ARIZALI BAŞLIK ARIYORUM

Arkadaşlar Bu Forumda Elinizdeki İkinci El Dedektör, Alan Tarama ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinizi Satışa Sunabilirsiniz..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

asenkron
PROFESYONEL
PROFESYONEL

ARIZALI BAŞLIK ARIYORUM

Okunmamış mesaj gönderen asenkron » 23 Haz 2009, 14:54

öncelikle ace250 ,dfx, markaların ve her tür dedektörün arızalı baslıklarına ihtiyacım var.yardımcı olacak arkadaslara baslıklarının tamiri tamiri mümkün degilse yeni imalatından verecegim. ace250 ve croswıre baslıkları yaptım yuzde 95 tamam kontrol için baslık gereklı kırıp deger cıkarıcam.simdiden arkadaslara tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Re: ARIZALI BAŞLIK ARIYORUM

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 23 Haz 2009, 18:44

ACE250 NİN KAÇLIK BAŞLIĞINDAN YAPTIN?
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 23 Haz 2009, 18:51

değerli misya asenkron ustamız kısmetse teknoloji bölümü için detaylı bilgi ve donanımı bizler için tüm ayrıntılarıyla üyelerimizin hizmetine sunacak
sabır en büyük erdemdir

Youtube

asenkron
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen asenkron » 23 Haz 2009, 19:22

Misya yazdı:ACE250 NİN KAÇLIK BAŞLIĞINDAN YAPTIN?
standandart baslıgı yokmu yanılmıyorsam 5x7 inç ondan cıkardım 27 cm dd yaptım. baslık degeri tam otursun 38 cm te yapıcam. elimdeki yeni baslıga kırmaya kıyamadım arızalı baslıklar benim işimi görür deger cıkarmaya.

sokaloblaka

Okunmamış mesaj gönderen sokaloblaka » 15 May 2011, 01:33

ARKADAŞIM BENDE BİKAÇTANE BAŞLIK VAR MİYADI DOLMUŞ BAŞLIKLAR NEİŞİNE YARAYABİLİRKİ MİNELABIN 11 DD BAŞLIĞI GP VE GPX MODELLERİNE KULLANILAN BAŞLIĞI WHİTE'S İN GÖK KUŞAKLI BAŞLIĞI 45'LİK BAŞLIĞI VE FARKLI BAŞLIKLAR VAR VAR ARIZALI GÖNDEREBİLİRİM FAKAT NE İŞİNE YARAYABİLİRKİ,

“İKİNCİ EL DEDEKTÖR, GPR, ALAN TARAMA İLANLARI” sayfasına dön