HANGİ DEDEKTÖR

Dedektör Forumlarımızda Başlığı Olmayan Diğer Dedektör Marka ve Modellerinin Anlatılacağı ve Sorulan Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

muakkaya

HANGİ DEDEKTÖR

Okunmamış mesaj gönderen muakkaya » 16 Şub 2012, 11:01

Selamunaleykum.

benim bir konum silinmiş

degerli yönetim bana bi açıklama yapabilirmisiniz...

Dedektör alaçaktım ve burada bir konu açmıştım hangi dedektör iyi olur diye......

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: HANGİ DEDEKTÖR

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 16 Şub 2012, 12:13

A.s. konunuzun altındaki şiddetli polemiklerden dolayı konunuz silinmiştir, anlayışınız için teşekkürler.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

muakkaya

Okunmamış mesaj gönderen muakkaya » 16 Şub 2012, 16:24

MustanG yazdı:A.s. konunuzun altındaki şiddetli polemiklerden dolayı konunuz silinmiştir, anlayışınız için teşekkürler.

[b]MustanG kardeşim ilgi ve alakanıza teşekkür ederim..

4 gün dür köydeydim nete girememmiştim o yüzdende konuyu takip edememişim...

Haberim yoktu..

Benim açtıgım konudan dolayı da şiddetli polemiklere girilmesinden çok büyük üzüntü düydugumu belirtirim,

Tartışan arkadaşlardan özür dilerim

Benim konumdan dalayı böyle birşeyler yaşamışınız Haklarınızı helal ediniz tekrar özür dilerim...[/b]

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 16 Şub 2012, 17:33

Bizler özür dileriz konunuz amacına ulaşamadığı için, size tavsiyem yerli ve çin malı dedektör almayınız, derin düşünüyorsanız pulse star veya lorenz, tektekçilik için düşünüyorsanız xp, minelab, garrett, whites, fisher, tesoro gibi avrupa ve amerikan markalar. Yer radarı düşünüyorsanız gssi, mala ramac, ids tavsiye markalardır.. Geçmişi olmayan markalardan kesinlikle uzak durunuz, çünkü bu aralar gerek Türkiye'de gerek Çin'de yeni yeni markalarla dedektörler üretilmekte ve Avrupa, Amerikan dedektörler olarak tanıtmaktalar.. Bir marka kendisini kanıtlayıncaya kadar bekleyin ve sabredin derim.... Başkada bir tavsiyem yok şimdilik
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

“DİĞER MARKA METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön