gti 2500 ev denemelerinde

Garrett Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Garrett Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

gti 2500 ev denemelerinde

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 16 Mar 2011, 11:59

gti 2500 ev denemelerinde 12 inç başlıkla ferforje masayı 9 ikonunda gösterdi 9 ikonu garrette para ikonu olmasına rağmen ferforje yani boyalı demir masayı nasıl oluyorda değerli konumunda gösteriyor acaba evin içinde otomatik toprak ayarını tam yapamamış olabilirmi.birde en üst skaladaki değerler başlığı gezdirdiğimde birşey varmış gibi 4-5-9 gibi ikonlara atlama yapıyordu halbuki bu esnada yakınlarında metal yoktu.
aramalarda hangi başlık daha stabildir 9 inç olanmı 12 inç olanmı.birde kartalgözü başlıkla kullanım deneyimi olan arkadaşlar bu cihazla alakalı tiyolar verirlerse sevinirim.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: gti 2500 ev denemelerinde

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 16 Mar 2011, 14:17

Öncelikle ev ortamında denemelerin sağlıklı olmayacağını belirtmek isterim. Açık olan cep telefonu, laptop, wireless modem v.s. tarzı frekans yayan cihazlar ve bazen elektrik hattı bile cihazları ciddi anlamda etkiler, özellikle 3-5 ikon arasında hızlı hızlı gidip gelmesinin nedeni budur. Ferforjeye demir demesi lazım normalde, belki aliminyumdur, aliminyumla altını karıştırır makinelerin çoğu (örneğin ; kutu kolanın açma halkası v.s.) Yinede dışarıda denemeni tavsiye ederim.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 18 Mar 2011, 11:59

haklısınız üstadım arazide deneyip sonuçları ileticem.
forumda bu makineyle alakalı usta diyebileceğimiz kimse yok galiba.napalım ben ustalaşıp yardımcı olurum artık insanlara.

bursaspor

Okunmamış mesaj gönderen bursaspor » 19 Mar 2011, 01:29

bol sans kardesım....
GREENCITY---------------------------T E X A S

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 28 Mar 2011, 22:29

bursaspor yazdı:bol sans kardesım....
Arazi denemeleri nasıl gidiyor usta.Ses seda gelmedi senden biraz derinleştirelim bakalım şu GTI konusunu güzel cihazdır ama iyi seçim.Cihazla ne kadar haşır neşir olursan denemeler yaparsan gezersen o kadar sana yol su elektrik olarak geri dönüşü olur diyorum
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 29 Mar 2011, 13:56

misya üstadım foruma hareket getirdin valla.ace 250 için yazdıklarından garretlerle alakalı tecrübe sahibi olduğun aşikar.gti 2500 ile henüz araziye çıkamadım bunun sebebi en başta hava şartları havaların düzelmesini bekliyorum ben istanbuldayım.araziye çıkıp deneyimlerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum ama bu aralar daha çok gti 2500 ün kullanım kitapçığını ezberlemekle meşkulum.

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 30 Mar 2011, 22:03

yakari1907 yazdı:misya üstadım foruma hareket getirdin valla.ace 250 için yazdıklarından garretlerle alakalı tecrübe sahibi olduğun aşikar.gti 2500 ile henüz araziye çıkamadım bunun sebebi en başta hava şartları havaların düzelmesini bekliyorum ben istanbuldayım.araziye çıkıp deneyimlerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum ama bu aralar daha çok gti 2500 ün kullanım kitapçığını ezberlemekle meşkulum.
Kitapçığı okumakla iyi edersin usta.Bahçen falan yok mu?İşte böyle deneme sahası olmayıpda 1-2 ayda bir kez araziye çıkanlar cihazlarını 1 sene geçmesine rağmen tanıyamıyorlar.Deneme testleri yapmak çok önemlidir.

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 31 Mar 2011, 08:51

doğru söylüyorsun 1-2 ayda bir anca kullanabilirim cihazı ama ben elektrik teknisyeniyim bu sebepten bu tarz çalışan sistemlere şok aşinayım arazide 4-5 saat bol metalli bi arazide gezsem olayı çözerim diye düşünüyorum.size şöyle söylüyim cihaz bana gelmeden cihazı hiç kullanmadığım halde nasıl kullanılacağını hangi fonksiyonun neişe yaradığını vs biliyordum.hatta arkadaşlar epey şaşırmıştı daha önce kulandınmı bu makineden diye.

“GARRETT METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön