golden mask 3 + HAKKINDA

Dedektör Forumlarımızda Başlığı Olmayan Diğer Dedektör Marka ve Modellerinin Anlatılacağı ve Sorulan Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

sipaci

golden mask 3 + HAKKINDA

Okunmamış mesaj gönderen sipaci » 25 Şub 2011, 11:30

arkadaslar herkese ıyı forumlar . golden mask 3 + hakkında blgı ve tecrubesı olan arkadasımıs var sa paylaşabılır mı acaba ? saygılar ..

DERİNLİK BİLGİLERİ

16 mm çapındaki bir parayı 26 cm

18 mm çapındaki bir parayı 30 cm

22 mm çapındaki bir parayı 35 cm

40 mm çapındaki bir parayı 43 cm

15x15 cm metal levhayı 85 cm

40x40 cm metal levhayı 150 cm

100x100 cm metal levhayı 220 cm

GERÇEKTEN BUNLARI YAPABİLİR Mİ?

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Re: golden mask 3 + HAKKINDA

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 21 Eyl 2011, 19:01

Düne kadar varolmayan.Geçmişi olmayan markalara itibar etmiyorum.Derinden algılama yaptığı iddia edilip arazide toprak ayarı yapmanın ve toprak mineral etkilerinden boş yere öten dedektörleri gerçek arazi ortamında kendiniz denemeden almayınız diyorum.Dünya çapında 30-40 senelik hatta 70 sene evvel kurulup üretime başlamış ve o günlerden beri teknolojisini gelişirerek bugüne kadar ayakta kalabilmiş bilinen markaları tavsiye ederim. Bu derinlikler çok temiz topraklar için geçerli olabilir, bu temiz topraklar da ülkemizin % 10 kadarını oluşturur en fazla, geriye kalan kısımlarda cihazınızın hassasiyetini aşırı parazitten dolayı açamayacağınız için bu derinliklerin yarısını görmek bile başarı sayılacaktır.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

muzo671945

Okunmamış mesaj gönderen muzo671945 » 21 Şub 2012, 22:56

mrhb nrg 100 ile goldenmask cihazlarından hangisini tercih edersiniz?hem misya usta tesero eski firma değilki ama çoğu kişi memnun

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 21 Şub 2012, 23:31

Ben ikisini de tercih etmezdim... Ayrıca Tesoro ilk modellerini 1981 yılında üretmiş, siz yeni duymuş olabilirsiniz ama eski firma yani... Eski olmak tek başına yeterli değil tabiki, ama şunu belirteyim, ne eski yerli firmalarımız var ama hala dandik dedektörler üretiyorlar.. Üretimi yeni olan bir markaya 500 euro verirsiniz, 2 yıl sonra üretimden kalkar, 100 euroya zor satarsınız, eski bir markaya 500 euro verirsiniz, 20 yıl sonra 300 euroya satarsınız.. Garrettin en az tutulan eski modelleri bile 400-500 tlye alıcı buluyor hala, seneye 500 liraya nrg almayanı dövebilirler belirteyim :) Ayrıca bu derinlik tablolarına TR şartlarında rastlamanız imkansız gibi birşey, kum gibi temiz topraklarda test ediyorlar, TRde cihazı o hassasiyetle toprağa yaklaştıramazsınız,ayarı kısarsınız bu defa da normal bir dedektörden farkı kalmıyor..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

muzo671945

Okunmamış mesaj gönderen muzo671945 » 22 Şub 2012, 01:03

peki ustam ne alayım.aklıma cibola geliyor.hem tesero hem ucuz 2.elleri

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 22 Şub 2012, 02:02

Cibola al memnun kalırsın, kaç paraya buldun ?

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Gold_dedektor
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Gold_dedektor » 22 Şub 2012, 12:11

Üstteki derinlik tablosunun son iki bölüm hariç doğru olduğuna inanıyorum..1,50 ve 2,20 derinliklerini tek para makinalarının alması imkansız..
Bu derinliklere ancak kaliteli pulse cihazlar ulaşabilir..Ayrıca hava testleri cihazın derinliklerini abartılı gösterir.Araya toprak girdimi işler değişir:)

muzo671945

Okunmamış mesaj gönderen muzo671945 » 22 Şub 2012, 21:12

cibola 160-175dolar arası ikinci el

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 22 Şub 2012, 22:33

'''Amerikada oturuyorsaniz iyi fiyat, avrupada oturuyorsaniz kargo + vergi ile 500 tlyi geçer ama yine iyi fiyat, trde oturuyorsaniz muhtemelen TRye gondermeyi kabul etmezler, benzeri sorunları yaşadım, çünkü satıcılar sorun yaşamışlar genelllikle, bu nedenle göndermeyen satıcı çok.. Hatta abd ve ingilteredeki satışların çoğu only us - only uk şeklindedir, çoğu ülke dışına göndermediği için açık arttirmalar fazla artmiyorlar

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

“DİĞER MARKA METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön