öneri-istek

Değerli Üyelerimiz, Definem.org Forumlarında Olmasını İstediğiniz Bir Başlık veya Konu Olduğunda veya Forumlarda Herhangi Bir Sorun Olduğunda Bu Bölüme Yeni Başlık Açarak Belirtebilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

heyula

öneri-istek

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 08 May 2010, 12:17

her ne kadar define değillerse bile tarihi olmaları ve manevi değerleri bulunmaları açısından siteye birde eski el yazma eserlerle alakalı bir başlık eklense çok hoş paylaşımlar olacağı kanaatindeyim.çünkü elinde eski eser bulunup ne olduğunu bilmeyen,dedesinden kalan kitapları bilinçsizce eskiciye satanları duyuyoruz.hatta bu konu bi antika eserler başlığı altında bile açılabilir.böylece insanlar ellerindeki antika eser ve eşyaların değerlerinden haberdar olmuş olur.yönetici arkadaşlar bunu dikkate alırlarsa çok seviniriz....selametle..

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: öneri-istek

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 08 May 2010, 21:27

Öncelikle duyarlılığınız için teşekkürler. İstediğiniz başlığı açmak kolay ancak ilgilenmek gerekiyor eklenecek resimlerle. Sizde dahil diğer üyeler bu konuda yardımcı olacaksa neden açmayalım. Başlığı şöyle açarsak daha faydalı ve yasal olacağı kanısındayım. ''Tavan Arasındaki Eski Eşyalarımız Değerlimi?'' yada sizin önereceğiniz daha güzel bir konu varmı ? Ayrıca böyle bir başlık açarsak sizden en az 10 ayrı antika eşyaya ait başlık, resim ve bilgilerini eklemenizi rica ediyorum, bu sanal ortamdan topladığınız örneklerde olabilir, maksat insanları bu konuda aydınlatmaksa fikir sahibi olarak yeni açılacak bölüme katkılarınızı bekliyoruz, cevabınıza göre güzel bir bölüm açmaya hazırım, teşekkürler.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

heyula

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 09 May 2010, 01:44

sayın mustang yeni üye olmama rağmen sitedeki üyelerin sıcak kanlı ilişki ve paylaşımları özellikle yönetimdeki arkadaşların tevazu ve alakaları kendilerini bize çabucak kabul ettirdi.sizlerden biri olarak elimden gelen yardımı yapacağımdan emin olabilirsiniz.belirttiğiniz konularda bir çalışma yapacağım.fakat konuların ve başlıkların sayısının ne olacağı hakkında şimdilik bir fikrim yok.İnşAllah zamanla sizlerin ve diğer üye arkadaşların yardımıyla istenen şeyler mümkün olur...selametle.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 09 May 2010, 02:12

Yeni açılacak bölüme içerik eklemeyi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Konu sayısı önemli değil, siz yeni açılacak bölümü biraz renklendirin yeterli, diğer üyelerimizinde katkısı olacaktır, peki forum adı ile ilgili fikriniz nedir ? Benim söyledigim uygunmu yada yakın birşey olurmu ? Bölüm adı ile ilgilide önerilerinizi almaya hazırım, teşekkürler.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

JOVİYANUS
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen JOVİYANUS » 09 May 2010, 16:56

DUYARLILIĞIN VE AZMİN İÇİN TESEKKÜR EDİYORUM HEYULA.SAYGILARIMLA JOVİYANUS...
izinsiz kazım yapmaktan,işaretleri tarumar etmekten kaçınalım.

heyula

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 10 May 2010, 00:04

ana başlık olarak sevgili mustang ın önerdiği tavan arası ismi kulağa hoş geliyor.alt başlıklar olarak ta el yazma ve matbu eserler,resim ve tablolar,resmi belge ve tapular,süs eşyaları ve takılar birde mobilyalar olabilir.tabi bunlar ilk aklıma gelenler.sizler bunları daha düzenli hale sokabilirsiniz.ilerleyen zamanlarda fotoğraf, bilgi, maddi ve menevi değerlerine dair bilgileride edindikçe sizlere bildirmeye çalışacağım.İnşAllah güzel birşey çıkar ortaya..selametle..

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 10 May 2010, 01:27

http://www.definem.org/forum/viewforum.php?f=87

Buyrun istediğiniz forumları açtım, İnşAllah güzel bir antika forumu olur,
paylaşımlarınızı bekliyoruz, diğer üyelerimizinde katkılarını bekliyoruz, yönetici arkadaşlarımdanda alakalı konuları bu başlıklara taşımalarını rica ediyorum.

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

heyula

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 24 May 2010, 22:48

sayın mustang ve diğer yönetim deki arkadaşlar..affınıza sığınarak antika bölümünün ana başlığı ile alakalı bir ricada bulunmak istiyorum. konu ana başlığının sadece "tavan arası"yada "tavan arasındakiler" gibi bir başlık olması nın daha uygun düşeceğini kanaatindeyim ..hem daha nostaljik bi çağrışımı hem kısa hemde yukarıdakilere uygunluk açısından bu isimler daha uygun gibi geldi bana..yinede sizler bilirsiniz..teşekkürler .selametlee

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 24 May 2010, 23:21

isteğiniz üzerine forum ismi '' TAVAN ARASINDAKİLER '' olarak değiştirilmiştir. Biz teşekkür ederiz.

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

heyula

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 26 May 2010, 01:23

yönetim arkadaşlar "diğer antikalar" kısmı gayet haraketli.fakat diğer bazı kısımlar mahzun kaldı.buna çare olarak dağılımın eşit olması için bazı bölümlerin isimlerini daha genel yapsak nasıl olur.mesela süs eşyaları bölümünü "ev eşyaları süs eşyaları ve mobilya" olarak ki zaten süs eşyası diyince takılar içine girer."resmi belgeler" kısmı da "RESMİ BELGELER (EFEMERA)" değiştirilebilir.bi eksper ile anlaşabilirsem ekspertiz bölümü de koyduk mu sen asıl o zaman bak trafiğe..tabi bide hepimizin işi gücü var.herşey çok hızlı işlemeyebiliyor.buradan kimse kusura bakmaz İnşAllah...selametle.

heyula

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 26 May 2010, 01:25

BU ARADA YÖNETİMDE Kİ ARKADAŞLARI YORUYORUM HAKLARINI HELAL ETSİNLER

SELAMET BAŞE..

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 26 May 2010, 05:08

Forumu forum yapan paylaşımdır, paylaşım yapmak isteyen gönüllü üyelerimizin istekleri bizim için çok önemlidir, bu nedenle ortada bir hak varsa bu hak paylaşım yapan üyelerimizindir, istediğiniz isimleri değiştirdim, ayrıca expertiz konusunda yardımcı olabilecek birileririni forumumuza davet ederseniz o zaman gerçekten çok değerli bir hizmeti başlatmış oluruz, saygılar sunuyorum.

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

heyula

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 26 May 2010, 18:25

:tsk
bu sitede gezinmek güzel.herkesi bu güzelliği paylaşmaya davet ediyorum..

JOVİYANUS
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen JOVİYANUS » 26 May 2010, 18:50

GÜZEL TÜRKCEMİZDE SELAMET BASE DİYE BİR SEY BİLMİYORUM.BU NE DEMEKTİR BOYLE ?
izinsiz kazım yapmaktan,işaretleri tarumar etmekten kaçınalım.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 26 May 2010, 23:16

Heyula kardeş Jovinayus ustamıza yazdığınız cevabı yanlışlıkla sildim, iki defaydı diye ikiside gitti sanırım, tekrar cevaplarsanız sevinirim

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

“DEFİNEM.ORG FORUM DESTEK” sayfasına dön