Land Craft pulse define metal arama dedektörü Stinger 2

Arkadaşlar Bu Forumda Elinizdeki İkinci El Dedektör, Alan Tarama ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinizi Satışa Sunabilirsiniz..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

deccalmecci

Land Craft pulse define metal arama dedektörü Stinger 2

Okunmamış mesaj gönderen deccalmecci » 31 Oca 2013, 01:45

Resim

Bu dedektörü sadece ve sadece borçlarım yüzünden satıyorum hayatımda elime geçen en güzel dedektör buydu.Ben bu dedektörü bursadaki as dedektörden aldım faturası var çok temiz kullandım isteyen burdura gelip görebilir öle 3 bin 5 bin liraya alınıp kafasını taşlara vuran çok arkadaşımız oldu bu makineyi kullandığınız zaman daha iyi anlayacaksınız. size sadece bi konuda bilgi vermek istiyorum bu makine öle altın gümüş bronz vs ayırımı yapmaz ayırım yok demiyorum bakın diğerlerinden 10 kat daha iyi ayırımı var ama bu ayırımı metalin iletkenliği ve saflığı olarak size veriyor bunun size avantajı ne olur diye soracak olursanız biliyosunuzki önceki dönemlerde yaşayan insanlar metalleri şu an günümüzde kullandığımız metallerin saflığında üretim yapamıyorlardı başka metal bileşimleri kullanarak üretiyorlardı tabi şimdiki üretilen dedektörlerde günümüz metalleri tanıtılarak programlama yapılıyor buda yanlış sonuçlar almanıza sebeb oluyor mesela o zamanın insanları altınla gümüşü karıştırarak metalin saflığını düşürdü sen dedektörle üzerinden diğer makinalarla geçtin noldu senin makine onu değersiz gördü eee noldu verdiğin bütün paraya yazık oldu o orada kaldı ama bu makinede o durum yok işte elinde listen var verdiği degerlere bakıyosun altınmı gümüşmü alaşımlımı ne olduğunu hemen anlıyosun tabi bu makine diğerlerinden cok daha fazla özelliğe sahip ne bileyim yüksek gerilim hatlarının altında parazitlenme olmadan çalışma imkanı sunuyor güç ve hassasiyet ayarlarını değiştirebiliyosun gizli menüleri var orada daha benim bile bilmediğim çok özelliği var ben aldığımda ilk zorlandım çok karışık geldi ama iyikide bunu almışım dedim çünkü biliyorum arkadaş varsa var yoksa yok dedittiriyo sakın korkmayın sadece üzerine olun zor bişeysi yok sizi mahcup etmez bu makinenin en güzel yanlarından biride derinlik şimdide fabrikanın tanıtım bilgilerini altta veriyorum ayrıca stinger 2 metal dedektörüyle aynı yerde aynı şartlarda üretimi yapılıyo.bakın internete land craft makina alıpta bir tane pişman insan varmı teşekkürler. bu makinaya 2950 tl istiyorum özelden mesaj atabilirsiniz.

Land Craft Derin Pulse Dedektör
LAND CRAFT, LCD ekranlı, Ayırımlı Pulse Metal Dedektörüdür. Çalışma koşulları,
sinyal düzeyi, metalin cinsi, pilin sıcaklığı vd durumları ekranında gösteren bir
cihazdır.
- Her toprak şartında çalışmaya olanak sağlayan full mikroişlemci kontrollüdür.
-Dünyanın ve etraftaki parazitsel etkileri yok etmek için otomatik ayarla
donatılmıştır
-2 ID göstergesi ile bulunan metalin demir ve/veya demir içermeyen değerli
metal olup olmadığı ve manyetikliği görülebilir.
-Ayırım Modları: Normal Ayırım; normal toprak şartları içindir ve 8 modludur.
Otomatik Ayırım; çok aşırı mineralli topraklar içindir ve kendisini dışarıdan gelen
parazitlere karşı değiştirir. Ayrıca metaller kabul ve reddedilebilir.
-Aşırı mineralli toprakları, tuğlaları, kayaları tamamen elimine etme ya da
hafızaya alma yeteneği vardır.
-Çok Aşırı mineralli Topraklarda dahi değerli metalleri
tespit etmek için otomatik ayırım modları mevcuttur.
-İstenmeyen metalleri tamamen iptal etme özelliğine sahiptir.
-Sadece istenen metalleri bulmasını ve diğerlerini reddetmesini sağlayabilirsiniz.
- Dünyanın manyetik alan etkisini yok ederek sadece metalden gelen sinyali
yansıtır
-İkincil parazitsel etkileri, çalışma sırasında yok eder.
- Oda içinde ve elektrik tellerinin yakınında çalışmaya imkan tanır. Zira 50Hz,
gürültüleri yok etme özelliği vardır.
- 8 Hız arasında seçim imkanı. 4 dinamik(sallamalı) ve 4 sabit(sallamadan), bu
suretle metali ortalama kolaylaşır.
- 2 tip VCO ses tipi arasında seçim yapılabilir. Çoklu ton ya da 2 ton
verdirebilirsiniz. Kaba ve düşük tonlar demir türü değersiz metaller için; yüksek
ve tiz tonlar da değerli metaller için.
- Pulse güçlerini düzenleyebilme olanağı
- Ayırımı düzenleyebilme olanağı
-Pil ile ne kadar çalışılabileceğini gösterir.
- 7 kademeli arka plan ışığı
- 18V/2700mAh piller ile seçilen başlık ve pulse gücüne bağlı olarak 8-12 saat
arası çalışma imkanı sunar. Ekstradan takabileceğiniz güç ünitesi ile 40-60 saat
arası çalışma imkanı da vardır. Bu güç ünitesi de yine aynı şarj aleti ile şarj
edilebilir.
- Otomatik şarj: Yani şarj bittiğinde uyarı verir. Pil ısısına bağlı olarak şarj edipetmeme
konusunda uyarı verir.
- 40`ın üzerinde ekstra parametre ekleyebilme olanağı sayesinde, her koşulda
rahat ve etkili çalışma imkanı sunar.
- Menu`ye kolay ulaşım ve hızlı ayar imkanı
- Tüm bu avantajlar LAND CRAFT `in her türlü koşulda, mineralli topraklarda, tuğlalı ortamlarda, demirli ortamlarda çalışmasına olanak sağlar.
ılabilir.

Derinlikler
120x120 başlık
10x10 cm metal: 190 cm
25x25 cm metal: 280 cm
50x50 cm metal: 360 cm
100x100 cm metal : 480 cm
Maksimum derinlik 6,5 metre
1TL büyüklüğündeki para:40cm**
Tüm şartlar iyi iken elde edilen sonuçlardır.
Aşırı mineral durumunda %10-15 gibi derinlik kayıpları söz konusudur
NOT:Üretici Firma Verilerine Göre

leonidas42

Re: Land Craft pulse define metal arama dedektörü Stinger 2

Okunmamış mesaj gönderen leonidas42 » 03 Mar 2013, 20:39

benden 1500 çalışır kardeş düşünürsen...

“İKİNCİ EL DEDEKTÖR, GPR, ALAN TARAMA İLANLARI” sayfasına dön