım..

saygılarımla...
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Uygar
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen Uygar » 26 Kas 2013, 21:38

bu facebook bizi bozdu serhat abi... o eski muhabbetler, eski dem kalmadı.... hızla yasıyor,yaşlanıyoruz be.
HAYATTA EN HAKİKİ MÜRŞİT İLİMDİR.

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 27 Kas 2013, 12:36

Uygar yazdı:bu facebook bizi bozdu serhat abi... o eski muhabbetler, eski dem kalmadı.... hızla yasıyor,yaşlanıyoruz be.

Ben facebok a katılmadım beni pek sarmadı hiç bir guruba veya define ile alakalı hiç bir facebook sayfasına katılmadım ve takipte etmedim. eski muhabbetler evet yok bana göre herkes işinde gücünde eskiden biz bu hobimizi ilk plana alıyorduk sanırım. şimdi herkes evvela işiyle gücüyle meşkul oluyor vakit kaldıkça uğruyor siteye diye düşünüyorum.
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

volkanuras

Okunmamış mesaj gönderen volkanuras » 20 Şub 2014, 20:37

s.a abi süper bi program oldu izledim ben msj cekmıştim yayınlanmadı benım fotolara bi bakarmısın İnşAllah devamı gelir.

“YENİ ÜYELERİN TANIŞMA FORUMU” sayfasına dön