VOLÇAN'IN DEFİNE YERLERİ...VE TÜM BİLGİLER MEVCUT

Bu Forumda Eşkiya Belgelerini, Osmanlı Kayıtlarındaki Belgeleri ve Benzeri Tüm Eski Belgeleri Paylaşıp, Aradığınız Bölge ve Mıntıka İsimlerini Forumumuzun Üyelerine Sorabilirsiniz. Böylelikle Hedefinize Daha Kolay Ulaşabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

rafet5757

Re: VOLÇAN'IN DEFİNE YERLERİ...VE TÜM BİLGİLER MEVCUT

Okunmamış mesaj gönderen rafet5757 » 07 Şub 2012, 20:41

rafet5757 yazdı:
RealKING yazdı:Neden bulunamıyor
çok basit
herkes murç işareti arıyor.
öyle değil işte
wolçan işaretleri pek murçla yapılan türden işaretler değildi.
işaretleri takip edebilmek için inanılmaz bir görüş yeteneği ve ustalık gerekiyor.
bakış açısı ve işaretin mantığını bilmeniz gerekiyor.
balık işareti arıyorsanız karşınızda on numara bir balık bulamayacaksınız.
misal bir domuz işareti arıyorsanız on numara domuz göremeyeceksiniz.
her işaretin bir doğal görünüş tekniği var ve bunu wolçan kurnazlıkla başarmış.
ben inanıyorum ki bu eşkiyanın hiç bir zaman paraları bulunamayacak.
küçük emanetler bulunur ama büyükler bulunamaz.
son gelen wolçan grubu öncekilere ait olanları korumakla birlikte yerlerini daha sağlama almak içinde uğraşmıştır.
ve tecrubelendikçe daha sağlam ve neredeyse alınması imkansız işçilikle kapatılmış mahzenler.
işte bu yüzden wolçanın sağlam yerleri hala bulunamadı ve bulunamazda.
yine eleştiri geleceğine eminim ve ben çokmu biliyorum hayır.
yanlızca ben mantığını kavradım ve artık işaret denildiğinde yanlızca murç izi aramıyorum.
doğal işaretleme tekniğini çözdüm ve iz takip edebiliyorum.
wolçanın geride bıraktığı izler çok zor okunabiliyor ve bunu yapabilen çok az insan var.
yinede murç izi olan işaretler aramayın diye birşey demiyorum. 100 lerce eşkiya gelmiş geçmiş ve her birinin farklı işaretleme tekniği vardı. ama hiç biri wolçanın tekniği gibi değildi! ben bunu anlatmak istiyorum. saygılar
s.a. real usta işaretlerin görünme konusunda size tamamen katılıyorum wolçan gibi biri bi bakmaya belli olacak işaretler koymaz benim size bi teklifim olacak işaretleri okuya biliyorum dediniz ben bir kaya buldum 4 adet göz var 2 si güneye bakıyosa 2si doguya bakıyo bu 2 öküz bence orta köseden bakınca ikinci ve üçüncü göz 3 ncü öküzü meydana getiriyo belgelerde belgelerde 2 öküz 3 öküz yaptık diyo bence bu taş ikisini temsil ediyo gelelim detaylara gördüklerime 2 adam 1 kadın oturuyo adamın kolunda tam dirsek kısmında kabartma 7 işareti var murç izi 2 rakamı tekrar murç izi var tam gerdanında bogazında ay hilal şeklinde hilalin içinde hacın bir ucu var ortasında yuvarlak var hacın 2 ucunda murç izi var 2 adam bacak bacak ustune atmış saağ kolunun dirseği dizinde elini uzatmış baş parmak ve işaret parmağı tam digerleri kısa işaret parmagı murç izinin üzerinde 7 rakamıda onun üstünde bunları resim düzenleme proğramları sayesinde fark edebildim kısaca yuruyen ayı oynayan ayı ayıcıyı tam netleştiremedim yılan yılanın bitişiğinde bir çizim önce şişe dedim ama deil çok net ama çözemedim burası değirmen altı mevkii biraz yukarıda oturak tası yakınında kara köy harami dere karanlık dere asar kaya bu foruma resim yukleyemiyorum yardımcı olursanız yuklerim facede resimler var rafet_zurnaci@hot.....
resimlerim varmış ustam k. bakma eger çözerim derseniz karsılıklı konuşmak isterim saygılar

zileli

Okunmamış mesaj gönderen zileli » 29 Ağu 2012, 15:38

gebzeli, bravo gerçekten çözmüşsün

Rodoplu

Okunmamış mesaj gönderen Rodoplu » 28 Nis 2013, 21:39

Milleti korkutma dostum,hurafeler zamani coktan gecti.Volcan gomusunu cikarmak okkadar da zor degil.Altta birkac milyon dolar yattigini bilirsen atom karinca olursun valla:)))Ne var ki isaretlerini cozmek soyle dursun,farketmek bile beyin(saglam beyin!!) ister.Bukadar iste :)
SoNHaKaN yazdı:
RealKING yazdı:Son olarak herkesin bilmesi gereken en önemli bilgiyi vereyim.
Bu bilgiyi zaten konuları takip eden bilgili insanlar ustalar biliyor.
ben bilmeyenler için yazmak istiyorum ve bir daha bu konulara değil bu forum olaylarına girmeyeceğim.
bu son yazım olacak.

Wolçanın malını almak çok zor ve güç isteyen bir iş.
alınmaz demiyorum alınır ama çok önemli bir nokta var!
bu eşkiyanın parasını alan bir bedel öder!!!
bunu bilerek almak zorundadır ve böyledir.
mutlaka ama mutlaka bir bedel ödemesi gerekecektir ve bu çok acı vereceğinden paranın hayrını göremeyecektir.
wolçan şeytanla anlaşma yapan ve kıyamete kadar ölümsüzlüğü olan bir ifrittir şuan!.
bu eşkiya bizzat malını kendi korumakla birlikte kendine o alemden çok büyük bir ordu toplayarak mallarını daha sağlama almayı başarmış biridir.
ben şunu söylerim.
gerçekten ama gerçekten sıkıyorsa alın :)
bu adamın malını alabilecek insan Türkiye'den ancak bir iki kişi çıkar bunuda söyleyim.
kanlı paradır bu paralar ve bir şekilde alsanız bile peşinizi hiç bırakmayacak bir huzursuzluk olacaktır.
kalın sağlıcakla. herkese saygılar ve bir kusurum olduysa bugüne kadar af ola.
hakkınızı helal edin. King
Kont drakulanın hikayesi de böyle gelişti demek ki :D Kardeş o adamın hikayeleri sizin gibiler araştırıp okusun, gözünün önündeki yerleri bırakıp gitsin de bölge bölge, aynı isimleri Türkiyenin her yerinde olan köy köy, dere dere gezsin. Bütün ömrünü heba etsin de geri gelemesin diye var :) Şeytanla anlaşma yapan tek adam demek. Vay be bizim köyde böyle define aramaktan ve bulamamaktan beyni sulanmış dedeler vardı. Cinlerle anlaşma yapılmış mezarlara girdiklerini ama defineyi alamadıklarını anlatırlardı. Bu adam bırak cini şeytanla anlaştıysa zaten bu uğurda yola giden şeytanın yoluna gitmemişmidir :D O dedemler de siz de aynı hikayelerin süslenmiş versiyonlarıyla uyutuluyorsunuz. (Belki de uyutmaya çalışıyorsunuz) Eee bir mezardan, yada bir yapıdan insanları nasıl uzak tutarsın. Korkutarak :) Bende meleklerle anlaştım hiç merak etmeyin. Deliler ki maceracılara söylerin şeytanın laneti kalktı. Yeterince akıllı bu uğurda koca ömrü vererek bedel ödedi, BAŞKA BEDEL YOK DEDİLER :D

TOPAL ayı

Okunmamış mesaj gönderen TOPAL ayı » 04 Eyl 2013, 10:31

Arkadaşlar bizim çayırda bir topal ayı var ama ne yaptıysak pençesini bulamadık yakınlarda dere var taşlık yerler var yardımcı olabilcek birileri varsa ayrıntılarıyla iyice anlatırım benim facebook adresıme avp_1625@(Tüm Paylaşımlarımızı Forumda Yapalım) bu msn den ulaşablrsnz

TOPAL ayı

Okunmamış mesaj gönderen TOPAL ayı » 04 Eyl 2013, 10:33

avp_1625@html

Emre46

Okunmamış mesaj gönderen Emre46 » 17 Mar 2014, 23:05

ARASTIMACI üstad volçanın defineleri kesin oldugu belli de ama mevki olarak volcan nerede yasamıs yada tr her yerinde gömüsü mü var ben anlamadım ayran pınarı mevkiisi bize yakın ve tıpa tıp yazılanlarla uyusu yo olabilirmi ne diyorsun... yazılar bir yerden alıntı her yerde dolasıyor acaba dogrumu...

“EŞKİYA ve BENZERİ KAYNAKLI BELGELER ve ARADIĞIMIZ BÖLGE İSİMLERİ” sayfasına dön