whites dfx yardım

Whites Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Whites Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

efe75
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

whites dfx yardım

Okunmamış mesaj gönderen efe75 » 23 Tem 2009, 01:48

slm arkadaşlar bildiginiz üzere ben minelabcıyım eski xltcilerden aynı zamanda ben degişik cihazları denemeyi severim alırım kullanırım begenmedimmi satarım şimdi whites dfx e series aldım ikinci el biraz kullanıp denemek istedim xlt den farklı olarak 1 freo 2 freo falan koymuşlar anladıgım kadarıyla kloersini degiştirebiliyosun ve bildigim xlt ler 6,5 kloersde çalışıyordu bunlara 15 kloers koymuşlar 3 kloers koymuşlar kullanma klavuzumda olmadıgı için deneme yanılma yapmaya calıştım bu cihazlardan kullanan memnun olan teklemeci arkadaşlar bilgilerinizi benimle paylaşırmısınız bu cihazın en radıman nasıl aldınız kloers degiştirince avantaj ve dez avantajları neler bana yardımcı olurmusunuz şimdiden tşkl
xxx efe75 xxx

Kullanıcı avatarı
phanes

Re: whites dfx yardım

Okunmamış mesaj gönderen phanes » 23 Tem 2009, 03:06

khz nekadar düşükse derinlik artar,khz ne kadar yüksekse,de bit para gibi çok küçük parçacıklara duyarlılık artar..saygılar..
http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

efe75
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen efe75 » 25 Tem 2009, 02:27

arkaşlar yokmu içinizde dfx te iddaalı ben iyi kullanıyorum dfx i iyi cihazdır diyebilecek
xxx efe75 xxx

thunterselcuk
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen thunterselcuk » 27 Tem 2009, 17:15

sadece sana diyebileceğim demişsin ya satarım diye sat ve kurtul dertli olma ben 20 senenin üzerindedir elektronikçilik ve dedektörcülük üzerine çalışırım dfx dedektör olarak ele alınacak bir yapıda dedektör değil sadece bu dedektörün üzerinden bir rant sağlandı yoksa dediğim gibi çok çok kullanışlı ve kararlı bir dedektör değil whites firmasının belkide son yıllarda yapmış olduğu en kararsız cihaz olmaya aday bir modeldir seninde xlt ye dönüş yapabiliyosan xlt ile devam et dfx ile uğraşma varabileceğin nokta belli dahasınıda kimse iddaa etmesin derim buda benim tecrübe ve görüşümdür saygılaar

yerbilimci

Okunmamış mesaj gönderen yerbilimci » 01 Eki 2009, 21:46

s.a arkdaşlar burda googdan arama yaptığımda http://209.85.135.132/search?q=cache:bj ... clnk&gl=tr bole cıkıyor ve bir arkadşın yorumuda var ama şimdi baktığımda ise bolebir cevap arkadaş hiç yazmamış gibi gorunuyor anlamadım acaba arkadaşın cevabı neden görünmüyo yada neden silindi

sokaloblaka

Okunmamış mesaj gönderen sokaloblaka » 21 Mar 2010, 03:23

Arkadaşım dfx için 10 dd coil (başlık)almanı ve onunla kullanmanı öneririm.

sokaloblaka

Okunmamış mesaj gönderen sokaloblaka » 21 Mar 2010, 03:35

Elindeki cihazın deyerini bil,neden dersen cihazda ne ararsan var kardeşim,bu cihazı xlt nin performansında kullanabilirsin(xlt'den aldığın performansı bu cihazda alabilirsin)DFX'in performansı çok daha yüksek kullandıkca ustalaştıkca bunu anlıycaksın.bu cihaza istediyin komutu verebilirsin kardeşim.Bizim dedektörcüler çabuk pes ediyolar.Cihazları anlamadan cihazlar hakkında verip veriştiriyolar.Çok basit dedektörler olacak kullanılması kolay olacak fazla memü olmuycak,DFX çok profesyonellik gerektiren çok opsiyonlu bir dedektördür.10 DD Coil'le (başlık)la çok stabilize çalışır.Saygılar...

“WHITES METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön