YER ALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI

Ülkemizde ve Yuırt Dışında Kullanılan, Başarısı yada Başarısızlığı Kanıtlanmış Vlf, Pulse v.s. Sistemde Çalışan Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinin Ele Alınacağı Paylaşım Forumudur.

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

tevfik

YER ALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI

Okunmamış mesaj gönderen tevfik » 15 May 2010, 16:09

selam arkadaşlar ben birtane boşluk bulabilen ve sizin tavsiye edebileceğiniz güzel bir cihaz varmı para konusundan yana şimdilik bir sıkıntım yok Allahıma şükürler olsun ama bazı dedektör satan firmacılar sayesinden ağzım cok güzel yandı şimdi ise almaktan aldatılmaktan ve yanılmaktan korkar hale geldim tabii.... giden paralarımı hesaba koymassam sayın arkadaşlarım sizlerden ricam bana bu konuda yardımcı olursanız olabilirseniz çok sevineceğim benim ALLAHA Birde sizlerin ustalığınıza,bilir kişiliğinize ve sözlerinize inan dığım gibi artık hiç bir firmaya inanmaz ve güvenmez oldum.yardımlarınızı bekler sizlere hayırlı günler dilerim. SAYGILARIMLA..........

Kullanıcı avatarı
TigraN

Re: YER ALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI

Okunmamış mesaj gönderen TigraN » 16 May 2010, 00:40

anlıyorum sizi açıkçası ben anlamam cihazlardan ama yönetimdeki arkadaşlarımın en sağlıklı şekilde sizi yönlendireceğinden eminim
EN KALİTELİ DEDEKTÖR İNSAN BEYNİDİR

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 16 May 2010, 03:25

öncelikle teknolojiye ayıracağınız bütçeniz ne kadar ? Bu sorunun cevabına göre size tavsiyelerim olacaktır.

(üyelerimizin bu tarz sorularına forum üzerinden markaların avantajlarını ve dezavantajlarını açık bir şekilde cevaplarsak forumu takip edenlere daha fazla faydamız olacaktır. Msn, tel vs. gibi irtibat bilgileri vermeyelim, istemeyelim, abimiz bir soru sormuş, gerçekleri anlatalım, önemli olan doğru cihazı söylemektir, kim satıyorsa ordan alsın, forumumuzun amacı sorulara teknik olarak cevap verebilmektir)
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

tevfik

Okunmamış mesaj gönderen tevfik » 29 May 2010, 13:35

7TL'lik en fazla 8TL'lik düşünüyorum...

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 29 May 2010, 14:14

O fiyatlara emfad ug 12 modelini araştırmanızı öneririm, kendisi yer altı radarı (gpr) sayılmaz ama özellikle boşluk tespitinde etkili bir cihazdır. Bu ve benzeri cihazların kullanımı kolay değildir, eğer kullanamayacaksanız pulse sistem (yabancı marka) metal dedektör almanızı öneririm.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 29 May 2010, 17:47

o fiyatın biraz üstü ama lorenz deep max ı öneririm pulse bi cihazdır çöp olmayan yerlerde güzel işler yapar
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

moon

Okunmamış mesaj gönderen moon » 31 May 2010, 11:57

degerli kardeşim benide size önerim işini görecek bir cihaz pinpointer cihaz bu radardır. bunun 3 farklı modeli var 1. modeli 6000, 2.modeli 7000, 3.modeli ise 8000 dolar. en son sistemi yani 3d görüntülü olanı 8000 dolardır. bu cihaz fazlasıyla işini görecektır. diger cihazlara hem vakit hemde paranı ayırma. SAYGILAR.

Ronin
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen Ronin » 31 May 2010, 18:20

moon yazdı:degerli kardeşim benide size önerim işini görecek bir cihaz pinpointer cihaz bu radardır. bunun 3 farklı modeli var 1. modeli 6000, 2.modeli 7000, 3.modeli ise 8000 dolar. en son sistemi yani 3d görüntülü olanı 8000 dolardır. bu cihaz fazlasıyla işini görecektır. diger cihazlara hem vakit hemde paranı ayırma. SAYGILAR.
Arkadaşım adam mı seçiyorsun dalga mı geçiyorsun??! Bir alt konuda işe yarar mı diye sormuşsun sonra da Pinpointer pro'nun profesörü kesilmişsin!!

Pinpointer pro art ile define aranmaz. Fluxgate magnetometreler define bulmaz.!! Cicili bicili yazılımı bi halt göstermez!! İnsanları bu cihazlarla kandıranları lanetliyorum!!

tevfik

Okunmamış mesaj gönderen tevfik » 01 Haz 2010, 11:34

hayırlı işler,hayırlı günler dilerken İşlerinizde başarılar diler,vermiş olduğunuz bilgi ve Önerileriniz için teşekkür ederim.Sayın,ve muhterem hocam sizden benim bir ricam olacak RONİN Hocam benim kafamı karıştırıyorlar yok bunu onu al deyib duruyorlar hocam Trekk gpr nasıldır Sizce nasıldır veya sizin öneribileceğiniz benimde fazla sıkılmadan alabileceğim bir cihaz varsa lütfen yardım edin benim işimden dolayı fazla bilgi sayar başında bulunamıyorum veeee ayrıca yanlış,ve hatalı yazım olduysa SİZ ve sizlerden şimdiden özür diler işlerinizde başarılar diler SAGILARIMI.. Sunarım

moon

Okunmamış mesaj gönderen moon » 01 Haz 2010, 21:44

ronin kardeş sen çok biliyorsun bu bilgilerinlede ancak insanların kafasını karıştırıyorsun.iki kelime ögrenmişin iş yapmaz iş yapmaz diyorsun.peki acıkla neden ve hangi tekniye göre iş yapmaz. insanlara bunu acıkla iş yapmıyacak çalışma prensibini açıkla.

Ronin
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen Ronin » 02 Haz 2010, 00:00

moon yazdı:ronin kardeş sen çok biliyorsun bu bilgilerinlede ancak insanların kafasını karıştırıyorsun.iki kelime ögrenmişin iş yapmaz iş yapmaz diyorsun.peki acıkla neden ve hangi tekniye göre iş yapmaz. insanlara bunu acıkla iş yapmıyacak çalışma prensibini açıkla.
Arkadaşım daha nasıl açıklayayım :?: . Pinpointer Pro Art fluxgate magnetometredir diyorum. Daha açık ne yazılır ki!!

Fluxgate magnetometreler non-ferrous metalleri bulmazlar, bulamazlar çünkü non-ferrous altın gümüş vb gibi değerli metaller Dünya'nın manyetik alanını bozucu etkide bulunmazlar. Magnetometreler ise sadece ve sadece Dünya'nın manyetik alanını bozucu demirli metalleri bulurlar. Yani mıknatısa yapışan metalleri. Pinpointer da bir magnetometre olduğu için Altın, gümüş gibi bizim aradığımız değerli metalleri dibine, gözüne soksan bile bu aletler görmez!! Fluxgate magnetometreyi araştırsaydın zaten yukarıdaki soruyu sormazdın!!

Boşluk bulmak bile gayet zordur bu aletlerle.. Zira boşluk etrafı demir ya da mangan içeren taş veya tuğlalardan oluşması gerekir ki boşluğu tespit edebilsin!!
Yani bi halta yaramazlar. Ama uçuk fiyatlara satılırlar.

İnsanları söğüşleme derdinde olup, cicili bicili iş yapmayan cihazları övenleri bir kez daha lanetliyorum!!

tevfik

Okunmamış mesaj gönderen tevfik » 05 Haz 2010, 22:07

sevqili arkadaşlarım we ronin usta göndermiş olduğunuz mesajlarınızı okudum açıklamalarınız we bilqi we onerileriniz için hepinize ayrı ayrı tşk. eder sayqılarımı sunaarım ...

BOZBEYCAN

Okunmamış mesaj gönderen BOZBEYCAN » 09 Mar 2011, 13:07

ARKADAŞIM BU KONUDA KİM NE DERSE DESİN EN İYİSİ VE BU İŞİN BABASI ZOND 12 E DİR.YAPARSIN ÇEKİMİNİNİ MLAZEMENİN CM SİNE KADAR DERİNKLİĞİNİ BULUNDUĞU KABIN BOYUTLARINI BİREBİR ALIRSIN.KESİNLİKLE MİNARELİ GÖRMEZ.DERİNLİK ANTENLERİ İLEDE 50 MT NET GÖRÜNTÜ ALIRSAN.HA CİHAZ TAKIM HALİNDE 130,000 TL VARSA PARAN ALABİLECEĞİN EN İYİSİ BU DİĞERLERİ HİKAYE.BU GPS BU RADAR YOK BUNUN ÖTESİ SAYGILARIMLA.

Ronin
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen Ronin » 09 Mar 2011, 23:33

BOZBEYCAN yazdı:ARKADAŞIM BU KONUDA KİM NE DERSE DESİN EN İYİSİ VE BU İŞİN BABASI ZOND 12 E DİR.YAPARSIN ÇEKİMİNİNİ MLAZEMENİN CM SİNE KADAR DERİNKLİĞİNİ BULUNDUĞU KABIN BOYUTLARINI BİREBİR ALIRSIN.KESİNLİKLE MİNARELİ GÖRMEZ.DERİNLİK ANTENLERİ İLEDE 50 MT NET GÖRÜNTÜ ALIRSAN.HA CİHAZ TAKIM HALİNDE 130,000 TL VARSA PARAN ALABİLECEĞİN EN İYİSİ BU DİĞERLERİ HİKAYE.BU GPS BU RADAR YOK BUNUN ÖTESİ SAYGILARIMLA.
Amma da sallamışsın ha... Zond12 gpr'ler içinde en alt düzey ve yazılımı en eski GPR'dir.. Tam takım halinde Türkiye'de bile 45000 tl civarıdır ki yurtdışı fiyatı bunun yarısıdır....
GPR'ler içinde SIR 3000, MALA ve Ramag başa oynarlar....

Sayglar..

APEX

Okunmamış mesaj gönderen APEX » 27 Haz 2011, 13:45

sayın ronin
say'ın içerisindeki(yerdeki kayaç tabaka) boşluğu -odayı-bulmak için en iyi sonucu hangi cihazla alabiliriz

“TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ ve ALAN TARAMALAR” sayfasına dön