Minelab ın yeni cihazı ve Kazık Fiyatı

Minelab Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Minelab Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Minelab ın yeni cihazı ve Kazık Fiyatı

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 31 May 2014, 00:59

Adamlar pulse-vlf karışımı sdc2300 diye bir cihaz yapmış daha önce paylaşmıştım forumda. şuanda avustralya da fiyatı 3.995 dolar Tl olarak tam 8.376 bin tl yapıyor şaşırdım doğrusu çok kazık ve fahiş fiyat !
Resim
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: Minelab ın yeni cihazı ve Kazık Fiyatı

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 31 May 2014, 12:25

Bir minelab klasiği :) Cihazı özellikle ayrımsız yapması daha pahalı olan GPX satışını engellememek adına olsa gerek, aksi halde minelab gibi bir firma bu cihaza ayrımlı mod ve dd başlık seçenekleri ekleyebilirdi. Ben garrettin atx modeline rakip bir fiyat ve özellikte bekliyordum ama minelab yine kendi bildiğini okumaya devam ediyor :)
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Re: Minelab ın yeni cihazı ve Kazık Fiyatı

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 07 Haz 2014, 01:18

Ayrımsız cihaz ve ege toprağı ikisi bi arada düşününemiyorum kafayı yedirtir adama heleki arkaik yerlerde gpx bile çapacıyı bezdirirken bu adamı işten soğutur :) Bence atx ten derin olur. sonuçta minelab ama gp serilerinden derin olcagı yazıyor bazı forumlarda gp değil sd serisini geçerse öpüp başlarına koysunlar. bu fiyata bu ülkede anca heyecan arayan adama satarlar diye düşünüyorum ben şahsen almam gpx varken. atxin artısıda sadece başlık seçeneğinin olması başkada artısının olduğunu düşünmüyorum abi :)
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

“MINELAB METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön