ACİL SATILIK KYZİKOS PULSE

Arkadaşlar Bu Forumda Elinizdeki İkinci El Dedektör, Alan Tarama ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinizi Satışa Sunabilirsiniz..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

kral444

ACİL SATILIK KYZİKOS PULSE

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 12 Eyl 2011, 00:40

ACİL SATILIK KYZİKOS PULSE DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ TEK TEK DEDEKTÖRÜ DEĞİLDİR DERİN ARAMALARA UYGUN NOT TAKAS OLUR MANTIKLI OLURSA 2.200 TL 38X38 1X1 2X2 BAŞLIKLAR VAR FATURALI GARANTİLİ VE ÇOK TEMİZ TEL : 0 507 244 87 14

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Re: ACİL SATILIK KYZİKOS PULSE

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 12 Eyl 2011, 23:53

Nerenin malıymış bu Kyzikos?
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 13 Eyl 2011, 00:16

valla misya usta
izmit de sıfırları satılıyor stingerle aynı olması lazım ama tam olarak nerenin malı bilmiyorum fakat fiyatına göre ikinci el olarak fiyat bence güzel saygılar

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 23 Ara 2011, 14:23

ARKADAŞLAR ELİMDE BİR TANE DAHA 2.EL KYZİKOS VAR ÇOK TEMİZ FATURALI GARANTİLİ 4 TANE BAŞLIKLA 2.450 NOT TAKAS OLUR TEL 0507 244 87 14

sleperd

Okunmamış mesaj gönderen sleperd » 30 Ara 2011, 21:12

İlk çıktıgı sene millet bilmeden aldı aldı elinde patladı kyzikoslar....Elemanlar akıllı tabi kepçeyle gömüyoruz diye millet de cihazı iyi sandı ama gercek arazide parazitten başlık taşıyamıyosun deliriyosun....Lorenz x3 alamayan lp2 alsın pulse star 2 pro alsın bu bulgar mallarına yanaşmasın kesinlikle....Ayrıca 2.450 tl demişsin el insaf ya 2000tl ye satamadı arkadasım 6 aydır...

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 30 Ara 2011, 22:40

sleperd yazdı:İlk çıktıgı sene millet bilmeden aldı aldı elinde patladı kyzikoslar....Elemanlar akıllı tabi kepçeyle gömüyoruz diye millet de cihazı iyi sandı ama gercek arazide parazitten başlık taşıyamıyosun deliriyosun....Lorenz x3 alamayan lp2 alsın pulse star 2 pro alsın bu bulgar mallarına yanaşmasın kesinlikle....Ayrıca 2.450 tl demişsin el insaf ya 2000tl ye satamadı arkadasım 6 aydır...
merhaba arkadaşım senin cihazını satmak isteyen birine bu saygısızlık ve bu kyzıkosu bu kadar kütülemende bir mana çıkaramadım senin sorunun benimlemi yoksa kyzıkoslamı yoksa elindede kalan çihazları satmak için başka cihazlarımı kütülüyorsun yoksa insalarla sataşarak tartışarak gündemmi yaratmaya çalışıyorsun her neyse benim sana tavsiyem benimle oğraşma ben bu güne kadar kimseye böyle terbiyesizlik böyle saygısızlık etmedim edene tahammül edemem lütfen insanlara karşı daha saygılı olun

sleperd

Okunmamış mesaj gönderen sleperd » 30 Ara 2011, 22:55

Benim şahsınıza karşı bi saygısızlığım yok,benim amacım millet kandırılmasın kazıklanmasın...İkinci el bölümüne bi göz atın isterseniz birisi cıktı pulse ar3 satıyorum şöyle derin böyle derin cıktım cihazın ne oldugunu yazdım..Biri cıktı golden king satıyorum 3000 tl dedim bende var 2000 tl ye vereyim cihazın yaptıkları bunlar bunlar dır...Şimdi aynı durum sizin icin gecerli..Arazide susmaz,parazitten arama yapamassın ayrım söylendigi gibi degil...Tugla ve mineralli bi araziye girsen cihazı kırarsın şimdi bu cihazı bilmeyen bi vatandaş alsa bunları yaşasa ben vijdan azabı yaşarım kardeşim...Bunlar hayatın gerçekleri gerçekler acıdır...Ben bu yüzden çok yerde çok kişiyle karşı karşıya geldim ama benim icin problem degil...Buna 2450 tl verecek arkadaşlara gene söylüyorum biraz daha para koyun lorenz x3 alamasanız bile lp2 yada pulse star 2 pro alın başınız agrımaz en azından zırt bırt parazite aldanıp arazide cihaz kırıp gömmezsiniz...

Bu cihazı tercih eden arkadaslar da olur olmalı da hayat tecrübeyle daha iyi ögrenilir ancak ederi bu degil..Siz bu fiyatı uygun görmüşsünüz takdir sizin.Ben bunları söylemek zorundayım.iyi satışlar.

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 31 Ara 2011, 00:00

benim kimseyi kandırmaya niyetim yok beni tanıyan tanır sorun soruşturun ben cihaz satarkaen kime yalan söylemişim hiçbirzaman 3 kuruş beş kuruş kazanacam diye insanların duygularıyla oynamam bugüne kadar hiç kimseye yalan söylemedim bildğim doğruları söyledim belki siz kyzıkosu sevmiyor olabilirsiniz belki bende kyzıkosla yola çıkmam ama kyzıkosu o kadar çok seven varki bu sizi şok eder belki inanmayacaksın ama yemin ederimki benden kyzikos isteyen arkadaşlara bende pulse star 2 tavsiye ediyorum hemde elimde olmadığı halde ama ısrarla ben kyzıkosu denedim illede onu istiyorum diyorlar hat da mineralli arazide çok parazit yapar pulse star 2 çok stabildir parazit yapmaz dediğim halde ısrarla akkadaş kyzıkos istedi isterse inanmıyorsan benim tel no yu yazım ve benden kyzıkosu alacak arkadaşında tel nosunu yazim dahada inanmassan beni as dedektöre sor nasıl biri olduğumu o söylesin saygılar

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 31 Ara 2011, 00:05

selam kardeşim ayın 15 ne kadar bekletirsen ben talibim
sabır en büyük erdemdir

Youtube

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 31 Ara 2011, 00:12

Hundai yazdı:selam kardeşim ayın 15 ne kadar bekletirsen ben talibim
MERHABA ABİ İNAN BİR ARKADAŞA SÖZÜM VAR PAZARLIK BİTTİ GİBİ PAZARTESİ SALI ALACAĞINI SÖYLEDİ OLURDA AKSİ BİR DURUM OLURSA CİHAZI SİZE SAKLARIM 110X110 38X38 2X2 12METRE KUYU TİPİ BAŞLIKLARI VAR FATURALI 11 AY GARANTİSİ VAR SAYGILAR

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 31 Ara 2011, 00:16

nasip kareşim kısmetse olur İnşAllah hayırlısıyla satrsın
daha önce kullandım o nedenle almak isterim
sabır en büyük erdemdir

Youtube

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 31 Ara 2011, 00:30

BEN BU KYZIKOSU CÜZEMEDİM ABİ BİR ARKADAŞIM VAR 2 SENE KULANDI ŞU AN MİNELAB 5000 KULANIYOR PROFOSYELLER İÇİN İYİ CİHAZ AMA ACEMİLER İÇİN DEĞİL DİYOR İYİ BİR KULANICININ ELİNDE İŞ YAPIYORMUŞ DOĞRUMU ACABA

sleperd

Okunmamış mesaj gönderen sleperd » 31 Ara 2011, 00:31

Kral ısrarla isteyene vermeme gibi bi durumun sözkonusu olamaz elbette memnun olanlar vardır ama şu bi gerçek bu alet ve benzerleri mineral ve tuglada yani gercek arazide arama kosullarında aşırı parazit yapan cihazlar...Yukardan taşıman lazım derinliklerden ferakat etmen lazım başlıgı sabit tutman lazım,sallamaman lazım lazım da lazım...

Benim bunları ortaya yazmam sizinle alakalı değil millet cihaz hakkında bilgi sahibi olsun diye..Yoksa kim ne alırsa alsın o ayrı ama bunları bilerek alsın...Hundai ustanın istemesi de ayrı bi muamma zaten kendisi digger kullanıyodu bildigim kadarıyla demekki anlaşmış kyzikosla...İndigi derinlikler fena degil ama paraziti ayarı adamı öldürür.iyi satışlar.

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 31 Ara 2011, 00:44

sleperd yazdı:Kral ısrarla isteyene vermeme gibi bi durumun sözkonusu olamaz elbette memnun olanlar vardır ama şu bi gerçek bu alet ve benzerleri mineral ve tuglada yani gercek arazide arama kosullarında aşırı parazit yapan cihazlar...Yukardan taşıman lazım derinliklerden ferakat etmen lazım başlıgı sabit tutman lazım,sallamaman lazım lazım da lazım...

Benim bunları ortaya yazmam sizinle alakalı değil millet cihaz hakkında bilgi sahibi olsun diye..Yoksa kim ne alırsa alsın o ayrı ama bunları bilerek alsın...Hundai ustanın istemesi de ayrı bi muamma zaten kendisi digger kullanıyodu bildigim kadarıyla demekki anlaşmış kyzikosla...İndigi derinlikler fena degil ama paraziti ayarı adamı öldürür.iyi satışlar.
BEN KYZIKOSU HİÇ KULANMADIM AMA İYİ DİYENDE VAR KÜTÜ DİYENDE BİZİM İNSANIMIZ KAFASINA BİR CİHAZ TAKTIMI ONU DENEMEDEN RAHAT ETMEZ İSTERSE BU 5 YADA 10 BİN LİRAYA MAL OLSUN HER HALDE BU CİHAZI ALMAK İSTEYEN ARKADAŞ DA KAFASINA TAKMIŞ OLACAK Kİ BEN NEKADAR ISRAR ETSEMDE İLLE KYZIKOS DİYO HUNDAİ USTA BU CİHAZI ALMAK İSTİYORSBİR BİLDİĞİ VARDIR HER HALDE SAYGILAR

sleperd

Okunmamış mesaj gönderen sleperd » 31 Ara 2011, 00:56

Sevgili kardeşim şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim yarın bu cihazla araziye çıksan bi daha alımını satımını yapmazsın yani seninde için elvermez sana bu kadar net söylüyorum.Hundai usta prof ve dedim ya digger kullanır ama kyzikosu da kullanmış demek ki..Ayrıca adam burda admin ve muhabbetin ortasını bulmak icinde yazmış olabilir..Ama hundai usta kyzikos istedi diye bu cihaz iyi cihaz olmaz..Hundai ustada bilir hangi cihaz iyi hangisi kötü.

Ama haklısın işte ülkemizde millet gazete ilanından tv den görüp cihaz alıyor o yüzden senlik bi durum yok.saygılar.

“İKİNCİ EL DEDEKTÖR, GPR, ALAN TARAMA İLANLARI” sayfasına dön