ARKADAŞLAR YARDIM LÜTFEN DFX Mİ XLT Mİ ONA GÖRE ALMAYI DÜŞ

Whites Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Whites Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

maskedlion06

ARKADAŞLAR YARDIM LÜTFEN DFX Mİ XLT Mİ ONA GÖRE ALMAYI DÜŞ

Okunmamış mesaj gönderen maskedlion06 » 12 Eki 2009, 00:20

mrb ustalar ben dedektor alacağım whites marka olarak karar verdim
ama gel gelelim modele yorumları okuyorum her yerde xlt güzel bir alet
dfx300 de güzel bir cihaz maddiyat bakımından dfx300 daha pahalı ve daha yeni bir model burda ikilemede kaldım frekans bakımından dfx300 daha kuvvetli olduğu için altına daha duyarlı olduğunu ve derinden çektiğini söyleme imkanı varmı yorumlarınızı bekliyorum hepinize şimdiden tşk ederim

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Re: ARKADAŞLAR YARDIM LÜTFEN DFX Mİ XLT Mİ ONA GÖRE ALMAYI DÜŞ

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 14 Eki 2009, 05:07

DFX ALMA DERIM.MADEM ILLAKI WHITES ALACAKSIN.XLT OLSUN.AMA XLT KUTUSUNUN USTUNDE YANI YAN KISIMLARINDA GOKKUSAGI OLANLARINDAN AL.YANI ESKI TIP XLT LERDEN BULURSAN ONU ALMANI TAVSIYE EDERIM.
BAK MESELA BU RESIMDEKI XLT NIN KUTUSUNUN KENARINDA RENKLI BI BANT VARDIR YANI RENKLIDIR KUTU BUNLAR ESKI TIP XLT OLUP COK DAHA BASARILIDIR.
Resim

BIRDE YENI TIP BU ASAGIDAKI RESIMDEKI XLT LER VARDIR BU TIPLERI TAVSIYE ETMEM DFX ILE AYNI PERFORMANSI ALIRSIN YANI DERINLIK VERMEZ SANA.
Resim
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

maskedlion06

Re: ARKADAŞLAR YARDIM LÜTFEN DFX Mİ XLT Mİ ONA GÖRE ALMAYI DÜŞ

Okunmamış mesaj gönderen maskedlion06 » 14 Eki 2009, 22:47

ilgine çok tşk ederim aldığım yorumlarda hep dediğiniz gibi çıktı xlt dfx den daha başırılı olduğu son kararım artık xlt dit çok tşk ederim kolay gelsin varsa bildiğin cihaz mönerirsen alabiliriz

“WHITES METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön