GARRETT AT PRO MU, XP GOLDMAXX POWER Mİ, TESORO TEJON MU ...

Bu Forumda Tektekçiliğin Nasıl Yapılacağı, Hangi Dedektör Çeşitlerinin Kullanılacağı, Tektekçilik Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar ve Tektekçilikle Alakalı Her Konu Paylaşılacaktır..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

DAĞLI BALIKÇI
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

GARRETT AT PRO MU, XP GOLDMAXX POWER Mİ, TESORO TEJON MU ...

Okunmamış mesaj gönderen DAĞLI BALIKÇI » 18 Haz 2011, 02:12

Ustalarım tektekçilik konusunda tecrübelerinizden yola çıkarak, bana bu modellerin hangisini tavsiye edersiniz.Artıları ve eksileriyle anlatırmısınız. Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Re: GARRETT AT PRO MU, XP GOLDMAXX POWER Mİ, TESORO TEJON MU

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 19 Haz 2011, 00:14

Garrett AT PRO:
Artıları:Ekranlıdır,Pro ve basit kullanım için seçme şansı sunar,Metal cinsine göre sesle ayrım vardır,Su geçirmez,Yaptığı işe göre fiyatı uygundur.
Eksileri:Henüz yeni piyasaya çıktığından hakkında fazla tecrübe paylaşımı olmaması,Başlık seçeneği olmaması,

XP Goldmax Power:
Artıları:Küçük ebatlı objelerde başarılı derinlik,Başlık seçenekleri olması,Metal cinsine göre sesle ayrım olması,Kablosuz kulaklığa uygun olması.
Eksileri:Fiyatı pahalıdır,Ekranı yoktur,Kullanımı tecrübe ister özellikle mineralli bölgelerde.

Tesoro Tejon:
Artıları:Orta boy hedeflerde derindir,İkinci el piyasası ucuzdur,Başlık seçenekleri vardır.
Eksileri:Toprak ayarını elle yapmak gerekiyor,Kullanımı tecrübe ister,bit para tabir edilen minik hedeflerde orta boya göre düşük derinlik,Ekranı yoktur,Sesle ayrımı yoktur.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 19 Haz 2011, 01:41

Sadece Tejonu arazide kullandım, en iyi özelliği değerliyle değersizi alt alta, üst üste, yan yana, arka arkaya, dip dibe, ön öne, saç sakal karışık her yöne, her şekilde ayırabilmesidir:) Bu nedenle daha önce bir çok cihazla dolaştığınız yerlerden size para toplatabilir. Goldmaxxı kullanmadım, ancak tanıdığım ve güvendiğim Gönenli bir arkadaşımızın söylediğine göre arazileri çok curuflu, çok mineralliymiş. Bu arazide sapıtmayan, başarı sağlayan tek cihaz Goldmaxxmış.. (özellikle bit parada) Öyle mineralliymiş ki arazi, bazı dedektörler toprağın üzerindeki parayı bile görmüyormuş. At pro'yu arazide kullanmadım, masa üstünde biraz test ettim, ace 250'ye göre 10 cm kadar derin, ace 350 ile aynı derinlikte gibi 1 lirada. Manuel toprak ayarı sayesinde elinizdeki mineralli bir taşı silebiliyorsunuz. Garrett Ace serisinin biraz makyajlanmış hali gibi. Su altında çalışma özelliğine bakılırsa bir çok su altı cihazından ucuz, ama aşırı tuzlu akdeniz sahillerinde ne yapar hala bilinmiyor, kullananlar paylaşırsa seviniriz. Arazide kullanırsam burada paylaşırım yine. Saygılar..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 19 Şub 2015, 23:16

gold maxx power kullanıcısı olarak tek sıkıntı benim şahsıma kurşun ayrımı gümüşe yakın sunması...
yeterki yerde kırıntı olsun.asla boş geçmez..çokta memnunum..
RASTGELSİN............

Kullanıcı avatarı
ULUDAĞ DEDEKTÖR
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen ULUDAĞ DEDEKTÖR » 20 Haz 2015, 21:31

HEPSİNİN BİRBİRİNDEN GÜZEL YANLARI VAR 3 ÜNÜ DEGERLENDİR
LİNKLERDEN BAKABİLİRSİNİZ ÖZELLİKLERİNE
GARRETT ATPRO DEDEKTÖR http://uludagdedektor.com/garrett-dedek ... o-dedektor
XP GOLDMAXPOWER DEDEKTÖR http://uludagdedektor.com/xp-dedektor/x ... r-dedektor
XP GMAXII DEDEKTÖR http://uludagdedektor.com/xp-dedektor/xp-gmaxx-dedektor

GARRETT AT PRODA GMAX VE GOLDMAX TA OLMAYAN ÖZELLİKLER

EKRAN, SU GEÇİRMEZLİK, SAYISAL AYRIM,

GARRETT AT PRO DA EN AZ GMAX VE GOLDMAX KADAR UFAK MAZEMEYE DUYARLIDIR VE HASSASTIR

BURSA DEDEKTÖR MERKEZİ ULUDAĞ DEDEKTÖR
işyerimize gelip cihazları inceleye bilir birbiri arasındaki farkları görerek değerlendirebilirsiniz
EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ İLE
www.uludagdedektor.com

Resim

“TEKTEKÇİLİK NEDİR, NASIL YAPILIR, TEKTEKÇİLİK VİDEOLARI” sayfasına dön