whites matrix m6 ve mxt saklı kalan 2 dedektör

Whites Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Whites Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

thunterselcuk
YÖNETİM
YÖNETİM

whites matrix m6 ve mxt saklı kalan 2 dedektör

Okunmamış mesaj gönderen thunterselcuk » 22 Haz 2009, 14:22

white's matrix M6 ve MXT bu iki dedektör benim görüşüm ve tecrübelerime göre sakjlı kalmış ve reklamı iyi yapılmamış bu gün iyi bir tektekçi için olması gereken fonksiyonları tam layıkıyla üzerinde barındıran ve sadeliyle hiç bir zaman arazide kullanıcısını uğraştırmayan ve derinliği ile de göz dolduran iki dedektördür gerk derinlik gerekse ayrım konusunda çok çok başarılı iki dedektördür.gösterge olarak digital sayısal ayrım ve yazı karakterli olarak dizayn edilmişlerdir.Bilen tek tekçi arkadaşlar bilir eski 6000 di pro serileri gibi ayrım konusunda tavizleri yoktur vdı numarası olarak xlt veya dfx gibi sapmalar göstermezler toprakta gayet kararlı çalışmaktadırlar.hiç çekinmeden tavsiye edebileceğim iki dedektördür tektekçiler için.saygılar

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: whites matrix m6 ve mxt saklı kalan 2 dedektör

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 22 Haz 2009, 14:56

Usta tüm dedektörler olmak üzere özellikle whites'lar konusunda çok tecrübeli olduğunuzu biliyoruz, çok güzel bir paylaşım olmuş, devamını bekliyoruz, saygılar sunuyorum.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 22 Haz 2009, 17:33

SELÇUK USTAM DEMEK DÖNDÜN.YAZINI GÖRÜNCE ÇOK SEVİNDİM.İLGİNÇ BİR KONUYA DEĞİNMİŞSİN,BU YAZINI DİKKATE ALACAĞIM DAHA EVVEL BU CİHAZLAR KARŞIMA ÇIKMIŞTI FAKAT SENİNDE DEDİĞİN GİBİ REKLAMINI YADA KULLANIPDA TECRÜBESİNİ ANLATANDAN BİŞEY DUYMADIĞIM İÇİN VASATTIR GÖZÜYLE BAKIP İLGİLENMEMİŞTİM,BAKALIM ,İMKANIM OLURSA Bİ TANE ALACAĞIM BENDE,FİYATLARI UYGUN BURADA,O ZAMAN TOPRAK TEST VİDEOLARI YAPIP SİTEYEDE EKLERİM.
SAYGI VE SELAMLARIMI SUNUYORUM USTAM.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

SKEET

Okunmamış mesaj gönderen SKEET » 08 Tem 2009, 00:06

selam..

bencede iyi konu açılmış.. burada arkadaşlar m6 ile bir dfx yada xlt arasında seçim yapması gerekse ben m6 derim , hem çok basit hem çok kararlı hemde derinliği güzel, ama ben spectrum hastası olduğumdan makineyi değiştirme gereği duymuyorum... alacak arkadaşlara avrupa montaj bulurlarsa daha iyi olur diyorum selçuk arkadaşımın elinden geçmişti o makineden...

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 08 Tem 2009, 00:48

Sen spektrum hastasısın.Artık ne cihaz çıkarsalar senin XLT den vazgeçmezsin sen :D Skeet Dayı.

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

“WHITES METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön