FORUMA Youtube, Google ve Yahoo Videoları EKLEME YÖNTEMİ

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

FORUMA Youtube, Google ve Yahoo Videoları EKLEME YÖNTEMİ

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 06 Haz 2009, 19:32

Merhaba Arkadaşlar, Beğendiğiniz Youtube ve Google Videolarını Sitemizde Yayınlayabilirsiniz.

Google Videoları İçin Mesaj Yazarken Yukarıda GoogleVideo Butonuna Basıp Araya Google Video Sitesindeki Linkin Tamamını Yapıştırın.

Youtube Videoları İçin Mesaj Yazarken Yukarıda Youtube Yazan Butona Basıp ''[You tube]QFxnSYoODAc[/You tube] Örnek: http://www.youtube.com/watch?v=QFxnSYoODAc Bu = İşaretten Sonraki Sayı ve Harfleri Kopyala Ortaya Yapıştır''

Yahoo Videoları Eklemek İçin Yahoo Videodan İzleme Yaparken Oynatıcının Alt Tarafında "share" İçin Bir Zarf Simgesi Var, Ona Tıklayıp, En Üstte Link Yazan Yerdeki Son Rakamı Alıyoruz. Veya Daha Kısa Tarayıcının Adres Satırının Sonundaki Rakamları Alıyoruz.

Örneğin http://video.yahoo.com/watch/5267534/13895626 Adresindeki Videoyu Siteye Eklemek İsterseniz Adresin Sonundaki Bu 13895626 rakamları alıp [YahooVideo][/YahooVideo] Kodlarının Arasına Ekliyoruz. Bu Kodun Otomatik Çıkması İçin Mesaj Yazarken Yukarıdaki YahooVideo Butonuna Tıklamanız Yeterlidir. Kolay Gelsin, İyi Paylaşımlar Diliyorum.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

mustafa2611
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Re: FORUMA Youtube, Google ve Yahoo Videoları EKLEME YÖNTEMİ

Okunmamış mesaj gönderen mustafa2611 » 13 Tem 2009, 10:17

usta resimli anlatırsan daha iyi olur kanaatindeyim şimdiden teşekürler

ciwan_24

Okunmamış mesaj gönderen ciwan_24 » 29 Ağu 2009, 21:38

google nasıl yapiyoruz usta google uygulamasını yazmamişsin

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 29 Ağu 2009, 23:34

ciwan_24 kardeşim google video yakın bir zamanda video eklemeyi durdurmuştur şimdilik bu konuda yapılacak bişey yoktur teşekkürler
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

“DUYURULAR” sayfasına dön