İkinci El Dedektör İlanları

Arkadaşlar Bu Forumda Elinizdeki İkinci El Dedektör, Alan Tarama ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinizi Satışa Sunabilirsiniz..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

İkinci El Dedektör İlanları

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 06 Haz 2009, 20:00

İkinci El Dedektörleri Satan Arkadaşlarımız Forumumuzda Yazdıkları Dedektör Özelliklerini Satış Sırasında Alacak Olan Arkadaşlarımıza Tanıtmalı ve Söylediği Özelliklerin Gerçekliğini Göstermelidir. Böylece Hem Dedektörlerin Gerçek Özellikleri Yazılmış Olur, Hemde Kimse Mağdur Olmamış Olur. Amacımız Dedektörünü Satmak İsteyen ve Dedektör Almak İsteyen İnsanların İşini Görmektir. İkinci El Dedektörlerin Piyasası Oluşturulmazsa Sıfır Dedektör Fiyatları Uçuk Olmaya Devam Edecektir. Bu Nedenle İkinci El Dedektör Forumunu Destekliyorum. Fotoğrafçılık Forumlarını Gezxerseniz Çok İyi Fotoğraf Makinelerininde İkinci El Olarak Satıldığını Farkedersiniz. Herkes Basamak Basamak İlerler Bir Yerlere, Deneye Deneye İlerler. İkinci El Fotoğraf Makineleri Fotoğrafçılık Forumlarında Alınıp Satılıyorsa, İkinci El Elektronik Parçaları Elektronik Forumlarında Alınıp Satılıyorsa, İkinci El Dedektörlerde Definecilik Sitesinde Alınıp Satılmalı Diye Düşünüyorum, Saygılar Sunuyorum..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Re: İkinci El Dedektör İlanları

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 07 Haz 2009, 08:24

BİRDE İKİNCİ EL DEDEKTÖR İLANI VEREN ARKADAŞLAR 'İKİNCİ EL X MARKA DEDEKTÖR ' GİBİ KISA İÇERİKLİ ACIKLAMALARLA İLAN VARMEZLERSE ÇOK SEVİNİRİZ DEDEKTÖRÜN MARKASI MODELİ , FİZİKSEL DURUMU .FİYATI ÖZELLİKLERİ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ VE HATTA ÇİHAZIN ORJİNAL RESİMİNİ VERİLİRSE HEM DAHA HIZLI SATILMASI AÇISINDAN HEMDE İLGİLENEN ARKADAŞLAR BAKIMINDAN DAHA ETKİLİ OLUR
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 07 Haz 2009, 13:24

hay diline sağlık kardeş ne güzel söylemişsin...ilan veren arkadaşları bu konuda hassas olmaya çağırıyoruz....saygılarımla..araştırmacı
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 08 Haz 2009, 01:08

TABİKİ DOSTUM DETAYLI BİLGİ ŞART BU SAYADE HER KEZ MAKİNALAR HAKKINDA BİRİNCİ ELDEN BİLGİLENMİŞ OLUR
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

murat10

Okunmamış mesaj gönderen murat10 » 27 Oca 2014, 21:42

xp deus yeni kaplosuz versiyon 18 kaize stılık 2850 tl 05344711270

ödemisli_bay

Okunmamış mesaj gönderen ödemisli_bay » 16 Ağu 2014, 12:57

herkese selamlar.yeni üye oldum umarım memnun kalırım. compass x100 büyük başlık xlt kartal başlık ve discovery baron dedektör arıyorum.sahibi olan arkadaşların mesajlarını ivedilikle bekliyorum.

“İKİNCİ EL DEDEKTÖR, GPR, ALAN TARAMA İLANLARI” sayfasına dön