SİTE İÇİNDE ÜYELER NEDEN BİRBİRİNE MESAJ ATAMIYOR

Değerli Üyelerimiz, Definem.org Forumlarında Olmasını İstediğiniz Bir Başlık veya Konu Olduğunda veya Forumlarda Herhangi Bir Sorun Olduğunda Bu Bölüme Yeni Başlık Açarak Belirtebilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

serdia
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

SİTE İÇİNDE ÜYELER NEDEN BİRBİRİNE MESAJ ATAMIYOR

Okunmamış mesaj gönderen serdia » 26 Ara 2009, 23:26

bu konuyu açtım çünkü bir konu açıyoruz üzerine yeni konular geldiğinde alt tarafta kalıyor ve cevaplanmıyor son açtığım konuda gene bi ilerleme olmadı çoğu arkadaşlarımızında yorum alamadan konu eskimiş oluyor.bu yüzden ustalaraımıza site içinde özelden msj atma ve benim son açtığım konuda yardımcı olmalarını istiyorum..
Resim

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: SİTE İÇİNDE ÜYELER NEDEN BİRBİRİNE MESAJ ATAMIYOR

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 26 Ara 2009, 23:34

Merhabalar, öncelikle bir konuya değineyim, başlığı yanlış yere açmışsınız, yani fotoğraflı işaretler değilde definem.org forum destek başlığına açmalıydınız. Bunu sadece size söylemek için söylemiyorum, üyelerimiz forum adına dikkat etmeden başlıklar açıyorlar ve düzeltmesi zamanımızı alıyor, bu başlığı definem.org forum destek bölümüne kaldıracağım.

Şimdi sorunuzun cevabına gelelim. Özel mesaj, msn, mailler v.s. özel haberleşme araçlarını forumda kullandığımız zaman forumun hiçbir amacı kalmıyor, sadece ve sadece definecilerin birbirlerini bulabildiği bir arkadaşlık sitesi gibi oluyor. Siz sorularınızı özel mesaj değilde gerekli başlığa forum şeklinde açsanız, ilerleyen zamanlarda sorunuzun cevabını verecek kişide gelip cevaplasa, sizden sonra kafasında aynı soru olan kişiye güzel bir cevap olarak forumda sitemiz yayında olduğu sürece yayınlanmaya devam edecektir. Yani aynı soruları sizden sonra soracak insanlara hazır cevaplar olacak ve forum amacına ulaşacak. Forumun amacı paylaşımdır, lütfen sorularımızı ve cevaplarımızı forum üzerinden yapalım, mümkün olduğu kadar herkes forumu kullansın ki yıllar sonra forumumuzu okuyan insanlar güzel bilgiler edinsin, forumumuz bir bilgi havuzuna dönüşsün.

Çok çok özel konulara girmeyelim forumlarda. Yani forumda yazmaya çekindiğiniz şeyleri özel mesajla ve msn aracılığıylada kimseye yazmayın, bunu tavsiye etmiyorum. Net ortamında çok fazla amacı belli olmayan insanlar var, siz sorularınıza cevap almaya bakın, çok fazla özele girmeyin, kimsenin başı ağrısın istemiyorum, bu sadece definem.org için değil tüm internet siteleri için geçerli, lütfen dikkat edelim, teşekkürler.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

serdia
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen serdia » 26 Ara 2009, 23:52

tşk ederim
Resim

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 27 Ara 2009, 00:00

Rica ederim, tüm sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz, bu forumu okuyan tüm üyeler için geçerli, sizler için buradayız.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

sos

Okunmamış mesaj gönderen sos » 01 Şub 2010, 17:13

Merhaba;

İkinci el cihaz satışı bölümünde bir cihaz atmak istediğimi belirttim ancak ne talip olanlkarın nede benim vermiş olduğum tel no, veya mail adresi tam olarak yayınlanmıyor. aramızda üyeler ile iletişimi nasıl kuracağız.

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
CJ2609

Okunmamış mesaj gönderen CJ2609 » 02 Şub 2010, 14:23

selam...
ustam benim bi sorum olucak.aslinda bu soruyu misya ustaya sormustum fakat daha bi cvp alamadim...kendisi yogun olsa gerek...
dedektor bakiyorum bu aralar...sence hangi makineler uzerinde yogunlasmaliyim?
misya usta bu msjimi umarim gozden kacirmazsin...seninde bana bu konuda yardimci olmani isterim...makineler konusundaki tecruben kuskusuz ortada...ilgi ve alakaniz icin cok tesekkur ederim...
kolay gelsin...
herkeze saygilar...
xxxcjxxx...

eçine
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen eçine » 11 Şub 2010, 22:13

mustagn ustam sizi canı gönülden katılıyorum.Allah razı olsun kurban

“DEFİNEM.ORG FORUM DESTEK” sayfasına dön