Garrett 2500 kullanım ve başlıklar konusunda bilgi yardımı

Garrett Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Garrett Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

mandaphone

Garrett 2500 kullanım ve başlıklar konusunda bilgi yardımı

Okunmamış mesaj gönderen mandaphone » 09 Tem 2010, 19:31

Merhaba değerli üstadlar ilk tektek deneyimim whites xlt ile başladı arkadaşımın makinasıydı bu
hobiye olan merak artınca garret gtı 2500 aldım ve bir küçük bir büyük başlığıyla beraber teslim aldık sanırım büyük başlığı hediyeydi satıcı kartal gözü başlığı bize bu makinanın olmazsa olmazı diye tavsiye etti ancak bu derin arama başlığı konusunda kullanan arkadaşların yorumları nelerdir derin arama başlığınıda alacağım ancak kullanımı konusunda detaylı bilgi verecek ustalara şimdiden teşekkürler nette kartal gözü başlık ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadım aldığım garrett 2500 cihaz eski cihazlardan değilmiş eskiler sesli konuşma yapıyormuş sonradan bu özelliği iptal etmişler sanırım bu tuşun yerine ekran aydınlatma tuşunu ilave etmişler alet ilk kullanımda 10 saat fabrika ayarında kullanmamız tavsiye ediliyor bu neyi farkettiriyor cihaz açısından önemlimi
başlıkların bobinlerinin üzerine dökülmüş kaplama maddesi arazide çizilmeler maruz kalıyor bir kaç ufak çiziğimiz şimdiden oldu başlık korumak için ne yapmamız lazım koruyucu başlık vs bulunuyormu
ayrıca whites de toprak hava ayarı çok basit yapılıyordu bu alette all metal tuşuna basarak yapılıyormuş bize söylenen buydu ançak ses uyarı gibi farkedilmiyor yapıldığı ve cihazı her açılışta tüm metaller tuşuna basarak yaptığımız hava toprak ayarı diğer modlardada aktifmi yani cihazı her seferinde all metalde başlatıp sonramı diğer modlara girmemiz gerekiyor özelikle hava toprak ayarı ve derin başlık için detaylı anlatımlar için teşekkürler..

mandaphone

Re: Garrett 2500 kullanım ve başlıklar konusunda bilgi yardı

Okunmamış mesaj gönderen mandaphone » 14 Tem 2010, 19:32

Anlaşılan kimse garrett 2500 kullanmıyor galiba 5 gün olmuş konuyu açalı kimse tek kelime bahsetmemiş ilginize teşekkürler
garrett başlığı altında 2500 ile alakalı ne kadar konu varsa okudum ancak açıklayıcı bilgiye malesef ulaşamadım kendi cihazımızı kendimiz tanıyacağız artık deneme yanılma usulü ile

“GARRETT METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön