TEST

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

lolokeyf
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Re: TEST

Okunmamış mesaj gönderen lolokeyf » 19 Ağu 2009, 14:22

s.a serhat ustam kolay gele sana katılmamak elde degil ayrıca sana sarılıyorum burdaki işçilik çok basit ama amare açısından çok fazla çalışılmış ki çok bariz bir şekilde açıktırki yalnız ben pc acemisi olduğum için çizim yapamadım kusura bakmayın keşke tam anlamıyla çizsem veede yorumlasam çok daha güzel olurduki dahada açık ve net olurdu diyorum hatta en son zamanlarda serhat ustaylan biraz çalışmalarımız olmuştur serhat ustada bilir bunu ;) saygılarımlaaaaa

marety34

Okunmamış mesaj gönderen marety34 » 20 Ağu 2009, 00:57

deepstroke adlı üyenın soyledıgı V harfli yön dogrumudur??

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 21 Ağu 2009, 16:00

lolokeyf teşekkürler çizim yok ama ben seni iyi bilirim eksik olma.

Değerli arkadaşlar katılımlarınız için teşekkür ederim sonucu doğru cevap gelmeden açıklamak istemedim bırakın doğru cevabı henüz doğru yönü bile bulamadık :D deepstroke kardeşim yöne yaklaşan tek isim olmuş mesafe ise 30 metredir en kısa zamanda sonucu paylaşacağım teşekkürler
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 21 Ağu 2009, 16:23

buna bir örnelk vererek yazayım bu bir T yani yine hac hacın uzun kolunu ölç kaç santim geliyorsa o yönde adımla tam hedeftesin

buda aynı benzer örneği

Resim
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 21 Ağu 2009, 16:41

Resim

Resim

kral ve kraliçe mezarlarını daha sonra ekleyecem bu pc de değil resimleri ..
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

mega

Okunmamış mesaj gönderen mega » 21 Ağu 2009, 19:53

kim hedefe yaklaşmış yorumlarda

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 21 Ağu 2009, 20:20

deepstroke kardeşimiz yöne yaklaşmış hundai ise mesafe olarak bir cm ye bir adım demiş oda aynı şekilde yaklaşmış arkadaşlar kim olsa arazide bu işareti görse tek defada çözemezdi arkadaşların yorumladığı gibi her yönü dikkate alırdı her hesabı yapardı bu hesaplamalar definecilikte klasik hal almış ve birinden biri sonuca gidecek hesaplardır bir kaç deneme sonucunda bu işaretlerin sonucuna ulaşabilirdi inanıyorum tüm üyelerimiz sonuca ulaşabileceklerdi

buradaki amaç kaya çiziği diyip geçebileceğimiz gözümüzde değersiz bir işaretten ne gibi bir sonucun çıkmasıdır selametle..

istihkam
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen istihkam » 21 Ağu 2009, 23:29

s.a;

bu tur ısaretler ıkıncıl bazen sonuncul ısaretlerdır ama burayı veren ve aynı zamanda goren ve tam hızasında cogu zaman belırgın ısaretler vardır saglam ve korunaklı mezarları verırler.bu ısaretın bırıncıl ısaretı cogu zaman oldukca saglam ve yok olmayacak sekılde ustaca ıslenmıstır sebebı ıse mezarda yatmakta olan kısılerın mevkı ve mertebelerıyle alakalıdır.
dolayısıyla arkadasında dedıgı gıbı onemlı kısılere aıt mezarlar mevcuttur ve son 3 ısaret aynıduzlem ıcerısındedır. ( sızınkınde 45 derecelık acı sapması mevcuttur ayrıca dere ıcerısınde ev dereden yuksek bır yerde mezarınız bulunmaktadır)

ısaretınız oldukca tatlı bır yamacta bulunmakta olup medenıyetın keyfıyetıne gore bazen kaya mezarı bazen ıse burayı goren ve yakın yıgmanın ıcerısınde muhafaza edılmıstır.

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 22 Ağu 2009, 10:22

istihkam kardeşim açıklamalarınız için teşekkür ederim işte mezar resimlerini ekliyorum.. Yanlız işaretler yüksek bir mevkide mezarlar işaretlerin bulunduğu yerden görülmüyor o nedenle işaret ve mezarları tek karede resimlemek mümkün değil..

Resim

Resim

Resim

Ve kraliçe mezarı

Resim

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 22 Ağu 2009, 10:25

ekip muhteşem orda bir biz eksiğiz kardeş
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
hobi_35

Okunmamış mesaj gönderen hobi_35 » 22 Ağu 2009, 10:36

selamlar,,çok tşkrlr vermiş olduğunuz bilgilere ve emeğinize....
HUZUR İSLAMDA KURTULUŞ TOPRAKTA (kaldır taşı al parayı :D )(2010 yılının sloganı)

Kullanıcı avatarı
azad2121
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen azad2121 » 22 Ağu 2009, 10:44

serhat arkadaşım bilgilendirdiğin ve emeğine tşkr.ederiz.ben inan resimlerde hiç (V)göremedim.(P) öyle.. bablli resmin bazı yerlerini iyi yakalamıştı.ama benim için,senin çizdiğin önemliydi.kayadaki işaretleri daha belirginlesin diye çizebilirdin.. bu(habeş)işaretli kayadan; bu kadar güzel muhteşşem bir yere varılacağına inanmazdım.

ben (P)nin 1 adımı ifade ettiğini biliyordum,ama (P)ye denk gelmediğim için,bu bilgim havada kaldı.sayende netleşti artık,tşkr.

benim ikinci resmimi iyi incelesen yardımcı işaretler dediğim,yani P nin yönünü yakaladığımı anlardın.malın yönüde hemen hemen aynı senin dedğin yöne denk geliyor.

burada anlamdığım o yandaki uzun çizginin yönünü neye göre belirledin önünde oyuk falan varmıydı? yoksa o çizginin her iki ucuda yön verebilr.
Sular Yükselince Balıklar,Karıncaları yerr
Sular Çekilince Karıncalar,Balıkları Yerr.
Hayatımıza Suyun Akışımı? Karar verir..
by A21medli-izsürücü

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 22 Ağu 2009, 10:51

azad2121 yazdı:serhat arkadaşım bilgilendirdiğin ve emeğine tşkr.ederiz.ben inan resimlerde hiç (V)göremedim.(P) öyle.. bablli resmin bazı yerlerini iyi yakalamıştı.ama benim için,senin çizdiğin önemliydi.kayadaki işaretleri daha belirginlesin diye çizebilirdin.. bu(habeş)işaretli kayadan; bu kadar güzel muhteşşem bir yere varılacağına inanmazdım.

ben (P)nin 1 adımı ifade ettiğini biliyordum,ama (P)ye denk gelmediğim için,bu bilgim havada kaldı.sayende netleşti artık,tşkr.

benim ikinci resmimi iyi incelesen yardımcı işaretler dediğim,yani P nin yönünü yakaladığımı anlardın.malın yönüde hemen hemen aynı senin dedğin yöne denk geliyor.

burada anlamdığım o yandaki uzun çizginin yönünü neye göre belirledin önünde oyuk falan varmıydı? yoksa o çizginin her iki ucuda yön verebilr.
evet o çizginin her iki ucuda yön verebilir ben yönü v birde çatallı uca göre o yön olduğunu gördüm p nin bir adım olma olasılığı hala kuvvetlidir çünkü p ile diğer işaret arası 1 adımdır

Resim

Kullanıcı avatarı
azad2121
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen azad2121 » 22 Ağu 2009, 10:55

bu arada istihkam arkadaşıma'da hoş heldin diyorum.özlettin kendini..
Sular Yükselince Balıklar,Karıncaları yerr
Sular Çekilince Karıncalar,Balıkları Yerr.
Hayatımıza Suyun Akışımı? Karar verir..
by A21medli-izsürücü

Kullanıcı avatarı
ORACLE

Okunmamış mesaj gönderen ORACLE » 22 Ağu 2009, 14:56

Güzel bir konu güzel bir sonla bitti.Paylaşım için teşekkürler.
İnş.
Test konusu sürekliliğini korurda böyle bilgileri edinmemizde yardımcı olursunuz.

Kilitli

“DUYURULAR” sayfasına dön