explorer se pro kullanma klavuzu

Minelab Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Minelab Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

amigo

explorer se pro kullanma klavuzu

Okunmamış mesaj gönderen amigo » 16 May 2012, 16:09

Sayın arkadaslar explorer se pro bir cihaz aldım yeni ve deneyimsizim adanadan yazıyorum sitenize yeni uye oldum cok degerli bilgiler edimdim sitenizden emegi gecen herkese cok tsk ederim ,sorunum yeni aldıgım cihazın kullanma klavuzu yok baska firmaları aradım e maille 100 tl istediler ..bu konuda yardımlarınızı rica ederim paylasımda bulunan herkese cok tsk eder saygılar sunarım ..

e mail

arabeni01@(Tüm Paylaşımlarımızı Forumda Yapalım)

amigo

Re: explorer se pro kullanma klavuzu

Okunmamış mesaj gönderen amigo » 17 May 2012, 01:08

amigo yazdı:Sayın arkadaslar explorer se pro bir cihaz aldım yeni ve deneyimsizim adanadan yazıyorum sitenize yeni uye oldum cok degerli bilgiler edimdim sitenizden emegi gecen herkese cok tsk ederim ,sorunum yeni aldıgım cihazın kullanma klavuzu yok baska firmaları aradım e maille 100 tl istediler ..bu konuda yardımlarınızı rica ederim paylasımda bulunan herkese cok tsk eder saygılar sunarım ..

e mail

Arkadaslar kullanma klavuzunu temin ettim isteyen olursa gonderebilirim..

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 18 May 2012, 10:23

Kılavuzun parayla satıldığı ender sektörlerden birisi galiba, dedektörden kazandıkları yetmiyormuş gibi bir de kılavuza para istiyorlar pişkin pişkin... Kılavuzu forumda paylaşırsanız sevinirim, bari sizden sonrakiler ücretsiz olarak edinirler.. Bizler elimizden geldiğince sitemizde kılavuzları paylaşıyoruz yöneticiler ve üyeler olarak, şuan itibariyle 10-15 modele ait kılavuz var sitemizde, sizde eklerseniz daha iyi olur.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

amigo

Okunmamış mesaj gönderen amigo » 24 May 2012, 23:00

amigo yazdı:
amigo yazdı:Sayın arkadaslar explorer se pro bir cihaz aldım yeni ve deneyimsizim adanadan yazıyorum sitenize yeni uye oldum cok degerli bilgiler edimdim sitenizden emegi gecen herkese cok tsk ederim ,sorunum yeni aldıgım cihazın kullanma klavuzu yok baska firmaları aradım e maille 100 tl istediler ..bu konuda yardımlarınızı rica ederim paylasımda bulunan herkese cok tsk eder saygılar sunarım ..

e mail

http://www.youtube.com/watch?v=nIyP4cxI ... re=related

amigo

Okunmamış mesaj gönderen amigo » 24 May 2012, 23:06

amigo yazdı:
amigo yazdı:

e mail

http://www.youtube.com/watch?v=nIyP4cxI ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=auIjOY36 ... re=related

“MINELAB METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön