kyzikos dedektör

Piyasadaki Lorenz, Pulse Star Pro 2, Ground Pioneer 4500, SSP 3000 Detech Gibi Pulse Sistem Metal Dedektörlerin Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Sorulan Tüm Sorulara Cevap Verilecek Paylaşım Forumudur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

vadi

kyzikos dedektör

Okunmamış mesaj gönderen vadi » 12 Ara 2009, 10:58

slm arkadaşlar bır arkadasımda kyzikos makına var hala çözemedi bunun özellikleri iyimi ?Bilen varmı bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.şimdiden teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
SEYRANİ
YÖNETİM
YÖNETİM

Re: kyzikos dedektör

Okunmamış mesaj gönderen SEYRANİ » 12 Ara 2009, 15:48

makinalarla pek işim olmaz ama tavsiye niteliginde soranlar oluyor zoraki tavsiyelik
kyzikos bende merak ediyorum kullanan anlatsa biraz
HER LAFA BİR CEVAP VERİRİZ MUTLAKA DA
ÖNCE ADAMA BAKARIZ ADAMMII DİYE SONRA DA LAFA BAKARIZ

yalınayak

Okunmamış mesaj gönderen yalınayak » 21 Ara 2009, 13:20

mrb üstadlar kyzikos dedektör aldım 1*1 başlığıda var ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum kullanım klavuzundan birşey anlamadım burda kullanıpta bilgisi olan arkadaş varmı.iki üç defa araziye çıktım ama hangi skalayı kaça alacağımı bilmediğim ve beceremediğim için herşeye ötüyor.

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 23 Ara 2009, 06:24

Herşeye öter zaten kyzikoslar
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

DAĞLI BALIKÇI
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen DAĞLI BALIKÇI » 19 Oca 2010, 17:41

Hundai usta Kzykos'un 38cm başlığıylamı tektekçilik yapılır yoksa whites coınmaster 6000 DI ilemi.Cevabını yazarmısınız.

Ronin
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen Ronin » 20 Oca 2010, 14:08

Burada kepçe videosuna çok dikkat edin. Cihazın hangi mesafede sinyal verdiği, nereden sinyal vermeye başladığı ve daha sonra çıkışta neden vermediği. Hatta başlığı tutan kişinin başlığı gezdirme mesafesine, tenekenin olduğu yere geldiğinde nerede olduğuna...

Saygılar..

yalınayak

Okunmamış mesaj gönderen yalınayak » 15 May 2010, 23:17

arkadaşlar kyzikos cihazının kullanımını bilen bir arkadaş detaylı bi şekilde anlatabilirmi rica ediyorum

leonidas42

Okunmamış mesaj gönderen leonidas42 » 08 Mar 2011, 00:59

eğer hiçbirininz almadıysanız kesinlikle boşa para vermeyin bu cihaza ha şunuda diyeyim bulgar malı olan hiçbir cihaza boşuna para vermeyiniz ayrım olayı zaten pulselerde hikaye buna lorenzde dahil arkadaşlar siteye uzun zamandır girmiyordum ama durum içler acısı herkes hala bişeylerin peşinde makina satıcıları iş başında her zman ki gibi yani durum bu bulgarların algılayacağı mesafeye bakın ama o paraya değmez onun yerine stabil çalışan delta pulse alsanız işinizi görür yani ayrım olayını bir kenara atın artık hiçbir pulse ayrım yapmaz kyzikos dediniz demi bu lanet makinayı ben kullandım hemde en detaylı şekliyle bir boka yaramaz bunlar tuzak ben size bişey diyeyim mi yerlilere kötü derler yaa o ufak başlılarıyla bu bulgarlardan daha iyi çekiyor valla

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 09 Eki 2011, 03:42

leonidas42 yazdı:eğer hiçbirininz almadıysanız kesinlikle boşa para vermeyin bu cihaza ha şunuda diyeyim bulgar malı olan hiçbir cihaza boşuna para vermeyiniz ayrım olayı zaten pulselerde hikaye buna lorenzde dahil arkadaşlar siteye uzun zamandır girmiyordum ama durum içler acısı herkes hala bişeylerin peşinde makina satıcıları iş başında her zman ki gibi yani durum bu bulgarların algılayacağı mesafeye bakın ama o paraya değmez onun yerine stabil çalışan delta pulse alsanız işinizi görür yani ayrım olayını bir kenara atın artık hiçbir pulse ayrım yapmaz kyzikos dediniz demi bu lanet makinayı ben kullandım hemde en detaylı şekliyle bir boka yaramaz bunlar tuzak ben size bişey diyeyim mi yerlilere kötü derler yaa o ufak başlılarıyla bu bulgarlardan daha iyi çekiyor valla
Bulgar malı olan hiçbir cihaza boşa para vermeyin demişsin.Bunların Ground Pioneer 4500 olanını malesef bende tecrübe ettim.Videolardaki gibi başlığı sabit koyunca süper ama arazide dolaşırken baya üzüyor sorunlarıyla.Mineralde sapıtıyor.Üstelik kalitesiz anten kablosu ve malzemelerden yapılmışlar.Merdiven altı üretimi hissi uyandırıyor insanda.Cihaza bakınca bi fabrikasyon kalitesi görmek zor.
Eskiden beri varolan Alman üretimi Pulseler(Lorenz,Pulse Star,Pulsar vb.) harici uzak durun diyorum.Hatta bu markaların yenilerine de fazla yaklaşmayın.Ne varsa eskide var.Detaylandırılıp süslendikçe cılkı çıkıyor cihazın.Arkadaşın dediği gibi ayrıma da fazla bakmayın.Yanına ucuz bir vlf alarak hem derinlik hemde ilk 80 cmlere kadar ayrım konusunda kısmi bilgi sağlarsınız.
Yada hiçbişey bilmiyosanız şişçilerle takılın.Ne varsa şişçilerde var :hihi Hem üst hem alt toprak bilgisi,yüzey araştırma yorumlaması ve kazı bilgisi,yaşanmış tecrübe sayısı fazlası.Burdan tüm şişçilere selam ediyorum. :tsk
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

hasan1950

Okunmamış mesaj gönderen hasan1950 » 10 Nis 2013, 13:03

Lorenz alın o para yoksa kyzikos iyi cihazdır küçük çivileri mermi kovanlarını görmez

hasan1950

Okunmamış mesaj gönderen hasan1950 » 10 Nis 2013, 13:06

hasan1950 yazdı:Lorenz alın o para yoksa kyzikos iyi cihazdır küçük çivileri mermi kovanlarını görmez
kyzikos marka cihaz alacaktım,satıcı ile buluştuk kendi gözlerimle test ettim,1 metrelik başlıkla bikaç litrelik teneke kutuyu 1.60 cm 1.70 cm civarı çekti hayret ettim.işin dahada garibi küçük parçaları görmüyor işte bu da mükemmel bir artı katıyor cihaza.etrafta bir çok moloz olmasına rağmen etkilenmedi.cihazı kötülemeden evvel bence iyice kullanmasını öğrenin yoksa lorenzle bile bileziği 10cmden göremezsin,burada biraz sorumlu yazın insanlar bu tavsiyelere bakıyor eğer eksik varsa söyleyin ama 3 kuruş menfaat için defineciyi cebindeki 3 kuruşu sokağa atmasına vesile etmeyin.benim gördüğüm mükemmel bir cihaz..saygılar

“PULSE SİSTEM METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön