slm (whites dfx 300)

Whites Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Whites Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

trli

slm (whites dfx 300)

Okunmamış mesaj gönderen trli » 26 Haz 2010, 02:02

arkadaşlar ben whites dfx 300 almayı düşünüyorum artılarını ve eksilerini söylerseniz sevinirim ustalardan yardım bekliyorum tek tek için alıcam en fazla 1 1.5 metrede işim olur işimi görürmü bu makina teşekkürler

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: slm

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 26 Haz 2010, 04:50

Selamlar, dfx 300 tektekçilikte işini görmeyecektir, derindede pek göreceğini sanmam, whites'in xlt.den sonraki cihazları derinlikte sınıfta kaldı diyebilirim. Ayrıca dfx ler çok karışık cihazlar, arazide durmadan programlar arası gezip verim alınmayı düşünmüyorsunuz herhalde, tektek yapmayada vakit kalmalı :) normal bir tektekçi 1 günde en az 100 sinyal sesi duyar ve bununla ilgili birşeyler yapmaya çalışlır, tektek cihazı dediğin analog olmalı bence, üstüne 1-1,5 metrede derinlik istiyorsan, yani hem tektek hem orta derin, ayrımıda iyi olsun diyorsan dfx fiyatlarına, xp gmax, tesoro tejon, minelab explorer veya biraz daha pahalı düşünürsen minelab gpx 3500-4000 almanı öneririm, saygılar..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
phanes

Re: slm (whites dfx 300)

Okunmamış mesaj gönderen phanes » 27 Haz 2010, 03:31

trli yazdı: tek tek için alıcam en fazla 1 1.5 metrede işim olur işimi görürmü bu makina teşekkürler
1- 1,5 mt ile tektek bağdaşmıyor, gel şunu 30-40 cm yapalım.
bahsettiğiniz derinlikte tek para bulacak cihaz henüz icad edilmedi..
http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

“WHITES METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön