düzenle butonu

Değerli Üyelerimiz, Definem.org Forumlarında Olmasını İstediğiniz Bir Başlık veya Konu Olduğunda veya Forumlarda Herhangi Bir Sorun Olduğunda Bu Bölüme Yeni Başlık Açarak Belirtebilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
mushan
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

düzenle butonu

Okunmamış mesaj gönderen mushan » 24 May 2011, 18:24

Merhaba ekte gormus oldugunuz gıbı foruma bır duzenleme butonu eklenebılır uye kendı mesajını duzenleyebılır.Bir mod ve ya admın beklemeksızın.Yazmıs oldugu yazı ve ekledıgı resımlerde bır yanlıs oldugu zaman hemen kendı mudehale edebılmesı ıcın bi onerı bu ama olursa daha ıyı olur
Şuankı hali
Resim

olması gereken hali
Resim

saygılar mushan
Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Youtube

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: düzenle butonu

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 24 May 2011, 18:51

Düzenleme yetkisini vermek basitte, yazdığı yazıları kişiler komple sildiğinde altta yazılan cevapların bir anlamı kalmaz diye düşünüyoruz.. Yani konunun başında silinen bir mesaj altta yazılanları anlamsız hale getirirler. Israrla mesajını düzenlemek veya silmek isteyenler bana ulaşabiirler, ama düzenleme olsun diyorsanız, bunu çoğunluk isterse seve seve ekleriz, bir anket yapalımmı ? :)
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
tarıkziyad
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Re: düzenle butonu

Okunmamış mesaj gönderen tarıkziyad » 24 May 2011, 19:48

ARD NİYETLİ KİŞİLER İÇİN SAKINCALI İYİ NİYETLE ARKADAŞLARIMIZ İKİNCİ BİR MESAJLA DÜZELTSİNLER HATA YAPMAK İNSANA MAHSUSTUR ART NİYETLİ KİŞİ İSTEDİGİNİZ YAZSIN OKUYALIM ONDAN SONRA DÜZELTİR BEN ÖYLE YAZMADIM DERSE NE YAPACAKSINIZ ACABA YİNEDE TAKDİR HAKKI SİZİN
Bir gemileri yakanı sevdim birde gemileri karada yüzdüreni

“DEFİNEM.ORG FORUM DESTEK” sayfasına dön