Çok Temiz İkinci El NEXUS STANDART SE - 3250 TL

Arkadaşlar Bu Forumda Elinizdeki İkinci El Dedektör, Alan Tarama ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinizi Satışa Sunabilirsiniz..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Çok Temiz İkinci El NEXUS STANDART SE - 3250 TL

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 02 Tem 2011, 15:26

Cihaz Bir Müşterimizin Cihazıdır. Satılması İçin Yardımcı Oluyoruz. Sizlerinde İkinci El, Sorunsuz, Avrupa ve Amerikan Cihazlarınızın Satışına Yardımcı Oluruz... Kurallarımız Gereği Yerli ve Çin Malı Cihazları Almıyoruz - Satmıyoruz..!

Resim

Resim

Resim

Resim

Nexus Markası, Dünya Çapında Başarısını Kanıtlamış İngiliz Malı Metal Dedektörüdür. 10 Adet 1.5 Volt Kalem Pille Çalışır. Resimler Cihaza Aittir Ancak Resimdeki Kulaklık Şuan Yok, Yerine Başka Bir Kulaklık Verilecektir. Sıfırı İngilterede 1795 Eurodur. Yani 4200 TL Civarı..

Buyrun Fabrika Sitesi : http://www.nexusdetectors.com/Nexusstan ... ector.html

Bu Linktente Nexus Dedektörlerin Test Sonuçlarına Bakabilirsiniz : http://www.nexusdetectors.com/Metaldete ... round.html

Resim

Cihaz Çok Temiz ve Az Kullanılmıştır. Cihazın Sapı Ağaçtır ve Orjinali Böyledir. Anlayacağınız Metal Borular Kullanmayacak Kadar Hassas Bir Cihazdır.. Ayrımı Çok İyidir, İbresi Nettir ve İbre Hızı Ayarlanabiliyor, İsterseniz Çok Hassas ve Seri Olabiliyor, İsterseniz Çok Ağır Hareket Ediyor. Ayrıca VCO Modu Sayesinde Değerli - Değersize Ayrı Ses Tonu Veriyor, İş Yeri Ortamında Denedim, Ayrımı Ortalara Getirdiğimizde Metal Anahtara Ayrı, Metal Paraya Ayrı Ses Tonu Veriyor. Değersiz Metalin Üstündeki, Altındaki ve Yanındaki Değerli Metali Hem Sesle, Hem İbreyle Ayırıyor..

Avrupa ve Amerikan Dedektörlerle Mantıklı Takas Teklifleriniz Değerlendirilir..

Sorularınız İçin Site Üzerinden Mesaj Yazabilir veya Telefonlarımızdan Ulaşabilirsiniz. 0224 223 94 00 - 0 5 3 2 666 41 44
Msn : asdedektor @ h o t m a i l . c o m
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

“İKİNCİ EL DEDEKTÖR, GPR, ALAN TARAMA İLANLARI” sayfasına dön