GARRETT 2500 GTI GARRETT ATX PRO

Piyasadaki Lorenz, Pulse Star Pro 2, Ground Pioneer 4500, SSP 3000 Detech Gibi Pulse Sistem Metal Dedektörlerin Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Sorulan Tüm Sorulara Cevap Verilecek Paylaşım Forumudur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

DURALİ033

GARRETT 2500 GTI GARRETT ATX PRO

Okunmamış mesaj gönderen DURALİ033 » 13 Oca 2014, 15:24

ÜSTADLARIM BEN 2500 KULLANUICISIYIM GARETTİN ÜRÜNLERİNDEN MEMNUNUM YALNIZ GARRETT YENİ BİR CİHAZ ÇIKARMIŞ ATX PRO İÇİNİZDE KULLANAN VE DENEME ŞANSI OLAN OLDUMU OLDUYSA NASIL ÇOK MET EDİLİYOR YALNIZ BENİM İÇİN KULLANICI YORUMLARI ÇOK ÖNEMLİ

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Re: GARRETT 2500 GTI GARRETT ATX PRO

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 13 Oca 2014, 23:23

DURALİ033 yazdı:ÜSTADLARIM BEN 2500 KULLANUICISIYIM GARETTİN ÜRÜNLERİNDEN MEMNUNUM YALNIZ GARRETT YENİ BİR CİHAZ ÇIKARMIŞ ATX PRO İÇİNİZDE KULLANAN VE DENEME ŞANSI OLAN OLDUMU OLDUYSA NASIL ÇOK MET EDİLİYOR YALNIZ BENİM İÇİN KULLANICI YORUMLARI ÇOK ÖNEMLİ
xp kullanıcısıyım..goldmaxx power kullanıyorum..
minelap-garrett-xp
bu makinalardan şaşma.
makinayı inceledim.bende pulse sisteminden vazgeçmem,pinpoint,sallamalı ve sallamasızlık özelliği varmış makinanın bu extraları çok güzel..
İnşAllah sitede bir kullananı sitede çıkarda gönlünden geçenide sana izah eder.....hayırlısı dostum
RASTGELSİN............

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Re: GARRETT 2500 GTI GARRETT ATX PRO

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 14 Oca 2014, 01:57

Ferdx ustanın dediği gibi artıları çok. tabi kullanıcı yorumu önemli 6 bin tl az para değil. 6 bin tlye şuanda Gpx 4500 bulabilirsin daha garanti risksiz. Tabi vlf sistem cihaz kullanıyorsuz pulseye alışman zor olabilir ilk önce bunu kafana oturtman lazım hayallerle aldığın bi pulse cihaz seni çok üzebilir
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

“PULSE SİSTEM METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön