JEOSONAR 3D ÇİFT SİSTEM

Dedektör Forumlarımızda Başlığı Olmayan Diğer Dedektör Marka ve Modellerinin Anlatılacağı ve Sorulan Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
Ata Kan Türk

JEOSONAR 3D ÇİFT SİSTEM

Okunmamış mesaj gönderen Ata Kan Türk » 07 Ağu 2012, 17:18

Selamunaleyküm üstadlar
Ben siteye yeni üye oldum ve cihaz almayı düşünüyorum JEOSONAR 3D ÇİFT SİSTEM bu cihazı kullanan varmı acaba ? Nasıl bir makine yorumlarınızı alabilir miyim.Çevredeki kullanan arkdaşlar fene deqil diyor.Birde sizlerin yorumlarını alım.Cebimde 5 binim var bu fiyata yakın hanqi iyi cihazı alabilirim sizce :)

Sayqılarımla
Nokta (.) Kadar Mefaat İçin Virqül (,) Gibi Eqilme ..!

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Re: JEOSONAR 3D ÇİFT SİSTEM

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 08 Ağu 2012, 14:33

Sakın ha sakın! bi araştır öyle karar ver aceleye getirme ne için kullanacağın önemli isteklerine baglı bir dedektör al. yerin altını 3d olarak 5d olarak görmeyi hayal etme para tuzaklarına düşme. ne amaçlı kullancağın önemli hem tek tek hem orta halli derinlik istersen minelab gpx serilerini bi araştır
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

Kullanıcı avatarı
Ata Kan Türk

Okunmamış mesaj gönderen Ata Kan Türk » 08 Ağu 2012, 15:36

:tsk
tamam üstadım saqolsn biraz daha araştırım o zaman ecelemiz yok :D

Kullanıcı avatarı
Ata Kan Türk

Okunmamış mesaj gönderen Ata Kan Türk » 20 Ağu 2012, 14:05

başka yorum yokmu üstadlar :)

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 21 Ağu 2012, 23:22

Yerli mallarından uzak dur, yabancı markalara bakarkende vlf olanları maximum 120 cm derinlik olarak hesapla, lorenz, pulse star gibi pulse sistemleride 1-2.5 metre arası gibi hesapla, kafana yatan olursa bunlardan birisini tavsiye ederim. 4-5-6-7-8-12 metre gibi derinlikler metal dedektörler bugüne kadar üretilen için imkansız derinliklerdir.. Ha bir otomobil büyüklüğünde bir metal varsa belki ama nerde bir otomobil büyüklüğünde metal bu derinliklerde ? Definecilikten az biraz anlayan adam bu derinliklerde o kadar büyük obje olmayacağını bilir, ben kazanla define arayanlara hayalci diyorum, bilinçlenmek lazım, dedektörcülerin 4-5 metre derinlik ve net altın ayrımı gibi yalanlarına inanmamak lazım..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

“DİĞER MARKA METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön