kamyon şoforu

Değerli Definem.Org Üyeleri, Hep Çok Ciddi Olarak Bu Hayat Çekilmez, Definecilikle İlgili veya İlgisiz, Komik ama Seviyeli Olan Herşeyi Bu Forumda Paylaşarak Takip Edenleri Gülümsetebiliriz :)

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
16atmaca53
PROFESYONEL
PROFESYONEL

kamyon şoforu

Okunmamış mesaj gönderen 16atmaca53 » 04 Eyl 2009, 23:09

temer heh gece ruyasında kamyon kullanıyor türkiyeden cıkım almanya gezıp teklar türkıyeye donuyor sabahakadar kamyun başinda dıreksyon sallamaktan maf olıyor bır arkadaşına durumu anlatıyor oda tanıdık bır doktor var sen ona gıt dıyor temer doktara gıdıp durumu anlatıyor doktorda istanbula geldığinde köprunun yanındakı petlorde beklıyom senı der temelde doktor bey bu ruya nasıl olacak doktur sen oraya gel ben beklıyom der temer gene ruyasında kamyonu alıp doktorun dedıği petlore gıdıyor bır bakıyor doktor orda temel kamyonu doktora varıyor ve kurtulıyor dursun temele arkadaşim ben her gece guzel bayanlarla olıyom ruyamda bır turlu bırakmıyorlar nasıl kurtulurumder temerde doktorun adlesını velır sen ona gıt oyardımcı olur der dursun doktara başindan gecenlerı anlatır doktorda dursuna tamam der sen evının adresını ver ben hallederım der doktor bey bu ruya nasıl olacak sen adresı ver ben hallederım der aradan bır hafta gecer temel dursunu golur ee nasıl halettımı işinı doktor dursunda alla o doktorun cezasını versın der ıyıde ne oldu benden kızları aldı bıtane kamyon verdı şimdı sabaha kadar dırekyon sallıyom :lol: :lol: :lol:
Herkes kaşık yapar ama sapını ortaya getiremez

ilhami

Re: kamyon şoforu

Okunmamış mesaj gönderen ilhami » 18 Eki 2009, 13:58

:D :mrgreen:
Resim

abidinn

Re: kamyon şoforu

Okunmamış mesaj gönderen abidinn » 19 Kas 2009, 02:10

:D :D :D

“BİRAZDA GÜLELİM :)” sayfasına dön