DEFİNECİ ARKADAŞLARIN DİKKATİNE LÜTFEN BU UYARIMA DİKKAT!!

Değerli Üyelerimiz, Definem.org Forumlarında Olmasını İstediğiniz Bir Başlık veya Konu Olduğunda veya Forumlarda Herhangi Bir Sorun Olduğunda Bu Bölüme Yeni Başlık Açarak Belirtebilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

yen

DEFİNECİ ARKADAŞLARIN DİKKATİNE LÜTFEN BU UYARIMA DİKKAT!!

Okunmamış mesaj gönderen yen » 07 Kas 2010, 22:10

esselamu aleykum defineci arkadaşlarım öncelikle ben sitenizde yeniyim biraz araştırma yaptım ve bir kaçta yazımlar bıraktım ustalara çevrilmesini istedim siteniz çok güzel ama bakın bu sihirdi tılsımdı büyüydü bu konuları çoğu bilmiyor anladığım kadarıyla inşaallah benden de dinleyin sonra karar sizindir sadece bilinçlendirmektir maksadım kimseye korku salmak değil ben yıllarımı defineciliğe adadım başımdan çok olaylar geçti anlatsamda sığmaz buralara vel hasıl şunuda söleyeyim bir çok paranın altının illaki bir zorluğu oluyor ya yeşil mantar tozu püskürtülüyor ya siyanün tozu püskürtülüyor veyahutta gerçek şuki kara büyü dedğimiz olaylar yapılarak oraya cinleri bağlıyorlar nasılmı ben mantıkla değil sizlere ayetlerle açıklayacağım inşaallah ayeti iyi okuyun sorusu olan varsa sorabilir inşaallah biliyorsak cevaplarız bilmiyorsak araştırıız ewet ayeti kerime aynen şöledir Süleyman'ın egemenliği konusunda onlar, şeytanların (uydurup kulaklarına) okuduklarına tabi oldular. Halbuki Süleyman (büyü yaparak) Allah'ı inkar etmedi, ama şeytanlar inkar edip kâfir oldular. Çünkü insanlara sihri ve Babil'de, iki meleğe; Hârût ile Mârût'a indirilenleri (bildirilenleri) öğretiyorlardı. Halbuki o ikisi, 'Biz ancak imtihan için gönderildik, yanlış yapıp küfre girmeyin' demeden kimseye bir şey öğretmiyorlardı. Onlar, o ikisinden, kişiyi eşinden ayırmada kullanacakları şeyi öğreniyorlardı; ancak onlar, Allah izin vermedikçe öğrendikleri ile kimseye zarar verebilecek değillerdir. Onlar, kendilerine zarar vereni, fayda vermeyeni öğreniyorlar. Ayrıca onu (sihri) bedel ödeyerek alan ve uygulatanların ahirette hiçbir nasiplerinin olmayacağını da çok iyi biliyorlar. Karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötü; keşke bunu bilseler! (Bakara:2/102).
şimdi kardeşlerim bu ayette geçen iki meleğin iyilik adına insanlara bir şeyler öğrettikleri ama bazı insanların bunları kendi nefsleri altında uyguladıklarını Allah buyurmakta şimdi mubarekler düşününki büyük mazeme saklayan bir millet orayı boşmu bırakır oraya azapla üç harfli bağlanırmı bağlanmazmı sahip olma yok orta çağ böleydi unutmayalım saygılarla :idea:

“DEFİNEM.ORG FORUM DESTEK” sayfasına dön