ASDEDEKTÖR'ÜN FARKI FİYATI

Dedektör Forumlarımızda Başlığı Olmayan Diğer Dedektör Marka ve Modellerinin Anlatılacağı ve Sorulan Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

ASDEDEKTÖR'ÜN FARKI FİYATI

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 21 Eyl 2011, 19:17

Aşağıdaki fiyatlardan da görebileceğiniz gibi sizlere ticari kaygıyı önplanda tutmadan ve kullanımında sorun yaşamayacağınız cihazların marka model ve fiyatlarını görebilirsiniz.
Garrett ACE150 590TL(Tektekçilik hobisine yeni başlayan kullanıcılara en ekonomik Amerikan dedektörü!)
Garrett ACE250 749TL(Dünyanın en çok satılan metal dedektörü!)
Garrett EuroACE 990TL(Profesyonel hobiye geçenlere)
Garrett ATPRO 1,499TL(Gelişmiş demir ayrım,3mt.Su geçirmez,çonk fonksiyonlu)
Garrett ATGOLD 1,890TL(Altın parçacıkları aramalarına özel,çok yakında stoklarda olacak!)
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
SEYRANİ
YÖNETİM
YÖNETİM

Re: ASDEDEKTÖR'ÜN FARKI FİYATI

Okunmamış mesaj gönderen SEYRANİ » 22 Eyl 2011, 01:39

FİAT ÖNEMLİ TABİKİDE, AMA DÜRÜSTLÜK DE EN ÖNENMLİSİ, DEDEKTÖR FİRMALARI BİZİ PEK SEVMEZDİ, YALAN DOLANLA İŞ YAPTIKLARI İÇİN AS DEDEKTÖRDE DÜRÜSTÇE YAPIYOR BUNU GERÇEKTEM İİ TANIRIM
HER LAFA BİR CEVAP VERİRİZ MUTLAKA DA
ÖNCE ADAMA BAKARIZ ADAMMII DİYE SONRA DA LAFA BAKARIZ

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 22 Eyl 2011, 03:04

Fahiş fiyatlara satmamak,
Gerçekten işe yaramayan cihazı müşteri ısrarla almak istesede satmayıp geri çevirmek,
Hangisi en çok kar bırakırsa değil,hangisi iş görecek diye düşünmek,
İşe yaramayan ne kadar Çin ve Yerli yapım cihaz varsa alıp satmamak
Tek para aramak için üretilmiş bir cihazın büyük objeleri 2 metre değilde en fazla 70-80 cm den algıladığını,
Bir derin arama pulse cihazının 6 metre değilde 1-2 metreden algıladığını söylemek,
Kullanımı zor olan,ustalık isteyen bir cihazı satmadan önce müşteriye tekrar tekrar belirtmek,
Bu ve benzeri şeyler ASDEDEKTÖR'ün dürüstlük prensiplerinin başında gelir.
Ve unutulmasın ki ASDEDEKTÖR bir DEFİNEM.ORG kuruluşudur.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 22 Eyl 2011, 11:55

AT PRONUN FİYATI ÇOK İYİ PİYASADA ARAŞTIRMIŞTIM BANA BU FİYATI VERSELERDİ Bİ DAKKA DÜŞÜNMEDEN ALIRDIM.O ZAMAN ALAMADIM ŞİMDİ ELİMDE GTİ2500 VAR İKİNCİ EL ALMIŞTIM AMA ATPRO HALA KALBİMDE SIZIDIR DİNERMİ DİNMEZMİ BİLMEM.

solmaz

Okunmamış mesaj gönderen solmaz » 22 Eyl 2011, 12:44

Dedektörler konusunda ne kadar duyarlı ne kadar hassasiyetimiz oldugu definecileerin yıllardır kanayan yarası dedektörler oldugunu günümüz teknoloji çagında hala bu sorunun çözüm bulmamış olması definecilerin ortak sorunudur. elbetteki teknolojiye ticarete karşı deyiliz bunun içinde yurt içi yurt dışı teknoloji fuarlarını zamanımız oldukca gezip yerinde görüp araştırdık. Bu konuda gerçekten özeliklede yurt içinde dedektörlerin üretim ve pazarlama ticari boyutunu yürüten bu konuda pazar payının büyük bölümünü elinde tutanlarla karşılıklı sevgi saygı hoş görü içinde kalarak onlara karşıda duyarlılıgımızda taviz vermedik. Yeri geldiginde acımasızca eleştirdik sorun definecinin ortak sorunuydu çözüm için dünde bu günde yarında hep aynı kararlılık içindeyiz BU GÜN İÇİN GELDİGİMİZ NOKTA DEFİNECİLER AÇISINDA EN DOGRU OLANIDIR.

Dedektör derinlikleri 8 metre gösterir yalanları lanetliyoruz. yerine 80 cm gösterir diyenlere saygı duyuyoruz. çünkü oların ticari kaygusu yok onlar ticareti halam gibi babalarına dua edilsin diye yapmıyorlar.Definecinin kan gurubuna göre çubukda üretip kargoyuna gönderip posta çeki hesabına havalede talep etmiyorlar. Onlar yerinde öncelikle test etmeyi öneriyorlar. SAYGILAR.

“DİĞER MARKA METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön