whites prizm V dedktör hakkında yardım

Whites Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Whites Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

KAHİN54

whites prizm V dedktör hakkında yardım

Okunmamış mesaj gönderen KAHİN54 » 11 Haz 2009, 01:53

sayın arkadaslar ben 10 ay once yerli malı yurdun malı dıyerek nıokta 106 dedektor aldım. ve bu zmana kadarda hiç bisi bulamadım. herseye altın veriyor. bizde hevesle kazıyoz aha o da ne bir nal teneke eski çivi yanı mıh ne bileyim ise yaramaz ne varsa topladık. ve bu makinayı kıme sorduysam para vereyim kır dediler bende bir dedektor firması ıle anlasarak kafa kafaya takas ettim. aldigim dedektor whites prizm V alalı bugun itibari ile 6 gun oldu.ban bu cıhazı anlatırmısınız. tesekkurler bırde dedektor alacak arkadaslara uyarım nokta dan uzak durun diger yerli ve yabancı dedektorler hakkında bır fıkrım yok sadce kullandıgım dedektor hakkında yorum yaptım.

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Re: whites prizm V dedktör hakkında yardım

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 11 Haz 2009, 03:04

ARKADAŞIM NOKTA İÇİN ÜZÜLDÜM,AMA BİŞEKİLDE KURTULMUŞSUN ZARARIN NERESİNDEN DÖNERSEN KARDIR,KULLANMA KLAVUZUN VARMI?YOKSA SANA YARIN PRİZMA V NİN KULLANIM KİTAPÇIĞINI BURAYA YAPIŞTIRAYIM.CİHAZ FENA DEĞİLDİR TEKTEK ÇİLİK YAPARSIN OBJE BÜYÜKDE OLSA 1 METRENİN ALTINA İNMEYEBİLİR,SENSİTİVİTY YAZAN TUŞLARI KULLANARAK CİHAZIN HASSASİYETİNİ AYARLARSIN SEN DAHA YENİ OLDUĞUN İÇİN BU AYARI SONDAN Bİ KAÇ KADEME KISIK TUT,CİHAZININ EKRANINDAKİ ÜST TARAFTAKİ SİYAH OKLAR METAL DEĞERLERİ VEREN İKONLARDIR EN SOLDAKİ DEMİRDİR,SIRASIYLA SAĞA DOĞRU,ALÜMİNYÜM FOLYO,GAZOZ/ŞİŞE KAPAĞI,ALTIN,PİRİNÇ,BRONZ,GÜMÜŞ DİYE GİDER SAĞA DOĞRU,BAHÇENDE PASLI DEMİR,BOZUK PARA GİBİ OBJELERİ FAZLA DERİNE GÖMMEDEN CİHAZINLA DENEMELER YAP VE NASIL TEPKİLER VERDİĞİNİ GÖR BUNLAR SESLA KULAĞINA EKRANIN ÜSTÜNDEKİ SİYAH OKLARLADA GÖZÜNE YANSIYACAKTIR,HER METALE DEĞİŞİK TONDA SESLER DUYACAKSIN.ŞİMDİLİK BUNLAR,DAHA YAZMAYA DEVAM EDECEĞİM,BU CİHAZLA İLGİLİ SANA AKLIMA GELEN TÜM DETAYLARI ZAMANLA YAZACAĞIM,DİĞER ÜYELERDE KATKIDA BULUNURLAR,ŞİMDİLİK CİHAZINLA BAHÇE TESTLERİ YAPARAK TEPKİLERİNİ TANIMAKLA BAŞLAYALIM,ARAZİYE ÇIKMAYA AZ KALDI.
Resim
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 17 Haz 2009, 03:22

http://www.metaldetectormanuals.com/man ... bined.html

YUKARDAKİ LİNKE TIKLARSANIZ PRISM SERİSİNİN HEPSİNİN KULLANIM KLAVUZLARI FOTOLARI VE BİLGİLERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
KRAL
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen KRAL » 24 Haz 2009, 05:58

şu konuda sana yarımcı olabilirim whites prizm III vardı 4 ay öncesinde elimde .derinlikkonusunda hava testlerinde mükemmeldi yaiş toprağa ğeldiğinde ğerçektende aynı sonuçları alamıyordum.şimdi vermiş olduğum arkadaşımda büyük başlık ile çok şaşırtıcı olmasada 1 ytl ğibi bir madeni parayı 25 cm den net alabiliyor.kendi ğömdüğün madeni para yıllanmış olmadığı için senin başlığınla 12 ila 14 cm arasında ancak derinliğe ulaşır , yanlız büyük başlıkla kullandığında 25 cm nettir bunu kendim ğördüm.birde yıllanmış bir objeyi daha deriden çekceğine emin olduğumuza ğöre söylenecek söz kalmadı.

elindeki iptal seçenkleri ile de boş yere demir ğibi elemntleri silmek ğibi muazzam bi seçeneğin var.

yeni kullanıcılar için çok özel kolaylığı varki toprak ayaro ğerektirmez !bu şu demek oluyor sıfır hatadır! yani metal olmdıktan sonra toprağın altında kolayca ve hızlı bi şekilde arama yapmaya başlayabilir ve yanılğı payıda sen her kullanmaya eline aldığında seni şaşırtmaz.

tek sorunu derinlere inememesi ...
Hep Bir Adım İleri...

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/pages/Definecil ... 0790815048

muzo671945

Okunmamış mesaj gönderen muzo671945 » 18 Tem 2009, 14:08

kardeş demiri felan nasıl sildiniz. kullanımı bana anlatırmısınız teşkkrlr

KAHİN1

Okunmamış mesaj gönderen KAHİN1 » 01 Eyl 2009, 01:39

cok tesekkur edrim dostum bazen yanilabiliyorum oda ne icindi bilyormusun sensıvıty en yuksekte oldugu icin topraktaki mineralide aliyodu en sonunda onu bi kac kademe dusrdum ve iyi oldu sonuclari ilk defa bir tane bizans sikkesi buldum ayrica bi muhur oda bronzdan gercekten alet hic fena deil benim godugum bir tenekeyi 1 metreden aldi ama all metaldeinan sasirdim araziye cok sik cikamiyorum ama hevesle zmanimin olmasini bekliyorum hele o tek bizans sikkesini bulunca valla bana gore noktadan bin kat iyi. ve dostum senden diger ozelliklerini acıklayıcı bilgini sabirsizlikla bekliyorum linkini de acamadim saygılar

“WHITES METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön