Dedektörler 50-60 cm derinliği geçmez

Dedektör Forumlarımızda Başlığı Olmayan Diğer Dedektör Marka ve Modellerinin Anlatılacağı ve Sorulan Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

KeLti

Re: Dedektörler 50-60 cm derinliği geçmez

Okunmamış mesaj gönderen KeLti » 20 Ara 2010, 00:54

xxxtan-ok yazdı:arkadaşlar türkiyede dedektörler hiç biri 50-60cm fazlasını göstermez.çünkü devlet belli bir frekans uygulamış.ondan daha fazlasını göstermez.sadece mtalar,jeofizikçikler ve ünüversitelerde dedektörlerin frekas değerleri serbest etmiştir.boşa paralarınızı harcamayın ,size söylüyom kaç kişi dedektörlerden mal bulmuş,bunlar hava cıva işleri ,milletin cebini sömürmekten başka bişi değil.hemde bizim sitemiz dedektör satış yeri değil.görüntü kirliliği oluyor.bi hatam varsa hakkınızı helal edin.

S.a Arkadaşım Dedektörlerin 5-60 cm yi geçmediğini ve bunu Devletin kısıtladığını söylüyorsun.Mrak ettiğim şu Bunu gerçekten bilerekmi konuşuyorsun Veya böyle birşeyi belgeleye bilicekmisin ? ben şunu idda ediyorumki Tabiri caizse Sallamışsın birşeyi biliyoyorsan veya belgen varsa yaz bilmiyorsanda oku takip et bilgilen.Olayın içine devleti dahi katmışsın Lütfen belgele bu dediklerini benden senden tüm site huzurunda özürümü dileyeyim...!!!!

SUAYN

Okunmamış mesaj gönderen SUAYN » 12 Şub 2011, 14:13

xxxtan-ok yazdı:arkadaşlar türkiyede dedektörler hiç biri 50-60cm fazlasını göstermez.çünkü devlet belli bir frekans uygulamış.ondan daha fazlasını göstermez.sadece mtalar,jeofizikçikler ve ünüversitelerde dedektörlerin frekas değerleri serbest etmiştir.boşa paralarınızı harcamayın ,size söylüyom kaç kişi dedektörlerden mal bulmuş,bunlar hava cıva işleri ,milletin cebini sömürmekten başka bişi değil.hemde bizim sitemiz dedektör satış yeri değil.görüntü kirliliği oluyor.bi hatam varsa hakkınızı helal edin.

xxxtan arkadaşın dedektörler hakkında çok bilgisi oldugunu sanmıyorum.bu tarz fikir beyan edenlerin alantaramacı yada çubukcu olduklarını gözlemledim.50-60 cm leri bugünün iyi dedektörleri rahatlıkla görür.özellıkle pulselar için çoçuk oyuncağıdır.tabi elle tutulur bir obje olmalı.cisim ebatı büyüdükce toprak şartlarıda uygun ve iyi bir vlf de 1 metreden hatta bir 110 cm opsiyonlu bulabilir..

Kullanıcı avatarı
muzisyenmersin

Okunmamış mesaj gönderen muzisyenmersin » 30 Eki 2011, 22:43

bende atlantisimparator gıbı basıt bır dedektor var 30cm de tek parayı rahatlıkla aldı bır metreden 5kg yag tenekesının ucte bırı parcasını rahat algıladı daha derını deneme fırsatım olmadı 20cm kaya altında basparmak buyuklugundekı obyejı aldı ortalama 50cm kaya altında cekıcı algıladı bunlar benım bızzat kendımın cıkardıkları ama daha derınını denemedım

aragon

Okunmamış mesaj gönderen aragon » 18 Tem 2012, 10:11

slm arkadaşlar1m. gecip geçmeme işi dedektöre göre ve kullanıcıya göre degişir ben adrenalin var 1m derinlikde kola kutusu testim var . isteyen izleyebilir youtubede saygılar testi ben kendim yaptım

Kullanıcı avatarı
KRAL
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen KRAL » 18 Tem 2012, 18:09

YANİ BENİDE BU KONUYA MEJBUR ETTİNİZ İÇİMDEN ÖYLE ĞELDİ KENDİMİ MEJBUR HİSSEDEREK YAZIYORUM ...

HASANI HÜSEYİNİ Bİ KENARA BRAKIN DOSTLARIM-- BEN ELEKTRONİK UZMANIYIM .. KULAK VERİN SÖZLERİME

DEDEKTÖR DEDİĞİMİZ BU ALETLER ÜÇ SINIFTA KARAR KILINMIŞ MAKINALARDIR .BU ÜÇ SINIFINDA KENDİNE ĞÖRE ARTILARI EKSİLERİ MEVCUTTUR.. ÖRNEĞİN KISACA BAHDECEK OLURSAK...

1 - WLF DEDEKTÖR
YÜZEYDEKİ KÜÇÜK OBJELER YÜZÜK MADENİ PARA /SİKKE/ V.S BU TÜR METAL ALAŞIMLI OLAN MADDELERİ AMA EKRANLI AMA SESLİ AMA CARTLI CURTLU ŞEKİLDE BİZLERE BİLDİREN DERİNLİĞİ İSE ĞENELDE 1 METRE CİVARINDA OLAN MAKINALARDIR..

A_ ARTILARI
AYRIMDA EN ÖN PLANDA KENDİNİ ĞÖSTEREN YEĞANE MAKINADIR .KULLANICININ MAKINASI İLE İŞBİRLİ İÇİNDE OLDUĞU BU MAKINALAR KULLANICISINA SUNDUĞU SES YADA ĞÖRÜNTÜLERLER VASITASIYLA DAHA TOPRAKTAKİ METALİN NE OLDUĞUNU 100 DE 75 BİLİR ...
KOLAY KURULUP TOPLANIR-ŞARZI UZUN ĞİDER -TAŞIMASI KOLAYDIR

B_EKSİLERİ
DERİN DEĞİLLERDİR -
BAŞLIKLARI SÜREKLİ TOPRAĞA YAKIN SALLANMASINDAN DOLAYI TAŞLARA VURULUR ÇOK ĞEZDİĞİNDEN DOLAYI BAŞLIĞI ÇABUK BOZULUR-
KÜÇÜK OLMASI NE DENİ İLE SIRTTA DAHİ TAŞINIR VE BU YÜZDEN ÇOK DÜŞÜRÜLÜR ÇABUK BOZULUR.

2 - Pİ DEDEKTÖR
ARTILARINA ŞAHİT OLMADIM ..!
EKSİLERİNE ĞELİRSEK AYRIM 100 DE 20 BAŞARI
DERİNLİK İSE HALA BENİM İÇİN Bİ MUAMMA..DERİN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM

3 - PULSE SİSTEMLER DEDEKTÖR
AYRIMDA BAZI MODELLER MARKA SÖLEMİYORUM FARKINDA İSENİZ DERİNLİĞİ KANITLANMIŞ Bİ YIĞIN VİDEOLARI MEVCUTTUR ..
OBJENİN AÇISINA VE BÜYÜKLÜĞÜNE ĞÖRE DERİNLİK 2 METRELERE İNEBİLİYOR VE FAZLASININDA OLDUĞUNA EMİN OLABİLİRSİNİZ..
AYRIMI BENİM İÇİN YETERLİ DEĞİLDİR 100 DE 40 BAŞARI---( ĞENEL İÇİN SÖLEYEBİLİYORUM BAZI MODELLER HARİÇTİR)----SAĞLAMAKTADIR

HER KAFADAN Bİ SES ÇIKIYOR ALİSİDE WELİSİDE ORTAYA Bİ KONU AÇIYOR ORTALIK DERYA DENİZ ..SÖZLERİM ŞUNLAR
YAW KİM DERKİ BEN BU MAKINA İLE 70 CMDEN YADA 1.5 METREDEN Bİ CERE ALTIN BULDUM DİYE WEYA 2 METREDEN Bİ KAZAN BULDUM ŞU MAKİNE İLE SORUYORUM KONU İLE ALAKALI OLANADA OLMAYANADA ?

BRAKIN 60 CM LERİ 10 METRELERİ BU İŞLERİ MASA BAŞINDA DEĞİL ĞERÇEK HAYATTA FALİYETE ĞEÇİRİN .
BU İŞTE PAYLAŞIN - TARTIŞIN - LAKİN SOMUT DELİLLLERLE .........

ŞİMDİ ŞU DEDEKTÖRLER 50 * 60 CM DERİNLİĞİ ĞEÇMEZ OLAYINI DEĞİLDE ELİNDEKİ MAKINASI OLANLAR YAZSIN BU KONU ALTINDA DEWAMI ĞELSİN -
BENİM MAKINALARIM
FİSHER F75
ACE 250
ACE 350
MİNELAP GP 3500
ÇEŞİTLİ BOYUTTAKİ İNENİLCEKLERİ MAXSİMUM DERİNLİKLERİNİ SİZLERE DETAYLI BİLĞİ İLE BU KONU ALTINDA BİLĞİLENDİRCEĞİMİ ARZ EDİP ŞİMDİLİK AYRILIYORUM

TEK DİLEĞİM
YETER ..! 2012 YILINDAYIZ HALEN AYNI KONULAR SIKILMADINIZ MI ?

NOT
YER ALTI ĞÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ AYRI Bİ DALDIR BU KONU HAKKINDA BİLĞİSİ OLANLAR DA AYRICA BUYURSUNLAR
Hep Bir Adım İleri...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/pages/Definecil ... 0790815048

hakim

Okunmamış mesaj gönderen hakim » 03 Şub 2014, 19:27

ulan adrenalin oyuncaktır milleti kandırmayın boş curara nedenen hızlı gezdirmiyorsunuz doluya hızlı sallamışsınız yalancılar

hakim

Okunmamış mesaj gönderen hakim » 03 Şub 2014, 19:31

vlf olarak at pro xgmax 2 tavsiyem

“DİĞER MARKA METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön