DİKKAT MİLLET

Minelab Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Minelab Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

sleperd

DİKKAT MİLLET

Okunmamış mesaj gönderen sleperd » 11 Şub 2012, 04:44

Sahtw oldugunu düşlündügüm bir gpx4500 ilanı var sahibinden comda dikkat edin dalmayın.size orjinal ve ordakinin dikkatimi ceken resimlerini, atıcam yazık günah.Fiyatı 5900tl idi 1000 tl daha inilmiş 4900tl yazılmış ucuz diye dalmayın elinizdeki 5000 tl den olmayın.

Resim

Bu orjinal minelab sitesinden alınma resim ayar dügmelerine bakın

Resim

,Bu da sahte oldugunu düşündügüm cihaz bununda ayar dügmelerine bakın cok sırıtıyor dikkat edin..İyice arastırmadan almnayın sahte olabilir kanımca.Sabaha karsı yazmak uyarmak istedim birinin canı yanmasın diye uyku tutmadı .saygılar.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: DİKKAT MİLLET

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 11 Şub 2012, 10:43

Evet bu ilandan bir çok arkadaşım şüphelenmişti, uyarınız için teşekkürler.. Ayrıca sahibinden.comda binbir türlü üç kağıtçılıklar dönüyor bu aralar dedektör satışları adına.. Geçen yine ucuz bir ilanı arkadaş arıyor, anlaşıyorlar..İstanbul'dan kalkıp Antalya'ya uçakla cihazı almaya gidiyor, uçaktan indiğinde arıyor ve cihaz sahibine bir daha ulaşamıyor.. Para gönderse parası boşa gidecekti anlayacağınız.... Sahibinden.com ve benzeri sitelerde gördüğünüz ve doğru olmadığına inandığınız ilanları burada paylaşabilirsiniz
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

vol_i

Okunmamış mesaj gönderen vol_i » 11 Şub 2012, 13:18

bu konuda haklısn ustam benımde basıma geldı bır ara satıs sıtesınde ucuza mınelab gpx 4800 vardı fıyatı 4000 tl yazıyordu satıcıyı ardıgımda bana soyledıklerını aktarıyorum s.a makına duryomu sordugumda duruyor ama cok aryan var dedı ben cıhazı alıcam dedıgımde benden kapora ıstedı bende ptt kapıda odemelı gondermesını ıstedım bana acıl para lazım dedı suphelenınce hayırlı ısler dedım kapadım telı sonra ogrendımkı bazı aekadsları kapora alıp dolandırmıs ne cebıne ne adre3sıne ulasılabılıyordu bazı kendını uyanık zanneden arkadsalrın parası uctu lutfen boyle ınsanlşara ıtıbar etmeyın bıldıgınız tanıdıgınız ve bu ıslerle ugrasanlara muhakkak danısn

istanbul3425

Okunmamış mesaj gönderen istanbul3425 » 11 Şub 2012, 13:33

SLEPERT usta doğrudur sahibinden.com üzerinden saışa sunulmuş...Çin malıdır...Bugünlerde Minelab Gpx-5000 serisinde çıkmış diyorlar...Oldukça dikkatli olun....

Orjinal olup olmadıgını Minelab.com Avusturalya fabrika sitesine girin orda Minelabın E-Mail Adresi Yazıyor Alın O E -Maile Cihazın Seri Nosunu ve Cihazın 2-3 Fotoğrafını Yazın Fakemi orjinalmi Diye Yazın Gönderin Onlar 1 Gün içinde Size Geri Dönüş Yapacaklardır...

ikinci Anlama noktası ise Toprak Altı Testtir...

Yukarıda paylaştığın Sahte Minelabın sahibine mesaj yazdım seri nosunu gönder göndermedi :D :D :D Sanırım beni kandıramayacağını Anladı kendini yormak istemedi :) :)

istanbul3425

Okunmamış mesaj gönderen istanbul3425 » 11 Şub 2012, 13:38

Arkadaşlar 2 Tane Sahte Var sahibinden.com da..

Birincisi bu : http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 244/detay/

İkincisi de Bu : http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 757/detay/

“MINELAB METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön