Tek Tekçilik için Hangisini Almalıyım

Bu Forumda Tektekçiliğin Nasıl Yapılacağı, Hangi Dedektör Çeşitlerinin Kullanılacağı, Tektekçilik Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar ve Tektekçilikle Alakalı Her Konu Paylaşılacaktır..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

archill

Tek Tekçilik için Hangisini Almalıyım

Okunmamış mesaj gönderen archill » 22 Eki 2009, 14:26

Selamlar arkadaşlar.Ben bu işte oldukça acemiyim.Tektekçilik için yaklaşık 1000 TL ye hangi cihazı önerirsiniz. Aklımda birkaç marka ve model var.Sizce hangisini tercih edeyim.

1-Garret ACE 250
2-Minelap Xterra 30 veya 50
3-Minelap Musketeer Advantage
4-XP ADX 250
5-Whites XLT

Benim aklımda ACE 250 var.Çünkü birçok arkadaş bu cihazı kullanıyor.Ama kimisi iyi diyor kimisi kötü. Aklım çok karıştı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
KRAL
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Re: Tek Tekçilik için Hangisini Almalıyım

Okunmamış mesaj gönderen KRAL » 22 Eki 2009, 14:52

öncelikle her yorum yapcak kişi kendi tecrübelerini yansıtır bu yüzden şunları söleyebilir
her kafadan ses çıkar bunun önüne ğeçemessin !
ace 250 whites ve minelap için pek fzla konuşmaya ğerek yok yanlız şu varki acemiyim demişsin ğüzel kardeşim .
bu tektekçilik makınacılık olayı bildiğin üzere belli safhalardan sonra bazı aşamaları ğeçmek zorundasın
bizlerde makına kullanmaya başlamadan önce tereddütlerde akılda kalan soru işaretlerindeydik
zamanla aşarsın bu ğibi olayları
ben kendi fikrim olarak ace250 den yanayım.
neden dersen seni yormaaz arazide şarz konusunda olsun ekran olayındaki ikonlar olsun oldukça teferruatlı ve bi okadar da acemiler için mükkemmeldir
whites dernliği aceye ğöre daha azdır benm ğörüşürüm kimisi vardır whites için muazzam yorumlar yaapar yanlız ben daha kendi ğözümle ğörmek nasip olmadı bu piyasada kullanlılan yorumları .minelap acemisi olduğun için bu makına sana kullanma zorlukları yaşatabilir
yanlız minelap ta ğüzel bir makınadır tawsiye ederim yeterki ben minelap deil yeraltı ğörüntüleme olsa dahi iişin içinden çıkarım kulanırım öğrenirim diyorsan o başka tabi
iş kullanıcıdan ğeçer sözün kısacası
her makınanın yerine ğöre iyi yerine ğöre istenmeyen zaafları vardır bu bir ğerçektir
ben kendimi örnek vereyim fisher modelini pek az makınacı kullanır
yanlız ben fisher f75 den vaz ğeçmem :)
ha diyerlerinden iyi mi diye soracaksan hayır ama benm için özel bir makınadır
değişik açıklama yapcak ustalarımız olcaktır hepsine kulak vermeni öneririm
sayğılar...
Hep Bir Adım İleri...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/pages/Definecil ... 0790815048

archill

Okunmamış mesaj gönderen archill » 22 Eki 2009, 15:44

Allah razı olsun..

blackeyekenan
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen blackeyekenan » 22 Eki 2009, 16:02

kardes ace 250 ayrımda harıka bıde sole bak meseleye aynı ayrada makınalar ıcın cok ucuz.... kalıte ve kullanım kolaylıgı ben hala 4 pılle calısan makına bılmıyom ace 250 harıc... hemen hemen hepsi 9 volt yada 8 pillii ayri bir agirlik...cok eskıler var onlarda ıs yapmaz... cokta hafıff.. bu arada bosa otmuyoo ama azıcık tecrube edeceksın arazıde dılını orenırsın cok basıt zaten....ben isin asli teasadufen aldim aldiktan sonra ogrendim ve kiyasladim sukurki eniyisini almissim... hersey nasipp... ama gezende bu makinayla bos donmezz

archill

Okunmamış mesaj gönderen archill » 22 Eki 2009, 16:08

valla bende ilk etapta minelap x terra 305 veya muskteer advantage almayı düşünüyordum.Sanırım ACE 250 alacam.Bu dedektör anladığım kadarıyla herkes tarafından tercih ediliyor.

archill

Okunmamış mesaj gönderen archill » 23 Eki 2009, 10:43

Başka yorumu olan arkadaş varmı?.Biriside Minelap Musteker Advantage modelini önermiş .Ama bu cihaz 700 Euro+Kdv

andromeda

Okunmamış mesaj gönderen andromeda » 23 Eki 2009, 23:29

arkadaşlar... birde baunty hunter land star ve tıme ranger var.. onlarıda tavsiye eden arkadaşlar var. bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar varmı bu modeller hakkında acaba.. ace 250 ye göre artı ları eksileri nelerdir ...

gordianus
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen gordianus » 24 Eki 2009, 00:15

fıyat + kolay kullanım dijital hafıv bi cihaz bence ace derim tabıkı gezip ararsan bulursun

BuZz

Okunmamış mesaj gönderen BuZz » 09 Ara 2009, 17:41

Merhaba arkadaşım.

Tektek için cihaz araştırması yapıyorsan White's Spectra V3 yeni bir model ve 1 TL yeni gömülen hedefi 50-55 cm den net algılıyor.internet üzerinden araştır,dediğim gibi yeni bir ürün ama diğer tek tek cihazlara göre ( Benim fikrim ) çok daha başarılı bir cihaza benziyor.

zimmeran

Okunmamış mesaj gönderen zimmeran » 18 Oca 2010, 23:56

BuZz kardeşim sen neyaptın öle 1 tl 50 55 cm den alan bırmakinemi sasırmıs olmalısın kusura bakmada nerden böyle bır tecrübe edındın de yazdın 50 55 cm dedınmi tek tek ci icin olay bıtmıstır baska makına gözu görmez

Kullanıcı avatarı
ULUDAĞ DEDEKTÖR
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen ULUDAĞ DEDEKTÖR » 20 Haz 2015, 21:40

ÖNCELİKLE SLMLAR

O FİYATLARA GARRETT EURO ACE VEYA XP NİN ALT MODELLERİ OLABİLİR FAKAT İLK TERCİHİN KULLANICI İSEN GARRETT EURO ACE OLSUN FİYAT PERFORMANSI İYİ BİR TEKTEKÇİ DEDEKTÖRÜDÜR
LİNKTEN İNCELEYE BİLİRSİNİZ

GARRETT EURO ACE DEDEKTÖR http://uludagdedektor.com/garrett-dedek ... 0-dedektor
VEYA XP MODELLERİ OLABİLİR http://uludagdedektor.com/xp-dedektor

BURSA DEDEKTÖR MERKEZİ ULUDAĞ DEDEKTÖR
cihazları bursada işyerimize gelerek yakından inceleyebilirsiniz birbirleri arasındaki farkları test edebilirsiniz
veya sitemizi gezerek en uygun cihazı secebilirsiniz

http://uludagdedektor.com/index.php?route=common/home

“TEKTEKÇİLİK NEDİR, NASIL YAPILIR, TEKTEKÇİLİK VİDEOLARI” sayfasına dön