adamlar sahibindende sikke satıyor cesareti kess.

Arkadaşlar Bu Forumda Elinizdeki İkinci El Dedektör, Alan Tarama ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinizi Satışa Sunabilirsiniz..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

adamlar sahibindende sikke satıyor cesareti kess.

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 17 Ağu 2011, 13:36

sahibindende gezinirken birilerinin sikke sattığını gördüm uyarmaya çalıştım ama nafile.ad soyad adres hepsini yazmış agalar.bizmi çok korkağız onlarmı çok cesur anlamadım.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: adamlar sahibindende sikke satıyor cesareti kess.

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 17 Ağu 2011, 20:48

O şekilde açık açık alıp satanların çoğu ödül avcısı, haber elemanlarıdır, bu nedenle ilanlara itibar etmeyiniz.. Koleksiyonerim diyen kişinin belgesini görmeden ve müzeden teyit almadan eser teslim etmeyiniz.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 17 Ağu 2011, 21:44

SÜPERSİN MUSTANG KARDEŞİM... :komik

İŞTE BUDUR ..GÖZÜMÜZÜ AÇALIM KARDEŞLERİM..

SAYGILARIMLA......
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 18 Ağu 2011, 11:19

bu kolleksiyoner denen kişilere nasıl ulaşılır sitede varmıdır hep bi kolleksiyoner lafı dönüp duruyor ama el kaldırıp ben kolleksiyonerim işte belgemde bu diyen yok.birde fiyatları nasıl belirlerler gerçekten eserin hakkını verirlermi yoksa yok paraya alıp çok paraya diğer bir zengin koleksiyoneremi satarlar.bu konularda bilgi verebilecek arkadaşlar varsa foruma yardımcı olacağını düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 18 Ağu 2011, 16:44

MustanK ın gözünü açmışlar arkadaşlar o gözler açılana kadar ne çöpler kaçtı içine bilseniz şaşardınız. sikke alıp satan internet üzerinde ben az daha ileri gideyim koleksiyoner belgeside gösterde itibar etme kardeşim. madem satıyon götür müzeye madem satmıyon niye çıkarıyon. bu kadar basit.
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

egunu

Okunmamış mesaj gönderen egunu » 18 Ağu 2011, 18:42

onlar taklit paralar turistik yerlerde kaldırımlarda bile satıyorlar

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 11 Eyl 2011, 23:04

SeRHaT21 yazdı:MustanK ın gözünü açmışlar arkadaşlar o gözler açılana kadar ne çöpler kaçtı içine bilseniz şaşardınız. sikke alıp satan internet üzerinde ben az daha ileri gideyim koleksiyoner belgeside gösterde itibar etme kardeşim. madem satıyon götür müzeye madem satmıyon niye çıkarıyon. bu kadar basit.
:D Çöp olayına (orta açan futbolcu derim)
:) belgesi olanada (ortayı göğsünde yumuşattı derim)
:shock: medem satmıyon niye çıkarıyonada(ahanda vole gol derim)
:tsk
RASTGELSİN............

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 15 Eyl 2011, 03:46

:komik :D :komik :komik YAW BEN KONUYA DEĞİLDE BU KONUNUN BAŞLIĞINA YAZMAK İSTİYOM.ÇOK GÜLDÜM.CESARETİ KESSS YAZMIŞ.ALEMSİN YAKARİ1907 :hihi :tsk
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 15 Eyl 2011, 08:51

misya senin avatara yine bişeyler denk gelmiş galiba baksana cihazı heyecandan perkinson hastaları gibin sallıyor. :kazi:

“İKİNCİ EL DEDEKTÖR, GPR, ALAN TARAMA İLANLARI” sayfasına dön