BÜTÜN TEKTEKÇİ ARKADAŞLARA DUYURU

Bu Forumda Tektekçiliğin Nasıl Yapılacağı, Hangi Dedektör Çeşitlerinin Kullanılacağı, Tektekçilik Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar ve Tektekçilikle Alakalı Her Konu Paylaşılacaktır..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

BÜTÜN TEKTEKÇİ ARKADAŞLARA DUYURU

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 06 Haz 2009, 07:20

ARKADAŞLAR GİTTİĞİNİZ YER NEKADAR TENHA OLURSA OLSUN MUTLAKA AMA MUTLAKA KULAKLIK KULLANIN ÖZELLİKLE TEKTEKÇİLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR UNSURDUR KULALIK OLMADAN HASSAS ARAYABİLMENİZ VE YERDEN VERİM ALMANIZ İKİ KAT ZORLAŞACAKTIR
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Re: BÜTÜN TEKTEKÇİ ARKADAŞLARA DUYURU

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 06 Haz 2009, 12:23

ÇOK HAKLISIN TAVSİYEN İÇİN TEŞEKKÜRLER KARDEŞ...YALNIZ BİRŞEY DAHA İLAVE ETMEK İSTERİM;SAKIN OLA MECBUR KALMADIKÇA YALNIZ GİTMEYİN....SAYGILARIMLA ARAŞTIRMACI
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 06 Haz 2009, 14:35

Evet yanlız gitmek çok büyük bi dezavantaj fakat iki kişiden fazla gitmekte sakıncalı hele hele işi bilmeyen biriyle gitmek ölüm gibi adam habre laf yapar durur yok senin makina iş yapmıyo yok her yeri kazıyon der canınızı sıkar beraber gittiğiniz kişi az çok işi bilmeli ve sabırlı olmalı

Kullanıcı avatarı
KRAL
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen KRAL » 24 Haz 2009, 07:03

evet sizlere katılıyorum.
yanlız ğezinen birisiyim her ne kadar yanımda birilerini istesemde olmuyor.
ğelen kişi yanınızda muhakkat can sıkıcı konular açıyor adepte olunamıyor konsantre başarılamıyor bazende,sözün kısası ya kendin sin yada bu işe ğönülvermiş biri ile yol çmak aksi halde ne umutla ne hevesle çktığımız bu yoldan hüsranla dönüş oluyor ne yazikki.
Hep Bir Adım İleri...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/pages/Definecil ... 0790815048

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 24 Haz 2009, 17:21

GELMEZ TABI SENLE KIMSE
GELENINDE AKLINA SASARIM
LADAYLA GITSEN 180 BASACAN,MOTORLA GITSEN GENE Allah NE VERDIYSE.SEN BOYLE GAZKESMEZSEN SENLE KIMSE TEKTEGE GELMEZ.KORKUYOLAR SENDEN.HULYAYI DA KORKUTACAN YAKINDA :D
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

efe75
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen efe75 » 25 Haz 2009, 00:34

bende bir şeyler ilave edeyim sizlere tavsiyem insanlara hep uzak yerler ilginç gelir sanki uzakta daha iyi olacak heryerde makineci var arkadaşlar sizlere tavsiyem minarenin gölgesini kaybetmeyin fazla kendinizi kaptırıp uzak yerlere gitmeyin her yer aynı kendi bölgenizde olmuyorsa hiç bir yerde olmuyor :lol: :lol: :lol:
xxx efe75 xxx

Kullanıcı avatarı
arkeolog3407

Okunmamış mesaj gönderen arkeolog3407 » 23 Tem 2009, 11:07

vallahi bu kulaklık konusunda konu açıcam ya serbest arama yapılsa hak vericem ama kaçak çıkıyosun çevreden gelen sesleri duymanız lazım bi gece kulaklıkla çalışıyorum bi sesler geldi brde baktım arkamda 3 tane çakal 20 metre kadar dibime girmiş resmen çocuk gibi ağlıyolar sonra bir el ateş ettim hiç bi şey kalmadı yani ben kulaklığı tavsiye etmiyorum saygılar hassasiyet konusunda haklısınız

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 03 Ağu 2009, 02:39

usata zaten araziye tek başına bide gece çıkıyorsan dinigil gibi kulaklık takılmaz 2 kişi bile gitsen bu işlerde adama vesvese geliyor hele gece ürperti basıyor ama kuaklık olmadanda çok şey kaçırabiliyor insan artık sistemi herkez kendine göre kursun mesela gider bi kulaklık takmadan genel ararsın baktın güzel bişeyler çıktı sonra gelir dikersin birini yanına bekçi yavaş yavaş sindirerek ararsın gönül rahatlığıyla zaten kulaklık takıncada sesi sonuna kadar açmak gerekmezki dışardan gelen sesleri duyabilecek gibi ayarladınmı olur biter

“TEKTEKÇİLİK NEDİR, NASIL YAPILIR, TEKTEKÇİLİK VİDEOLARI” sayfasına dön