MİNELAB EXPLORER SE TESTVİDEOSU

Minelab Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Minelab Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

MİNELAB EXPLORER SE TESTVİDEOSU

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 06 Haz 2009, 05:29

NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

Goldenby28

Re: MİNELAB EXPLORER SE TESTVİDEOSU

Okunmamış mesaj gönderen Goldenby28 » 24 Eki 2009, 20:25

SELAMLAR SAYGIDEĞER HAYAL GEZGİNİ USTAM.ÖNCELİKLE VİDEO PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.YALNIZ SİZDEN İSTEĞİM GÖRÜNTÜDEKİ ŞAHSIN KONUŞTUĞU DİLİ BİLMEDİĞİM İÇİN BİŞEY ANLAMADIM SADECE CİHAZI GÖRMÜŞ OLDUM.ACABA BU VİDEONUN TÜRKÇE ANLATIMINI YAYINLAYA BİLİRMİSİNİZ.SAYGILAR.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.SAYGILAR.EMEĞİNİZE SAĞLIK.

Goldenby28

Okunmamış mesaj gönderen Goldenby28 » 24 Eki 2009, 20:25

SELAMLAR SAYGIDEĞER HAYAL GEZGİNİ USTAM.ÖNCELİKLE VİDEO PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.YALNIZ SİZDEN İSTEĞİM GÖRÜNTÜDEKİ ŞAHSIN KONUŞTUĞU DİLİ BİLMEDİĞİM İÇİN BİŞEY ANLAMADIM SADECE CİHAZI GÖRMÜŞ OLDUM.ACABA BU VİDEONUN TÜRKÇE ANLATIMINI YAYINLAYA BİLİRMİSİNİZ.SAYGILAR.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.SAYGILAR.EMEĞİNİZE SAĞLIK.

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 25 Eki 2009, 06:27

BİŞEY DEMİYO.TUŞLARI TANITIYO ZATEN ÜSTÜNDE YAZAR :mrgreen: ONDAN SONRA EKRANIN SOLUNDA BU VAR SAĞINDA BU VAR DİYO SONRADA GÖMDÜĞÜ DEĞİŞİK EBAT VE METAL CİNSİ MALZEMELERİN ÜSTÜNDEN GEÇERKEN HANGİ MALZEMENİN HANGİSİ OLDUĞUNU SÖYLÜYO ONLARDA ZATEN VİDEONUN ALT KISMINDA EKRANDA YAZIYO HANGİ MALZEME OLDUĞU VE İNÇ OLARAK HANGİ DERİNLİĞE GÖMÜLÜ OLDUĞU EN SONDAKİ DEMİREDE ÖTMÜYO ZATEN CİHAZ HERİF ONU SÖYLÜYO ONDAN SONRASINI İZLEMEDİM HIZ TESTİ YAZIYORDU BAŞLIKTA ZATEN HIZ TESTİNİ İZLEMEYE GEREK GÖRMEDİM.BENİM GÖRMEK İSTEDİĞİM EN DERİN/UZAK OLARAK KAÇ CM DEN ALIR GİBİ Bİ VİDEOYDU AMA BU KADARINA DA ŞÜKÜR.Bİ EXPLORER DENK GELİRSE SÖZ BEN VİDEO ÇEKER EKLERİM BURAYA HEMDE TÜRKÇE DE KONUŞURUM :mrgreen:
VİDEOYU EKLEYEN ARKADAŞA TEŞEKKÜRLER
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

“MINELAB METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön