JOVİYANUS

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

JOVİYANUS
PROFESYONEL
PROFESYONEL

JOVİYANUS

Okunmamış mesaj gönderen JOVİYANUS » 26 Ağu 2010, 20:14

S.A ARKADSLAR SU ANA KADAR DİKKATE ALMADIM VE YİNE ALMIYACAGIM AMA BİLMENİZİ İSTEDİGİM BİRSEY VAR.BİR SİTEDE BENİM ADIM GEÇMİŞ VE ÇİRKİN SÖZLER EDİLMİŞ.BUNU ÇIKTIGI GÜNDEN BERİDİR BİLİYORUM.NİYE BİR KARSILIK VERMEDİ DİYE MERAK EDENLER OLMUSSADA NEDEN KARSILIK VERMEDİGİMİ GAYET İYİ BİLENLERDE OLMUSTUR MUHAKKAK.EVET O ÇİRKİN SÖZLERİ SOYLEYEN KİŞİ KADAR KÜÇÜK BİR İNSAN Kİ GALE BİLE ALMYOR ONU HİÇ BİR SIFAT YERİNE KOYMYYORUM O SEBEPETENDİR Kİ CEVAP BİLE YAZMADIM.ŞİMDİYE KADAR MUHATABA BİLE ALMADIM ALMIYACAGIMDA.KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİNDİR.ŞİMDİYE KADAR YAPMIS OLDUGUM YORUMLARI İNSANLARIN ÇIKAR VE MENFAATİ İÇİN YAPTIM.BİR İLKEYİ SAVUNDUM,TOPRAGIN ALTINDA ÇÜRÜYÜP GİDESİYE HELAL SÜT EMMİŞ BİR MÜSLÜMAN EVLADINA NASİP OLSUN DEDİM.VE ASLA KİMSEYİ KANDIRMADIM.TABİRİ CAİSSE SALLAMADIM.HER YAPTIGIM YORUMDA MUTLAKA BİR BİLDİGİM YADA O KONU HAKKINDA BİR TECRÜBEM MUTLKA OLMUSTUR.BİLMEDİGİM KONU HAKKINDA SUSTUM.ŞİMDİ O SAHSA GENE BİR SEY DEMİYORUM.İSTESEM KANUNİ YOLLARI VE HAKLARIMI BİLİYORUM.AMA O DEGMEZ UGRASMAYA.ONU SADECE ALLAHA HAVALE EDİYORUM.SİTE DOSTLARINA SAYGI SEVGİLERİMLE.JOVİYANUS
izinsiz kazım yapmaktan,işaretleri tarumar etmekten kaçınalım.

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Re: JOVİYANUS

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 27 Ağu 2010, 00:01

Aleyküm selam ustam. Kim söyldi neden söyledi bilmiyorum ama eğer o konuyu bulursam kesinlikle kendi şahsım adına cevap yazarım cünki burda biz sizlerden bişeyler öğrenmeye bilgi alışverişine giriyoruz daha sizden ögreneceğimiz cok sey var bunu engellemeye kimsenin hakkı yok olamaz. İnsanları sogutarak buraya sokmamaya calısıyorlar neden yapıyolar bunu anlamıs değilim bana denk gelmesinler fena bozarım. Ne olursan olsun burda define hakkında 1 sey bilen nimettir insanlar neden anlamıyolar bunu yeni bişey öğrenmek hedefe 1adım daha yaklaşmaktır kimse bişey çgrendi diye geriye gitmez her zaman ileriye gider. Biz her zaman ileriye gidicez buna inanıyorum o kişiliksizlerde her zaman geriye gidicek bunuda biliyorum canını sıkma ustam saygılar...
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

ali artul
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Re: JOVİYANUS

Okunmamış mesaj gönderen ali artul » 31 Ağu 2010, 22:18

Kardeş kısaca kötüsöz sahibinindir
takma kafana
SLM SAYGILAR
BU DÜNYA YUVARLAKSA BAZILARI KÖŞEYİ NASIL DÖNÜYOR

“DUYURULAR” sayfasına dön