ACİL SATILIK KYZİKOS PULSE

Arkadaşlar Bu Forumda Elinizdeki İkinci El Dedektör, Alan Tarama ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinizi Satışa Sunabilirsiniz..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

kral444

Re: ACİL SATILIK KYZİKOS PULSE

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 03 Oca 2012, 20:34

KYZIKOS BUGÜN İTABARIYLA SATILMIŞTIR İLGİLENEERE TEŞEKÜRER

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 03 Oca 2012, 21:00

sleperd yazdı:Sevgili kardeşim şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim yarın bu cihazla araziye çıksan bi daha alımını satımını yapmazsın yani seninde için elvermez sana bu kadar net söylüyorum.Hundai usta prof ve dedim ya digger kullanır ama kyzikosu da kullanmış demek ki..Ayrıca adam burda admin ve muhabbetin ortasını bulmak icinde yazmış olabilir..Ama hundai usta kyzikos istedi diye bu cihaz iyi cihaz olmaz..Hundai ustada bilir hangi cihaz iyi hangisi kötü.

Ama haklısın işte ülkemizde millet gazete ilanından tv den görüp cihaz alıyor o yüzden senlik bi durum yok.saygılar.
haklısın ben DIGGER KULLANIRIM VE DE ÇOK MEMNUNUM bunu bir arkadaşa alacaktık kafaya takmış o nedenle
talip oldum alana hayırlı olsun kardeşim
sabır en büyük erdemdir

Youtube

hasan1950

Okunmamış mesaj gönderen hasan1950 » 13 Oca 2013, 01:19

yani kyzikos marka cihaz alacaktım,satıcı ile buluştuk kendi gözlerimle test ettim,1 metrelik başlıkla bikaç litrelik teneke kutuyu 1.60 cm 1.70 cm civarı çekti hayret ettim.işin dahada garibi küçük parçaları görmüyor işte bu da mükemmel bir artı katıyor cihaza.cihazı kötülemeden evvel bence iyice kullanmasını öğrenin yoksa lorenzle bile bileziği 10cmden göremezsin,burada biraz sorumlu yazın insanlar bu tavsiyelere bakıyor eğer eksik varsa söyleyin ama 3 kuruş menfaat için defineciyi cebindeki 3 kuruşu sokağa atmasına vesile etmeyin.benim gördüğüm mükemmel bir cihaz..saygılar

hasan1950

Okunmamış mesaj gönderen hasan1950 » 13 Oca 2013, 01:25

tekrarda fayda var bence.yani kyzikos marka cihaz alacaktım,satıcı ile buluştuk kendi gözlerimle test ettim,1 metrelik başlıkla bikaç litrelik teneke kutuyu 1.60 cm 1.70 cm civarı çekti hayret ettim.işin dahada garibi küçük parçaları görmüyor işte bu da mükemmel bir artı katıyor cihaza.etrafta bir çok moloz olmasına rağmen etkilenmedi.cihazı kötülemeden evvel bence iyice kullanmasını öğrenin yoksa lorenzle bile bileziği 10cmden göremezsin,burada biraz sorumlu yazın insanlar bu tavsiyelere bakıyor eğer eksik varsa söyleyin ama 3 kuruş menfaat için defineciyi cebindeki 3 kuruşu sokağa atmasına vesile etmeyin.benim gördüğüm mükemmel bir cihaz..saygılar

“İKİNCİ EL DEDEKTÖR, GPR, ALAN TARAMA İLANLARI” sayfasına dön