Dedektör Yardım

Whites Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Whites Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Xray

Dedektör Yardım

Okunmamış mesaj gönderen Xray » 08 Eki 2012, 15:12

İyi günler arkadaşlar ben dedektör almayı düşünüyorum;dedektör hakkında pek bilgiye sahip değilim yapıcağım arama toplu,derin ve oksitli maddelerde arama yapicam.türk nokta,makro dedektörler genelde aynı onların kullanım kolay türkçe olmasından dolayı ama o dedektörü kullanan arkadaşlarım pek tavsiye etmediler benim fiyat aralığım 7-9 bin tl arasında bana önerebileceğiniz yabancı markada olabilir bir dedektör tavsiyesi istiyorum birde bu dedektörün yanında alan tarayıcısı onunda 2-3 bin tl arasında olursa iyi olur....
Şimdiden Tavsiyelerinizden dolayı Teşekkürler... :?:

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: Dedektör Yardım

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 10 Eki 2012, 00:31

Lorenz Tavsiye ederim, satıcısı olduğum için değil, kullanıcıların en çok beğendiği ve övdüğü dedektör olduğu için...
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
trmytwins

Okunmamış mesaj gönderen trmytwins » 10 Eki 2012, 14:23

evet MustanG hocam söylemiş lorenz deepmax serisi işini görür.taklitlerinden sakın.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 11 Eki 2012, 03:25

Rayrica belirteyim, alan taramaya para vermeni onermem, illa alacağım diyorsan bakır çubuk al 20tl.ye, aynı isi görür..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 11 Eki 2012, 13:50

MustanG yazdı:Rayrica belirteyim, alan taramaya para vermeni onermem, illa alacağım diyorsan bakır çubuk al 20tl.ye, aynı isi görür..
aynı işi görür derken usta yani bedavaya gezer dolasırsın kazarsın demek ıstedin usta :D
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

“WHITES METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön