XP Adventis 2 ACİL BİLGİ

Garrett Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Garrett Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Adonis--

XP Adventis 2 ACİL BİLGİ

Okunmamış mesaj gönderen Adonis-- » 27 Eyl 2013, 13:51

Arkadaşlar aranızda XP Adventis 2 kullanan varmı.Yeni başlayanlar için ve tektek için makul bir cihazmıdır. Gmaxx2 ile çok farkı varmıdır.Ayrıca kulaklıkları piyasadan herhangi bir kulaklık olabilirmi yoksa sadece orjinalmi olmalı.Acil bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: XP Adventis 2 ACİL BİLGİ

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 27 Eyl 2013, 23:45

Adonis-- yazdı:Arkadaşlar aranızda XP Adventis 2 kullanan varmı.Yeni başlayanlar için ve tektek için makul bir cihazmıdır. Gmaxx2 ile çok farkı varmıdır.Ayrıca kulaklıkları piyasadan herhangi bir kulaklık olabilirmi yoksa sadece orjinalmi olmalı.Acil bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?

Merhabalar, yeni başlayanlar için ve tektekçilik için ideal bir cihazdır. Piyasadan kaliteli herhangi bir kulaklık takarsan olur, kalitesiz bir kulaklık olursa zayıf sesleri duymakta zorlanabilirsin. İnce uçlu kulaklıklar için 1 Tl.ye elektronikçilerden dönüştürücü jak alırsın.. Gmaxx ile karşılaştırmadım ama yakın olduğu söyleniyor, 550 Euro sanırım sıfırı şuan piyasada
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
ULUDAĞ DEDEKTÖR
İletişim:

Re: XP Adventis 2 ACİL BİLGİ

Okunmamış mesaj gönderen ULUDAĞ DEDEKTÖR » 16 Eyl 2014, 18:00

slmlar durumunuz varsa gmaxx ıı alın birkere almış olun tektekcilik için en ideal cihazlardan biridir kullanımı kolaydır

“GARRETT METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön