Interesting information about activation

Değerli Üyelerimiz, Definem.org Forumlarında Olmasını İstediğiniz Bir Başlık veya Konu Olduğunda veya Forumlarda Herhangi Bir Sorun Olduğunda Bu Bölüme Yeni Başlık Açarak Belirtebilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Re: Interesting information about activation

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 06 Nis 2011, 03:54

augustusg yazdı:I think this board is the proper place to ask you about the activation proccess. My link is not working properly, do you know why it is happening? http://definem.org/?00d4b86950649913dbe3acd94be,
Tell me what you wanna do?So i will understand better and will be able to help you better.If you posted this message it means you are allready activated.
And ofcourse wellcome to our forum.Where are you from?
Regards Miya
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 06 Nis 2011, 11:14

Friends in the activation process will look

best regards
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 06 Nis 2011, 11:15

mustang arkadaşın üyeliğini aktif hale getirirmisin sanırım sorduğu soru bu
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 06 Nis 2011, 14:11

Abi bu doğrulama seçeneklerini ve mail aktivasyonunu geçmiş forumlara otomatik üye olan bir bot olabilir, üyeliği aktif çünkü, aktif olmazsa foruma yazamaz :) yinede silmeyeyim şimdilik üyeliğini :) yakında ilk reklamı patlatır :)
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 06 Nis 2011, 15:01

sil ozaman bekleme harekten önce hareket et :komik :komik
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 07 Nis 2011, 00:55

BEN DEDİM ZATEN SEN NE YAPMAK İSTEDİĞİNİ TAM SÖYLE YARDIMCI OLURUZ ZATEN AKTİFSİNKİ BU MESAJI YAZMIŞSIN.ARAMIZA HOŞGELDİN NERELİSİN FALAN DEDİM AMA CEVAP YAZMADI BİDE YABANCI ARKADAŞIN YANINDA TÜRKÇE KONUŞMAYALIM AYIP OLUR ARKADAŞLAR ADAM SÖVÜYO FALAN SANMASIN ÜRKÜTMEYELİM. :hihi

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 16 Ara 2011, 16:00

:komik :komik

Allah iyiliğinizi versin ya arkadaşlar botlarla konuşan ilk forum biz olmalıyız :)
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

“DEFİNEM.ORG FORUM DESTEK” sayfasına dön