SATILIK GOLDMAXX POVER

Arkadaşlar Bu Forumda Elinizdeki İkinci El Dedektör, Alan Tarama ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinizi Satışa Sunabilirsiniz..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

kral444

SATILIK GOLDMAXX POVER

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 18 Eki 2011, 22:44

SATILIK 2. EL TEMİZ GOLDMAXX POVER 27 LİK BAŞLIKLA GERÇEKDEN TEMİZ SIFIR GİBİ MAKİNA MAKİNANIN KORUMASI VAR BAŞLIK KORUMASI VAR FİYAT 1900 TL İSTEYENE 22 LİK BAŞLIK TEMİN EDİLİR 22LİK BAŞLIK 200 TL TEL 0507 244 87 14 NOT MANTIKLI TAKAS OLUR
Resim

Resim

kral444

Re: SATILIK GOLDMAXX POVER

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 24 Eki 2011, 23:12

GOLDMAXX POWER FİYATI UFAK VE BÜYÜK BAŞLIKLA 1950 TL DÜŞDÜ ÇOK TEMİZ TAKAS OLUR SAYGILAR

kral444

Re: SATILIK GOLDMAXX POVER V4

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 01 Kas 2011, 22:32

GOLDMAXX POWER V4 MODELİ 27 LİK BAŞLIKLA 1.750 ACİL VE SON PAZARLIKSIZ TEL 0507 244 87 14

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 01 Kas 2011, 22:36

satmandaki sebebi söyleyebilirmisin bende aynı makinayı kullanıyorum......
RASTGELSİN............

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 01 Kas 2011, 22:58

Ferdi usta sen memnunmusun ? Ben goldmaxxtan çok memnunum.. Bence şuan dünyadaki en iyi vlf tek para dedektörlerinden birisi..Çok seri, ayrımı çok güzel ve en küçük objelerde bile çok hassas, çok etkili bir dedektör bence.. Sende goldmaxx hakkındaki görüşlerini açıklarsan sevinirim, forumdaki üyelere katkımız olur.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 02 Kas 2011, 00:04

FERDİ ARKADAŞIM GOLDMAXX POWER V4 HAKINDA TECRÜBELERİNİ BİZİMLE PAYLAŞIRSAN SEVİNİRİM BELKİ SATMAKDAN VAZGECERİM MİNELAB GP 3000 ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUM SAYGILAR

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 02 Kas 2011, 22:26

XP Goldmaxx Power Fransız teknolojisi tarafında üretilen süper bir cihaz..
Herzaman yerli malı derim ama konu dedektör olunca adamlar bu işi çözmüş vede kaliteyi sunuyor.bizdekiler ise makinayı sattımı sorun çıksa bile cevabı hazır(kullanıcı hatası)bu lafım üreticilere...
Yüksek frekans sistemi ile donatılan XP Goldmax Power dedektör ülkemizde de en çok kullanılan dedektörlerden.
XP Goldmaxx Power 18 kHz frekans ile arama yapma imkanı sağlar. Bu sayede topraktaki en küçük metallere bile sinyal verebilir.
Xp Goldmax Power otomatik ve manuel toprak ayar sistemi ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar.
İsterseniz otomatik olarak toprak ayarını cihaz yapsın, isterseniz maxımum performans alabilmek için toprak ayarını kendin yapıyorsun.Xp Goldmaxx Power sesli ayrım özelliğine sahiptir.
Farklı ses tonları ile metal ayırma kabiliyetine sahip olan bu cihaz digital ekranı olmamasına ragmen kullanıcıya
net uyarıcılar sunmuş.
yalnızca Xp dedektörlerde bulunana IRON VOLUME özelliği ile dedektörün demire sinyal verme oranını kendin belirliyorsun.
XP Goldmaxx Power DISC ayarı ile metal ayrımlarını sizin istediğiniz şekilde ayarlamasını sağlar.
İsterseniz demirleri iptal edebilirsiniz, isterseniz nikelleri iptal edebilirsiniz.
SILENCER özelliği ile arazide oluşan parazitleri kullanıcıyı yanıltmamak adı ile otomatik olarak iptal etme kabiliyetine sahip.buradaki metal dedektörü kullanan arkadaşlarımızın makinaları ile bir çok deneme ve test yaptık...
gold maxx sın farkını keşke gösterebilsem...
sonuçları hem bana güven veriyor hemde keyif..toprak zeminde bulunan metalin oksidasyonu çok önemli.ki metal
dedektörü de o oksidasyona göre kendini belli eder..paylaşılan gold maxx videolarında ayrım netliği ve mesafe örnekleri direk havadan bile süper sonuçlar veriyor.bunu birde toprakta yıllardır yattığı için toprağa yaymış olduğu oksidasyon ile makinanın performansını siz düşünün..kimi abartmalar 4 metre 6 metre falan hikayeleri,bunlar
tamamen ürünleri satmaya yönelik stratejiler.bunlara aldanıp kesinlikle makina alma..makinalar metalin oksidasyonunu algılayarak kullanıcıya cevap verir.
yüzeysel aramalarda gold maxx beklenenden fazlasını veren bir makina..
bu makinayı aldığınız zaman ilk yapmanız gereken toprak zeminde kendi testlerinizi yapmak,sonra makinadaki ayarları kullanarak aradığınız metali ayarlama,istemediğiniz metalleri iptal edebilme,hangi metallere hangi sesi veridiğni kulağınıza alıştırmak.zaten bu aşamaların sonrasında makinayla bir bütün oluyor ve istediğinizi elde etmenizi sağlıyor..
elakron paraları bulmada çok başarılı bunu birçok makinada dibine sokup tututuğnuzda bile algılamıyorlar bile!!!
yüzeye yakın bit parayı bile gözden kaçırmayan gold maxx tam bir profosyonel işi..
Algılama işinde,kulağın analizlerde ses kabiliyetinden yararlanmak için görüntüleme yolunu değil, “ani ses sinyali” ni kullanmışlar. LCD görüntüleme sistemi hem gerçek zamanlı tepkilere cevap veremediği gibi yakından tutulan metallere zaten algılamada çok kötü sonuçlar veriyorlar.Geliştirilmiş algılama derinliği her türlü zeminde başarıyla çalışma imkanı sağlıyor.
“Mineralize olmuş” kelimelerini doğal olarak, insan etkisi ya da farklı şekillerde manyetik özellik
kazanmış maddeler için kullanırız. Bu durum, iletken olan fakat manyetik olmayan denizsuyunu (tuzlu su) ve ilgili
şeyleri içermiyor.
yani arkadaşım kral anladığım kadarıyla senın istediğin makina görüntülü olacak altın burda diyecek,demir burda diyecek sana dağı taşı kazdıracak..elindeki makinayı satma. definecilik yapmadan önce o makinaın huyunu suyunu gerekirse kandi metallerinle deneme usulü çalışarak iyice kapmaya çalış...bu zaman içinde ses ayrımlarınıda kulağına alıştırdın mı,50 milyarlık makinaya değişmezsin...
makinanı satma alacağın diğer makinanında eksisi var fazlası yok...derinlik dersen sana metre demem oksidasyon güçü dedektör sana bunu vaad eder...
soyguncu deği,defineciyiz..ananızın ak sütü gibi helaldir toprakta yatan.
bulmak için dedektörderden önce eğitim,bilgi,araştırma,akıl vede ahlak..gerekir
sonrası nasip arkadaşlar...
mustang usta makinamız gerçekten çok iyi...yeterki doğru ayar vede sesi kulağa alıştırmak....
RASTGELSİN............

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 02 Kas 2011, 23:45

ferdi arkadaş goldmaxx pover i iyi kulanamıyorum yardımcı olursan sevinirim tel 0507 244 87 14 çağrı atın ararım saygılar

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 02 Kas 2011, 23:54

Paylaşım için teşekkürler Ferdi usta, cihaz gerçekten anlattığınız gibi, fazlası vardır, eksiği yokturdur... Yerli malı konusunda ki yorumunuzu çok beğendim, her üründe yerli malını tavsiye ederim ama konu dedektörse Allah korusun diyorum. Yabancı firmalar derinlikleri cm.lerle anlatırken bizimkiler hala 3-5-8-12 metrelerle anlatıyorlar, ne ticaret etiği var ne Allah korkusu, neyse yine başlamayayım :) Kısacası Xp harika bir alet yaptı, bunun adı goldmaxx power v4... Memnun olmayanı görmedim, tabi kullanıcı tektekçiyse, 2-3 metre derinlik vaatleriyle kandırılmamışsa
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 03 Kas 2011, 01:04

MustanG yazdı:Paylaşım için teşekkürler Ferdi usta, cihaz gerçekten anlattığınız gibi, fazlası vardır, eksiği yokturdur... Yerli malı konusunda ki yorumunuzu çok beğendim, her üründe yerli malını tavsiye ederim ama konu dedektörse Allah korusun diyorum. Yabancı firmalar derinlikleri cm.lerle anlatırken bizimkiler hala 3-5-8-12 metrelerle anlatıyorlar, ne ticaret etiği var ne Allah korkusu, neyse yine başlamayayım :) Kısacası Xp harika bir alet yaptı, bunun adı goldmaxx power v4... Memnun olmayanı görmedim, tabi kullanıcı tektekçiyse, 2-3 metre derinlik vaatleriyle kandırılmamışsa
olay budur mustang kardeşim,yorumun ve görüşbirliğinde ki doğruluk için teşekkürler..
kral arkadaşım tlf la değilde akılda kalıcı olsun diye
http://www.xpmetaldetectors.com/uk_vide ... f15e838804
linke tıklayıp gözlemleme yapabilirsin...
teşekkürler...
genellikle xp gold maxx yazıp internet üzerinden videoları takip et....yabancı dilde dahi olsa gösterim ve ayarlamaları takip et....
RASTGELSİN............

BYSOMA

Okunmamış mesaj gönderen BYSOMA » 03 Kas 2011, 15:39

xp goldmaxx powerı ne zaman ve kimden aldın blader garantisi devam ediyormu? ıron volume çevirme düğmesindeki çatlaklığın sebebi nedir acaba? cihazın kasası hiç açıldımı tamir gördümü?22cm lik ve 27 cm lik başlığıyla 1500 tl ye düşünürsen değerlendirelim arkadaşım çünki geçen arkadaşın biri sattı xp gmaxx2 sini başka bir arkadaşa alışverişe şahit oldum 4 aylık kız gibi makina 24x11cm başlık--27cm başlık --38x45cm lik başlığıyla hepsi beraber 1800tl ye benimkisi sana bir teklif sadece uyarsa blader görüşebiliriz epeydir tüm forumlarda ve sahibinden de görüyorum ilanını tabi mal senin kafana uyarsa.....

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 03 Kas 2011, 18:27

CİHAZ BUGÜN SATILMIŞTIR SATMAKDAN VAZGECECEKTİM AMA PAZARLIK YAPMIŞTIM SÖZÜMDEN DÖNEMEDİM SATMAK ZORUNDA KALDIM AMA ALAN ARKADAŞIM HAYRINI GÖRSÜN SATTIĞIM MALDA GÖZÜM KALMAZ ONUN KISMETİYMİŞ İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SIFIR ALIRIM AS DEDEKTÖR YARDIMCI OLURSA HERKESE SAYGILAR

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 04 Kas 2011, 00:18

:cry:
hayırlı olsun alana...
RASTGELSİN............

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 04 Kas 2011, 00:59

ferdx45 yazdı::cry:
hayırlı olsun alana...
geçmiş olsun kralım sana satmışsın xp yi
.İnşAllah aldığın makina sana hayır getirir..
RASTGELSİN............

kral444

Okunmamış mesaj gönderen kral444 » 05 Kas 2011, 08:05

SAĞOL Allah RAZI OLSUN Allah HERKESİN GÖLÜNE GÖRE VERSİN

“İKİNCİ EL DEDEKTÖR, GPR, ALAN TARAMA İLANLARI” sayfasına dön